Šeštadienis, 2017 10 21 
22:21:20
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ką iš galimų kandidatų Prezidento rinkimuose 2019 m. palaikys anykštėnai?
 


Išvartė
2017 01 11
Image

Beveik kraštietė, iš Utenos kilusi, Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė imasi mokytojų atlyginimų. Tik kam jie didės, o kam mažės, taip ir neaišku.

Naujoji ministrė naują darbo apmokėjimo modelį žada parengti iki kovo mėnesio, o įgyvendinti bandys vėliausiai iki 2018-tų metų pradžios. Pagal jį kažkaip ketinama išsaugoti nykstančias kaimo mokyklas ir kartu padidinti algas su dideliu skaičiumi mokinių dirbantiems pedagogams.

J. Petrauksienė įsitikinusi, kad būtina įvesti etatinį darbo apmokėjimą, tačiau jis turėtų būti susietas ne su pamokų skaičiumi, su klasės dydžiu. Iš kur didelių klasių paims kaimiškose vietovėse, ministrė nepaaiškino.


Komentarai (17)
 
kablys | 2017 01 13
 
Jei ka supratau is ministres planu tai Didinti mokytoju kruvi...Kiti like bedarbiai emigruosim...Vykdom toliau tautos genocida?
 
 
 
Kvazimodas | 2017 01 12
 
 
 
Ko gero pedagogini ir psichologijos moksla ir nelabai turejote kada giliau gilintis, jei islaikote savo suagusius vaikus. Jus tik jiems meskos paslauga atliekate, isitikinus kad vaiku gyvenimas nuperkamas. 
Nereiktu eiti politikieriu keliu, kuom investuodami i savo vaikus, jie pateisina finansines sventos zemes skalbiankes... 
 
VAIKAMS REIKIA DUOTI VISISKA LAISVE, NUO PAT GIMIMO. BET NEKAISIOTI JU PATIRTI GELBEJIMOSI PAGALVIU. IR KAIP SUNKU BUTU, PASITENGTI PARODYTI KAIP GALIMA GYVENTI NET SU MINIMALIOMIS PAJAMOMIS SAVO PAVYZDZIU.  
 
Studentai gali pilnai ir studijuoti ir save islaikyti. Jei ne lietuvoje tai svetur.
 
 
 
mokytoja | 2017 01 12
 
Mokytojo darbo krūvis per savaitę nėra 40 valandų, kad jis 5 darbo dienas dirbtų iki 17 valandos. Kiekvienas mokytojas turi skirtingą darbo krūvį, tai priklauso nuo jo dėstomo dalyko. Pagalvokit patys, jei muzikos, istorijos, geografijos pamokos yra viena arba dvi savaitinės pamokos, o mokytoja dirba tik su 5-8 klasėm, tai paskaičiuokit, koks jos darbo krūvis. Tai nereikia tada skaičiuoti, kiek laiko mokytojas yra namuose. Kiekvienas rūpinkimės savo darbu, savo savišvieta.  
Apie teatrus ir kitas pramogas.Seniai jau negaliu nueiti kur nors , nes neišneša kišenė. Du vaikai studentai. Mokslas mokamas. Drabužius perku ten, kur pigu. Atrodau ...nekaip. Apie Spa ir visą kitą galiu tik pasvajot. Todėl gerbkit vieni kitus, nepilkit tų pamazgų ant mokytojų. <IMG src=2'>
 
 
 
Senelis | 2017 01 12
 
Vasarą norėčiau "dirbti" mokytoju,o žiemą -agronomu :grin
 
 
 
jo | 2017 01 12
 
mieste tikrai mokytojams sunku, ir vaikų intelektas kitoks, bet kaime su keliais vaikais, ir nesakykit dėl atostogų, gal oficialiai 56 d.,bet realybėje 3 mėnesiai, plius visos žiemos, rudens, mano kaimynė mokytoja tai labai gerai žinau kaimo mokyklos specifiką. Baikit dejuot.
 
 
 
iš kur | 2017 01 12
 
iš kur atsirado repetitoriai,anksčiau vaiką palikdavo po pamokų,dabar vaikai eina pas repetitorius...
 
 
 
abiturientas | 2017 01 12
 
Galvojau galvojau, kokia profesija reik pasirinkti ir sugalvojau, kad geriausia but ziema agronomu, o vasara mokytoju.
 
