Antradienis, 2017 09 26 
06:35:23
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

MMA nuo kitų metų turėtų didėti iki 400 Eur. Jūsų manymu, koks turėtų būti minimalus atlyginimas?
 


Nusprendė atsikirsti
2017 01 06

Image

Buvusi administracijos direktorė Veneta Veršulytė nutarė netylėti, sulauksi mero Kęstučio Tubio kaltinimu savavaldžiavimu. Socialiniame tinkle Facebook buvusi valdininkė ne tik atsakė į visus mestus įtarimus, bet ir apkaltino negražiais dalykais patį rajono vadovą.

Veneta Veršulytė

Ko gero, kai kuriems bus naujiena, bet nuo 2017-ųjų esu bedarbė. Sprendimą pasitraukti iš užimamų Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorės pareigų priėmiau gruodžio pradžioje, kuomet po nuolatinės įtampos, psichologinio smurto, spaudimo, netiesioginių grasinimų nusprendžiau pasirinkti kitą gyvenimo kelią. Beje, trauktis iš užimamų pareigų nusprendžiau ne viena - kartu iš užimamų pareigų pasitraukti panoro mano pavaduotojas bei abu mero patarėjai (tiesa, vienas iš jų vėliau gėdingai persigalvojo). Po savo apsisprendimo vengiau detalių pasisakymų viešoje erdvėje, manydama, kad situacija kalba pati už save. Juk trys žmonės vienu metu nepriima sprendimo tiesiog išeiti iš darbo, į niekur.

Beje, nepriklausau jokiai politinei partijai. Eiti šias pareigas man pasiūlė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (Anykščių skyrius) bei gi patys Anykščių konservatoriai (tiksliau - dabartinis vicemeras Sigutis Obelevičius). Per beveik dvejus savo darbo šiose pareigose metus dirbau sąžiningai ir nepamindama savo vertybinių nuostatų. Nesileidau kontroliuojama vienos ar kitos politinės jėgos, stengiausi, kad priimami sprendimai būtų racionalūs ir paremti logika, teisės aktais.

Norėjosi nenusileisti iki asmeniškumų ir detalių, bet paskutiniu metu mano adresu pilamas purvas ir kaltinimai paskatino pasakyti daugiau, nes, ko gero, kito kelio, kaip viešumas, nebeturiu.

Tai, kad meras yra diktatorius ir gali būti tik viena teisinga nuomonė, ilgai pastebėti netruko. Panašu, kad ir jo posakis „mėgstu dirbti komandoje, aš duodu komandas, o jūs vykdote“ turėjo tapti darbo visoje savivaldybėje pagrindu. Ne gana to, teko ne kartą matyti ar sužinoti apie žeminamus, ujamus, „spaudžiamus“ administracijos darbuotojus, įstaigų vadovus ar net verslininkus. Kad mes, kaip įstaigos vadovai, ne kartą buvome pažeminti sau pavaldžių darbuotojų akivaizdoje, irgi jau buvo tapę savotiška norma. Grasinimai tarnybiniais tyrimais, specialiosiomis tarnybomis, antrankiais, galios demonstravimas liejosi per kraštus. Ne kartą darbuotojai išeidavo iš mero kabineto apsiverkę, buvo atvejis, kad vienai darbuotojai buvo kviesta greitoji medicinos pagalba. Kiek iš jų mano kabinete rašydavo pareiškimus išeiti iš darbo (buvo atvejis, kuomet visas skyrius buvo pasiryžęs išeiti), kiek kartų yra tekę juos atkalbinėti, ko gero, jau niekas nebesuskaičiuos. Štai kokio turinio tarnybinius paaiškinimus gaudavau, kaip vadovė: „ ... Šio pasitarimo metu patyriau didelį pažeminimą, panieką iš mero pusės... Meras, užuot niekinęs ir žeminęs valstybės tarnautoją, tiesiog turėtų nurodyti, ką aš, ..., padariau blogai ir ką reikia man savo darbe taisyti...“.

