Antradienis, 2017 10 24 
07:01:40
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ar eilinės krizės krečiami liberalai dar pajėgs atsitiesti?
 


Už namus moka ir virš 100 000 Eur
2017 01 09
Image

Eugenijus Pajarskas, Anykščių seniūnijos vadovas, sako, kad žino kelis gyvenamosios paskirties statinius, už kuriuos buvo sumokėtos įspūdingos sumos.

Pasak seniūno, pagrindiniai pirkėjai - iš emigracijos grįžtantys anykštėnai. Tačiau seniūniją atranda ir vilniečiai, kuriems 100 km - neproblema.

“Patys anykštėnai dabar statosi naujus namus ir keliasi gyventi į kolektyvinius sodus, ypač jaunimas. Jei pastebėjote, ypatingai į Elmininkų pusę važiuojant, į Svėdasų - dygsta nemaži gyvenamieji pastatai. Ten neblogos sąlygos - yra vandentiekis, kanalizacija. Būtent tomis kryptimis nekilnojamojo turto kainos seniūnijoje ir yra didžiausios”, - kalbėjo E. Pajarskas.   

Seniūno teigimu, standartiniai sklypeliai sodų bendrijose šiuo metu kainuoja nuo 10 000 iki 20 000 Eur. Tačiau pasitaiko ir - už kuriuos prašoma viso labo 3000 Eur. Miestiečiai keliasi į seniūniją nes tai puiki alternatyva gyvenimui daugiabutyje.


Komentarai (8)
 
Reikia ištirti | 2017 01 10
 
Buvęs rajono Tarybos narys, socialdemokratas, kelių kadencijų Anykščių savivaldybės Antikorupcijos komisijų pirmininkas Romaldas Gižinskas sakė, kad rajono mero K. Tubio pasiūlymas ūkininkui V. Tamošiūnui pastatą parduoti savo sūnui „yra ryškiausias nusižengimas“. „Šitą nusižengimą turėtų tirti atitinkamos struktūros. Ar tai buvo meras Sigutis Obelevičius, ar vicemeras Donatas Krikštaponis, tokių dalykų anksčiau nebuvo. Savo laiku rajono meras K. Tubis ir Antikorupcijos komisijos pirmininkas R. Razmislavičius buvo kolegos (dirbo policijos struktūroje, - red.pastaba)... Ir neįžvelgė nieko? Ką tiek laiko ta Antikorupcijos komisija veikia, jeigu net tokių dalykų neįžvelgia? Mano galva, dėl to turėtų būti pradėtas rimtas tyrimas. Kaip sakoma, „viskas įskaičiuota“, tai šioje situacijoje „viskas paskaičiuota ir viskas įskaičiuota“, - apie tai, kodėl merui K. Tubiui ir jo sūnui parūpo buvusios valgyklos patalpos, kalbėjo R. Gižinskas.
 
 
 
20 | 2017 01 09
 
na uz 20000eu as ir savo slypa parduociau
 
 
 
geriai sabakstyna | 2017 01 09
 
susitvarkyk kitoj pusej seniunijos ,baisu ziureti ,kaip apsileide ,o ne svetimus namus ziurek
 
 
 
Algiui ir Aurimui | 2017 01 09
 
Taigi reikia labai nedaug - pakeisti žemės paskirtį. Dabar ten žemės ūkio paskirtis. Kreipkitės Gretą Kildišienę, kad inicijuotų tokį pakeitmėlį, ir kiek žmonių būtų patenkinti: vieni, kurie turi ten žemės ir priversti už kiškio ašaras nuomoti, nes patys dėl amžiaus nebeįdirba, kiti, kurie nori ten statytis. Jei valdžia tarnauja žmonėms, tai tegul gi tarnauja. Ne pinigų gi bambaliams žmonės prašo - prašo leisti disponuoti savo nuosavybe racionaliau. bet kaip čia padarysi, kad daug patenkintų bus...
 
 
 
Aurimas | 2017 01 09
 
Daugiau statytų namus,bet nėra gerų vietų sklypams,todėl žmonės priversti apsigyventi soduose.Kaip buvo minėta komentare,kad norėtų daug kas statyti namus kitoje pusėje Elmininkų,bet kažkodėl neleidžiama,nors daug kas ten žemes nori parduoti,nes nieko nesodina nebent tik išnuomoja,manau,kad greitai išaugtų nauja gyvenvietė.
 
 
 
GIN | 2017 01 09
 
Ir labai daug statytusi jeigu butu normalios sklypų kainos.Geriausia. kad valstybinėje žemėje sklypus jaunom šeimom kompensuotų valstybė.PUŠYNO rajone savo laiku taip ir padarė.Ir išaugo labai gražus kvartalas
 
 
 
Algis | 2017 01 09
 
Labai daug norinčių statytis namus kitoje pusėje Elmininkų kur tuščias laukas,bet kažkokie kvaili draudimai neleidžia,geriau tegul dirvonuoja.
 
 
 
z | 2017 01 09
 
Aha,grįžta jaunimas iš užsienio, pasistatys namus, pamatys, kad nėra darbo ir vėl iškeliaus į užsienį.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017»
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.