 
 
mokytojai | 2017 01 12
 
nekalbėkit netiesos,visi dar gaunate po vieną laisvą dieną vidury savaitės ir dirbate tik po pusę dienos,o sąsiuvinių į namus niekas nebesineša, po pamokų irgi niekas nelaiko ,jei vaikas nemoka reikia papildomai mokėti,kad su tavimi dirbtų.Mokytojas turėtų sakyti tik tiesą,juk tą visi žino,kas yra dirbęs mokykloje.
 
 
 
Kvazimodas | 2017 01 12
 
 
 
Pagal ideja mokytojas dirbantis su 10 - 20 mokiniu klase, dirbs panasiai kaip ir su 30 - 40... Tik civilizuota 10 - 20 klase gaus aukstesne ne tik mokslo bet ir pedagogine kokybe. Jei su jais dirbs is tiesu pedagogas, o ne tik mokytojas. 
_____________ 
 
Visos sios reformos dazniausiai skiria visada naujai "atejusieji". Ir jos naudojamos ne kam kitam, kad veliau ivairiose suvestinese pseudo skaiciais parodyti kaip musu gyvenimas svieseja. Ir parodyti ne musu zmonems, kaip tu paaiskinsi alkanam pilvui, kad jis sotus. O PAAISKINTI TAI CIVILIZUOTAI EUROPELEI KOKIE DARBAI NUVEIKTI. TIK DUOKIT MUM DAR EURO LESU PROJEKTELIAMS RENGTI. 
____________________ 
 
Bet jus patys ponai ir ponios selpiat ta dirbtine ant alkanu vargdieniu konclageriu pastatyta "plastamsine" kultura. Vaikstot i koncertus, tetatrus. Sokat, dainuojat. Ir neizvelgiat kieno saskaita tai. Nors nebylu protesta ignoruodami ja isreikstumet....
 
 
 
mokytoja | 2017 01 12
 
Atsakau Seneliui. Mokytojai mokinių atostogų metu taip pat dirba. Viena diena direktoriaus įsakymu yra skiriama laisva už įvairius papildomus darbus. Sakykim,vykstu į mokinių olimpiadą dviem dienom su nakvyne. Vadinasi, už vaikus, su kuriais vykstu, esu atsakinga ir dieną , ir naktį. Paskaičiuokim valandas... Apie vasaros atostogas. Vasara prasideda birželio mėnesį. Atostogauti mokytojai pradeda birželio pabaigoje (26-28). Per vasarą būna įvairių projektų, kuriuose dalyvaujam ir pan. Grįžtam į mokyklas po 56 kalendorinių dienų. Tai kur ta visa vasara atostogų? 
Jei taip labai gera būti mokytoju, tai prašom, maloniai kviečiam prisijungti prie mūsų. 
Esu mokytoja ir niekada nedejuoju nei dėl atlyginimo, nei dėl atostogų ,nei nuolatinio laiko vogimo nuo savo šeimos. :wonky
 
 
 
Įdomu | 2017 01 12
 
kaip bus mokamas atlyginimas tose kaimo mokyklose kur yra iki 50 mokinių ir klasės sujungtos o mokytojų skaičius tas pats?
 
 
 
Pritariu seneliui | 2017 01 12
 
Tegu tik nedejuoja"vargšai",nes kas dėl atostogų-per visas mokinių atostogas(mokytojams NE ATOSTOGOS)sėdi namie,nedirba,o gauna kaip dirbdami?Tikrai gerai,tad ne vargšai
 
 
 
mokytoja - seneliui | 2017 01 12
 
Blogai tave mokė,seneli, jeigu skaičiuoti neišmokai. Mokytojas, kuris dirba 2-3 val per dieną ir uždirba atitinkamai - 100 eurų per mėnesį, mažiau nei pensijos gauni
 
 
 
senelis | 2017 01 12
 
Teisingai,juk yra mokytojų,kurie moko tik 2-3 vaikus,o atostogauja...rudens,kalėdinės,pavasario,velykinės atostogos ir VISĄ VASARĄ atostogauja ir dirba 2-3_ val.per dieną ir tai kas antra diena. 
Ir dar streikuoja ,matomai labai daug laiko turi. 
Ne darbas ,o ROJUS :)
 
 
 
666 | 2017 01 11
 
Ir is kur cia pavadinimuose Lukiskiu gyventoju terminologija?
 
 
 
Ir vėl | 2017 01 11
 
Mama, jei nežinot, nerašykit.
 
 
 
Mama | 2017 01 11
 
Teisingas sprendimas.kai žinai, kad pedagogai, kurie dirba su 27 vaikais uždirba tiek pat kiek dirbantys su 10, tai negali suprasti požiūrio į apmokėjimą.Nesuvokiami dalykai.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017»
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.