Antradienis, 2017 09 26 
06:37:17
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

MMA nuo kitų metų turėtų didėti iki 400 Eur. Jūsų manymu, koks turėtų būti minimalus atlyginimas?
 


Finansuos kovą su narkotikų plitimu mokyklose
2017 05 16
Image

Anykščių rajono savivaldybė savo internetiniame puslapyje patalpino Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuro kvietimą teikti paraiškas finansavimui gauti. Priminsime, jog šiais mokslo metais net kelios Jono Biliūno gimnazijos auklėtinės dėl galimo apsinuodijimo narkotinėmis medžiagomis buvo patekusios į medikų globą.

Nevyriausybinės jaunimo organizacijos, vykdančios psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją jaunimui, kviečiamos teikti paraiškas iki 2017 m. birželio 9 d. el. p. El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti

Pernai Jungtinės Tautos finansavo prevencinius projektus Albanijoje, Kirgizijoje, Kolumbijoje, Bangladeše ir kitose šalyse.

Kiek kvaišalai paplitę tarp anykštėnų moksleivių, kol kas sunku pasakyti. Aiškėja tik tai, jog mokyklų vadovai apie problemą vengia iš viso kalbėti arba yra linkę ją neigti. Tuo tarpu dar rudenį atliktos anoniminės apklausos rezultatai parodė, jog Anykščių ugdymo įstaigose gali mokytis ir į kvaišalus įnikusių paauglių.


Komentarai (6)
 
Kvazimodas | 2017 05 17
 
 
 
Yra vergai ir musu vadinami vergvaldziai. Nesvarbu kad jie milijonus varto. Mes 6 simtmetis esame kitu valstybiu vergai, todel kad kunigaiksciai isnaikino vienas kita ir liko tik supuvusi prie menkiausio vejelio is isares prisitaikancios bajorijos genomas ir kuo ziauriausiai to pasekoje engiancios savo tauta .. 
 
Kaip sako socialine inzinerija, patys geriausi vergai kurie manosi kad esa vergvaldziai. Uztenka jiems tik grudu reikiama linkme papilti.... 
______________________ 
 
O KAS NERANDA KAD ALKOHOLIS NARKOTINE MEDZIAGA . MEDICININEJE KLASIFIKACIJOJE IESKOKITE OPIATU GRUPEJE.
 
 
 
Teisingai Kvazimondai | 2017 05 17
 
Kaip sakant žmogus turi tiek šeimininkų tiek kiek turi ydų, tik šiuolaikinis pilietis ("modernus" vergas) to nesupranta, nes jis netik nesuvokia jog yra vergas, bet dar ir garbina savo grandines. Tokios kovos už laisve nusiglušint tik parodo kaip žmonės degradavo, kaip jiems yra išplautos smegenėlės
 
 
 
Kvazimodas | 2017 05 17
 
 
 
Siulau pasinagrineti medicinine FARMAKOPEJA, o ne teisine socialine klasifikacija.
 
 
 
deja | 2017 05 17
 
alkocholis joks ne narkotikas ir nepusk cia arabu.kava dydesnis narkotikas.
 
 
 
Kvazimodas | 2017 05 17
 
 
 
Jus klystate. Alkoholis tik teisineje klasifikacijoje nera narkotine medziaga. Teisine klasifikacija apskritai toli nuo medicinines.... Mes turime ne tiek ir mazai legaliu narkotiniu medziagu kurios parduodamos laisvai... 
 
1 Alkoholis 
2 Kofeinas 
3 Nikotinas 
4 Guaraninas 
 
Marichuana arba zole nera destruktyvesne uz alkoholi. Tiksliau alkoholio priklausomybe ir destrukcija didesne.  
 
Visi sociumu gaunami didziausi pelnai is legaliu narkotiniu medziagu. Tai yra alkoholis, nikotinas, kofeinas... 
 
Dauguma pasaulio sociumu dirbtinai sodina savo piliecius ant legaliu ir nelegaliu narkotiniu medziagu, nes tokiu budu tai lengviausiai valdomi ir vergovei pasiduodantis sociumai. Kurie cia komentarus raso kitu protus matuodami, dazniausiai ne viena kombinacija pastoviai vartoja. Kuo smegenis labiau pazeistos narkotinemis medziagomis, tuo jos aplinkini pasauli mato kaip silpnaprocius. 
 
Visos sios kovos ypac su alkoholio yra tik melas. Yra ir mokslas kas yra kad ir viena is narkomanijos rusiu alkoholizmas. Kaip jis atsiradna, kaip jis mazinimas. VISOS TOS DIRBTINOS PRIEMONES TAI TIK MOKESCIAMS SURINKTI O I PACIA NARKOMANIJA TIK DAR LABIAU SMUKDYS TAUTA. 
 
Pasikartosiu rasau Narkomanija, todel kad jokio skirtumo kokia narkotiku rusis vartojama. Kad as geriu bambali alaus, bet nesu narkomanas vien todel kad PAPA KARLA is valstybes pasake kad tai ne narkotikas, dar nedaro zmogaus nenarkomano.  
 
IR JAUNIMELIS ATMINKIT. TIE DEDES SU PORTFELIAIS BUTENT IR NORI KAD JUS IR ZOLE RUKYTUMET IR ALKOHOLI  
VARTOTUMET. IR TAI PATEIKIAMAS KAIP UZDRAUSTAS VAISIUS TARSI TAMPA KIETUMO IR LAISVES SIMBOLIU. TUO PACIU VERGU GRANDINIU PAGRINDU. 
 
Tik nenarkomanas nebijo mirti. O tuo paciu jis bet kokia atveju yra nors kazkiek laisvas ir turi bet kada pasirinkimo laisve. Nuo narkotiniu medziagu priklausancios smegenys to nesugeba. Jos yra bailios kaip triusis ir tik sugeba is baimes uz save silpnesnius zudyti arba engti.
 
 
 
juk | 2017 05 16
 
svarbu dabar kovoti pries alkocholi, kuris yra nulis palyginus su narkotikais ir zolyte....
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017 
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.