O paskutiniu metu tiesioginio valdymo administracijoje įvedimas buvo tiesiog akivaizdus. „Bėda“ ta, kad žmonės kalba ir ne kartą atėję pasakydavo, kad meras liepė padaryti taip ar kitaip, bet ginkdie niekam nesakyti (buvo kalbančių, kad jie, eidami pas merą, apsisaugojimui vaikščiojo su įjungta garso įrašymo technika). Suprantama, po tokių dalykų, kuomet nežinai, kas kam galėjo būti pasakyta ar liepta, atsakomybę už tam tikrus tų darbuotojų veiksmus tektų prisiimti ne tik jiems patiems, bet ir jų vadovams, ir tikrai retu atveju tam, kuris kažką liepė. Juk įrodyti tokius „liepimus“ ar spaudimą yra itin sunku. O pats meras taip puikiai moka apsimesti, kad kažko nežinojo arba išgirdo pirmą kartą...

Didžioji krizė prasidėjo 2016 m. rudenį, kuomet kilo skandalas dėl galimai supainiotų mero viešų ir privačių interesų jo sūnui įsigyjant nekilnojamąjį turtą prie netoliese statomos Vorutos pilies. Tuomet turėjau atlaikyti mero spaudimą rašyti jį ginančius raštus Valstybinei tarnybinės etikos komisijai. Kaip suprantu, po tų keleto pasakytų „ne“ tapau jo asmeniniu išdaviku ir net gi priešu.

Kuomet tą patį 2016-ųjų rudenį mero reikalavimu atsisakiau pradėti tarnybinį tyrimą dėl pavėluotai pateikto tarybos sprendimo projekto dėl apleistiems pastatams (taip taip, mero sūnus apleistą pastatą ir įsigijo) taikomo mokesčio (beje, mokestis nustatomas 2017 metams, ir specialistės dėl didelio darbo krūvio sprendimo projektą pateikė ne liepos, bet rugsėjo mėnesį, tuo nepadarydamos jokios žalos), pakliuvau į Antikorupcijos komisijos pirmininko (buvusio mero kolegos) akiratį. Juk turėjau vykdyti mero valią, o nepaklusau. Jokios korupcijos nustatyti nepavyko, bet pirmininkas rekomendavo atlikti tarnybinį patikrinimą.

Tiesioginis valdymas stiprėjo, nepasitikėjimas augo. O vieną ankstyvą rudens rytą savo namų kieme radau paliktų „dovanų“ - tris knygas nedviprasmiškais pavadinimais. Vienoje iš jų buvo įdėtas skirtukas, toje knygos vietoje, kur buvo kalbama apie jaunai merginai keliamą pasirinkimą.

Apie viešuosius pirkimus ir atitinkamus reikalavimus mano buvęs pavaduotojas galėtų papasakoti kur kas daugiau nei aš. Tik pamenu vieno pasitarimo metu gal dešimties žmonių komandai teko atsilaikyti nuo reikalavimo atskirai pirkti rąstus ir rangos darbus vienam garsiam objektui. Reikalavimas pirkti rąstus apklausiant 3 tiekėjus objektui, kurio statybos vertė didesnė nei tokį pirkimo būdą leidžia savivaldybės viešųjų pirkimų taisyklės, neatrodė skaidrus.

Tai tik dalis pavyzdžių. Kiekvienas iš išėjusiųjų galėtų tęsti... Kiek daug galėtų papasakoti dar dirbantieji administracijoje, įstaigų, bendrovių vadovai, tik... neišdrįs...

Žmonės bijo. Bijau ir aš. Nes tikrai nesu pajėgi kovoti tokiomis priemonėmis, kokiomis geba meras. Bet tylėti nebegaliu. Nes, jei tylėsiu, niekas niekada nepasikeis. Ne tik mūsų mažuose Anykščiuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Liūdniausia tai, kad vicemeras (kuris neva mane įkalbinėjo likti darbe, gal tik konservatorių partijos nariai galvoja, kad įkalbinėjo, nors jokio įkalbinėjimo nė nebuvo) apsimeta tarytum nieko nebuvo, arba jis nežinojo, arba dar kažkas... Likęs patarėjas taip pat pametė bet kokius moralinius principus. O pats meras dabar ieško bet kokios progos tept purvais visus išėjusius. Ir dar bando kurti istorijas, kad šitas išėjimas tėra puikiai surežisuotas liberalų lyderio šou. Jam atrodo, kad mes tebuvom liberalų lyderio nurodymų vykdytojai, ko gero, planavę „nuversti“ merą. O liberalų lyderis vietoj to, kad rūpintųsi mero tariamų nurodymų davimu, visą darbo savivaldybėje laikotarpį tik stengėsi spręsti liberalų deleguotų atstovų ir mero tarpusavio konfliktus.

