Šeštadienis, 2017 10 21 
14:55:02
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ką iš galimų kandidatų Prezidento rinkimuose 2019 m. palaikys anykštėnai?
 


Mobilusis laiškininkas atvyksta
2017 08 12
Image

Andrioniškio miestelio paštas

Jau rugpjūčio 16 dieną Anykščių rajone darbą pradeda vadinamieji mobilieji laiškininkai. Nuo šiol kaimiškųjų vietovių gyventojai galės patys pasirinkti patogiausią būdą, kaip ir kur pasinaudoti pašto paslaugomis. Ar jau žinote, kaip į namus išsikviesti laiškininką?


Laiškininkai, kaip įprastai, kasdien į namus atvyks atnešti laiškus ir siuntas, laikraščius, pensijas ar socialines išmokas, tačiau bus aprūpinti moderniomis darbo priemonėmis, kurios kasdienes pašto paslaugas leis suteikti greičiau ir patogiau. Visos pašto paslaugos galės būti suteikiamos namuose, nekeliant iš jų kojos. Didžiausia naujovė – atsirasianti  galimybė išsikviesti laiškininką į namus, kad šis suteiktų pageidaujamų pašto paslaugų. 

Kaip bus teikiamos pašto paslaugas?

Darbą pradėsiantys mobilieji laiškininkai žmonėms suteiks galimybę patiems pasirinkti patogiausią ir priimtiniausią būdą pasinaudoti reikiamomis pašto paslaugomis. 
Nuo šiol į Jūsų namų duris laiškininkas pasibels ne tik tomis dienomis, kai jo krepšyje gulės prenumeruotas laikraštis, adresuotas laiškas ir turima išmokėti socialinė išmoka, bet ir tada, kai prireikus išsiųsti ar atsiimti pašto siuntą gaus Jūsų specialų iškvietimą telefonu. Norėdami išsiųsti laišką arba siuntą, t. y. pasinaudoti pašto paslaugomis, mobilųjį laiškininką į namus išsikviesti galėsite paskambinę bendruoju Lietuvos pašto informacijos numeriu 8 700 55 400 arba parašę laišką elektroniniu paštu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti  

Taip pat laiškininkas galės būti iškviečiamas ir pristatyti siuntą pakartotinai. Pavyzdžiui, jeigu pristatant registruotąjį laišką ar siuntinį Jūsų nebuvo namuose, laiškininkas paliks informacinį lapelį apie nepristatytą siuntą. O Jums jį radus ir paskambinus minėtuoju telefonu, laiškininkas į namus atvyks ir antrąsyk. Kulniuoti į paštą atsiimti sunkesnio siuntinio irgi nebereiks, jį į namus pristatys mobilusis laiškininkas. 
 
Naujais darbuotais pasipildžiusi Skambučių centro komanda, kuri priims Jūsų skambučius, jau laukia pirmųjų užsakymų. Priminsime, kad paskambinus tel. 8 700 55 400 reikia spausti „1“ – „Paslaugos privatiems klientams“, o tada – „2“ – „Mobilusis laiškininkas“. Operatorius užregistruos iškvietimą. Laiškininko atvykimas į namus nieko nekainuos.

Žmonės įprato, kad į namus atvykus laiškininkui galima susimokėti mokesčius ar įsigyti prekių. Aptarnaujant ar teikiant pašto paslaugas namuose, išmokant socialines išmokas, kaip ir dabar žmonėms toliau bus galima pasinaudoti šiomis Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis.

Taip pat pašto bei finansinės paslaugos ir toliau bus teikiamos stacionariai – paslaugų teikimo vietose. Tai bus dažniausiai prie seniūnijos pastato, kur numatytu laiku antradieniais – šeštadieniais Jūsų lauks laiškininkas.
Informaciją apie laiškininko pastovėjimo vietą ir teikiamas paslaugas rasite ant pašto dėžutės, seniūnijoje iškabintuose plakatuose, internete - www.lietuvospaštas.lt arba paskambinę 8 700 55 400.

Laiškininkas, atsižvelgus į kiekvieno gyventojo poreikius, bus pasiekiamas trimis skirtingais būdais: įprastai, kaip ir dabar, pristatant į namus spaudą, laiškus ar socialines išmokas, taip pat laiškininko paslaugų teikimo vietoje bei telefonu išsikvietus laiškininką į namus, norint išsiųsti arba atsiimti siuntą.

Kaimo žmonėms – naujos galimybės

Išsikviesti mobiliuosius laiškininkus Anykščių rajone į namus galės buvusių Debeikių, Kurklių, Viešintų, Andrioniškio, Traupio, Skiemonių, Surdegio ir Leliūnų paštų aptarnauti gyventojai. Anykščių, Kavarsko, Svėdasų ir Troškūnų paštai gyventojus aptarnaus įprastai.

Dėl diegiamų naujovių žmonėms įprastos kasdienės paslaugos galės būti suteiktos kur kas patogiau, kokybiškiau ir tapti prieinamesnės nei iki šiol. Netrukus atokiau gyvenantys, vyresnio amžiaus ar judėjimo negalią turintys žmonės turės vienodas ir visiems prieinamas galimybes pasinaudoti pašto paslaugomis.Komentarai (13)
 
ar galima užsisakyti | 2017 08 14
 
masažą su laiminga pabaiga ?
 
 
 
Paštininkai | 2017 08 14
 
Paštininkai matyt bus iš Nigerijos?
 
 
 
jonas | 2017 08 14
 
Galima ir i snuki kreiva smugy uzsisakyt, netik alaus :grin
 
 
 
ar galima užsisakyti | 2017 08 13
 
alaus kad atvežtu man ?
 
 
 
gerb.paštininke | 2017 08 13
 
Atvežtk man pora bonku alaus ir degtinės 0,7
 
 
 
na | 2017 08 13
 
ko niurzgiate iš anksto ir esate viskuo nepatenkinti.Viskas bus gerai.O dėl knygučių ,tai tikrai ,,išeis,, gauti nemokamai .Tereikia paskambinti 1802,padiktuoti savo adresą ir po keleto dienų rasite savo pašto dėžutėje.Sėkmės
 
 
 
realybė | 2017 08 13
 
jo,naujovės.Bus kaip su Lesto,dujomis,tvarkė,tvarkė ir nutvarkė taip,kad reikia ant popiergalio rašyti parodymus nes knygučių neišeina gauti.
 
 
 
ieva | 2017 08 13
 
tu nebraidyk po pieva
 
 
 
Anykstiete | 2017 08 12
 
Viskas gerai ko panekuojam priprasim
 
 
 
Klausimas | 2017 08 12
 
O kiek kainuos skambinimas?
 
 
 
Puiku | 2017 08 12
 
Paskambinsi, paklausysi muzikeles su pastoviu tasakymu "siuo metu visi operatoriai uzimti" paskui lauksi visa diena kada atvyks laiskininkas. Reformos, reformos, sveikatos srityje, svietimo dabar dar ir paste. O as nors viena buvo naudinga gyventojui? Tai uzdrykit pastus galutinai ir viskas. maziau zmones nervuosis.
 
 
 
to Ieva | 2017 08 12
 
o iki šio laiko negalėjai skaityti ar dar nebuvai mokyta.Manau,kad veltui ir toliau negausi spaudos paskaityti. Ar bent palengvėjo gyventi po rašyto komentaro.
 
 
 
Ieva | 2017 08 12
 
Puiku skaitysim ir prenumeruosim vietinę spaudą kai nykščiuose nėra ką skaityti
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017»
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.