Apmaudu, kad savivaldos stiprinimas žmonėms suteikiant didesnę galią patiems išsirinkti savo savivaldybės vadovą gali atsisukti prieš pamatinius demokratijos principus.

Aš vis dar noriu tikėti, kad žmonės turi teisę į geresnę Lietuvą. Ir tuo pačiu žinau, kad po šio pasisakymo man tikrai verta pasirūpinti gyvybės draudimu...

P.S. Dar pateiksiu savo atsakymus į viešai metamus kaltinimus:

1. Buvau mero apkaltinta, kad 2016 12 06 nebuvau darbe. Mat kabinete darbo pabaigoje nedegė šviesa. Absoliutus melas - daugybė darbuotojų matė mane išeinant iš darbo 17 val. (būtų užtekę paklausti sekretorės). Situacija paprasta - be mero žinios negali nueiti nei į kitą kabinetą, nei į atitinkamą vietą.

2. Buvau mero apkaltinta, kad kaip drįsau savo kabinete jo neatsiklausus pastatyti du minkštasuolius ir staliuką. O negana to, gal kažkur kitur tų baldų labiau reikėjo. Visų pirma, apie administracijos baldų pirkimą meras buvo informuotas, tik kažkodėl pamiršo. Visų antra, baldai buvo perkami visoje administracijoje - tiek trečio aukšto salėje, tiek savivaldybės archyvui, tiek kituose kabinetuose nuperkant trūkstamas dokumentų lentynas ir t.t. pagal Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjo pateiktą poreikį. Bendra baldų pirkimo vertė buvo 8 tūkst. Eur, iš kurių mano buvusiame kabinete pastatytų dviejų minkštasuolių ir staliuko vertė sudarė 550 Eur.

3. Esu kaltinama savavaldžiavimu dėl Tilto g. idėjų konkurso. Dar buvusiai savivaldybės vyriausiajai architektei pavyko į idėjų konkurso vertinimo komisijos sudėtį prikalbinti dalyvauti kompetentingus ir Lietuvoje gerai žinomus architektus iš Vilniaus, Kauno. Komisijos nariai (komisijos pirmininke buvau aš) vertino idėjų konkursui pateiktus darbus, kurių autorių niekas nežinojo, nes visi darbai buvo užkoduoti. Tik atlikus vertinimus ir susumavus rezultatus buvo nustatyti daugiausiai balų surinkę laimėtojai. Antrame konkurso etape buvo atplėšiami vokai, kuomet ir paaiškėjo konkursui darbus pateikusios architektų komandos. Taip, vienoje iš jų - anykštėnas, mano buvęs klasiokas. Ši komanda tapo idėjų konkurso nugalėtoja. Taip išeina, kad garsūs Lietuvos architektai visi kaip vienas pasirinko ne tuos laimėtojus, o ir jų darbas nugalėjo ne todėl, kad buvo geriausias... Ne gana to, kalbama apie projektavimo sąmatas - juk pats meras puikiai žino, projektuotojai gali mažinti / didinti projektavimo darbų apimtis bei atitinkamai sąmatas. Buvęs mero patarėjas, architektas, galėtų dar puikiau pakomentuoti šią situaciją. Tas pats juk vyksta ir su pilies statyba, koreguojami techniniai sprendiniai (nors rangos darbų pirkimas jau įvykęs)... Bet šioje situacijoje bandoma situaciją kriminalizuoti ir sukurpti kažkokį skandalą.

4. Dar esu kaltinama, kad administracijos darbuotojai gruodžio mėnesį buvo paskatinti „premijomis“, ir dar nepasitarus su skyrių vedėjais. Visų pirma, apie sutaupytas administravimo lėšas (daugiausiai valstybės deleguotoms funkcijoms vykdyti) ir apie planuojamą priemokų bei priedų paskyrimą administracijos darbuotojams meras buvo informuotas rytinio pasitarimo metu, vicemeras tame pasitarime nedalyvavo, nes dukart per savaitę (pirmadieniais bei penktadieniais rytiniuose pasitarimuose nedalyvauja dėl to, kad dirba antrame darbe). Priedų / priemokų mokėjimas lapkričio / gruodžio mėnesį už papildomai atliktus darbus, darbuotojams, kurie vykdė valstybės deleguotas funkcijas, buvo besitęsiantis procesas metai iš metų (priešingu atveju sutaupytas administravimui lėšas savivaldybės grąžintų į valstybės biudžetą). Vicemeras, kaip ilgai vadovaujančias pozicijas užimantis asmuo, galėtų geriau pasakyti nuo kada tęsiama tokia praktika, kad metų pabaigoje, tiksliau žinant biudžeto panaudojimą, darbuotojai yra skatinami. Esu kaltinama, kad priedai / priemokos skirtos nesiderinat su skyrių vedėjais. Tada kodėl, kaip ir ankstesniais metais, buvo pateikti atitinkamų skyrių (Žemės ūkio, Socialinės paramos, Finansų ir apskaitos bei kitų) vadovų prašymai / siūlymai? Kas buvo padaryta šiais metais kitaip - seniūnijų ūkvedžiams, kurie nuoširdžiai stengėsi likviduodami Afrikinio kiaulių maro padarinius, bei keliems savivaldybės administracijos darbuotojams, kurie, mūsų su pavaduotoju, nuomone, puikiai atliko jiems pavestas užduotis, buvo paskirtos premijos iš savivaldybės biudžeto (100-300 Eur dydžio, o dviems darbuotojams atlyginimo dydžio). Tikrai nemanau, kad premijomis turi būti skatinami visi. Nors tokiu sprendimu buvo itin nepatenkintas vienas skyrius. Tačiau skyriaus vadovei argumentuotai paaiškinta, kad darbuotojai turi būti skatinami ne tik todėl, kad jie taip nori, o už darbo rezultatus. Klausimas tik kitas, kiek pats meras tarėsi su komanda dėl premijų skyrimo tiesiogiai pavaldiems įstaigų vadovams? Ir už kokius atliktus darbus?

5 ir t.t. Ko gero, kaltinimų sąrašas tik augs. Esu tuo tikra. Nes esu kaltinama informacijos slėpimu ir dar galas žino kuo.


Komentarai (71)
 
Iksiuk, | 2017 01 10
 
na ir žioplas tu esi!Žmonės verkė iš gailesčio,sužinoję, kad p.Veneta nebedirbs.
 
 
 
Jis | 2017 01 10
 
Mentas ir yra mentas.
 
 
 
Andrius | 2017 01 10
 
Šaunuolė Veneta, smagu kad gali kažkas išsakyti savo nuomone o ne tyleti.
 
 
 
Andrius | 2017 01 10
 
Šaunuolė Veneta, smagu kad gali kažkas išsakyti savo nuomone o ne tyleti.
 
 
 
X | 2017 01 09
 
O kiek zmoniu verkianciu isejo is paneles kabineto.nereikia buti tokiem pasikelusiem .gera tyciotis is bedarbiu.visada sakoma lazda turi du galus.
 
 
 
nesvarbu | 2017 01 09
 
gal tu veneta eik ar gatviu sluot, ar dar ka jai tau vyskas blogai. pajusi skoni is kur pinigai lenda, tas negerai tas negerai .tik lot lot,maziau jieskok geriau eik dyrbti ka nors kaip kurie tau zmones rase komentaruose.blyn bloga darosi nuo jusu....
 
 
 
Vida | 2017 01 09
 
Prieš du metus liberalai padarė viską, kad iš merų būtų nuverstas Obelevičius ir išrinktas Tubis, o dabar patys sukilo prieš savo favoritą Tubį. Klausimas, kodėl?Kitas klausimas, su kokia partija kituose rinkimuose eis Tubis?
 
 
 
Antanas | 2017 01 09
 
Tiek Tubis, tiek buvusi direktorė Veneta yra liberalų komandos nariai, niekas kitas nekaltas, kad pati Veršulytė parašė pareiškimą ir su visa liberalų kompanija išėjo į opoziciją, taip išduodami rinkėjų interesus.
 
 
 
xxx-sui | 2017 01 09
 
tai kad ne viena isejo.Kazkaip keista,kai gera darbo vieta ir atlyginimas,o iseina bent keli darbuotojai?
 
 
 
Venetos niekintojams | 2017 01 09
 
Nemanau, kad ji išsigalvojo istoriją su tom trim knygom. Kieno tai braižas? Tik durnas ar visiškas kaimietis gali nesuprasti. Šiaip po tokio reikalo jei mergina pati nesikreipė į tuos, kam bent formaliai derėtų pradėti narplioti "nekaltus" "bibliotekininkų" prasidėjimus, tai po viešumo iškilusio fakto Venetos pareiškimo turėtų nebereikėti - pirmyn sekliai. Jei vėl bus tyla, tai laukite naujų istorijų apie neva kieno nors nuotykius pas lengvo elgesio moterytes ir kitokių pasichologinio susidorojimo scenarijų.
 
 
 
anykstene | 2017 01 09
 
Šaunuole Veneta, reikia kalbėti, o žmonės turi labiau galvoti prieš rinkimus už ką balsuoti.
 
 
 
xxx | 2017 01 09
 
Kokias nesamones ši panelė rašinėja.Pati išėjo iš darbo, tai ko čia ieškoti po š.... pelenų. Nepatiko nedirbi. Pasieškok ,kur geriau. Ne vienas žmogus išeina iš darbo ir susiranda kitą.Jegu jau tokia protinga tai reikėjo ne kudašių nešt, o kelti problemas dirbant.Bet manau, kad buvo dėl ko išeiti. O dabar ieškok darbo, tada nebus laiko visokioms rašliavoms.
 
 
 
to vietiniam | 2017 01 08
 
jeigu tave kaltintų pinigų švaistymų, o būtų priešingai - tu tylėtum, tai tylėk,tik to ir laukia galvos, kad visi tylėtų, bet pasirodo nebe tokie laikai, kad visus tyldytų
 
 
 
Vietinis | 2017 01 08
 
Gal jau gana drabstytis.dėkit tašką šioje istorijoje ir pradėkit dirbti.Kiek galima kapstytis?Net nebeįdomu.Veneta,po mūšio niekas kardais nesimosikuoja.Gana.Eik dirbt ką nors.Ir netrukdyk kitiems.
 
 
 
Rinkejas | 2017 01 08
 
As tikiu tavimi Veneta. Stiprybes tau. Taip ir toliau.  
O musu esamam merui sekmes kad neatsigertu is savo sulinio i kury pats prispjaude :roll
 
 
 
Rinkejas | 2017 01 08
 
As tikiu tavimi Veneta. Stiprybes tau. Taip ir toliau.  
O musu esamam merui sekmes kad neatsigertu is savo sulinio i kury pats prispjaude :roll
 
 
 
iš Andrioniškio | 2017 01 08
 
Žinome kaip K.T. grasino tulpiniais kaip darė savo medžioklės plotus. Todėl Veneta teisi, tikrai verta pasirūpinti gyvybės draudimu...
 
 
 
As | 2017 01 08
 
Neverta ir teisintis,negaisk laiko. Patiris yra,vaziuociau i koki Vilniu gyventi, dirbti,ka tie Anyksciai,pletkai ir t.t. Griztu aplankyti artimuju, net niekur eiti nesinori,o ir nera lb kur kiek pamenu. Daugiau optimizmo linkiu,o tokie dalykai tik uzgrudina
 
 
 
Zmones | 2017 01 08
 
nezinom tikros tiesos,tai kam purvais drabstytis.Ko piktintis,kad Veneta paviesino savo nuomone,o gal tai tikra tiesa,kaip galima issigalvot toki dalyka-kaip kieme paliktos knygos su skirtuku? Nepalaikau ir neginu nei to,nei to,bet jei tai tiesa,-tai saunuole mergina,kad stengiasi pastovet uz save.
 
 
 
Ausys darže | 2017 01 08
 
Apie kokia derybas kalbate ? Yra viena pusė kuri siūlė darybas. Yra kita pusė kuri tą laiką išnaudojo kompromituojančiai medžiagai rinkti. Teisingai pastebi politiką suprantantys anykštėnai- už skandalo kišo daržininko ausys. Jis matė, kad susiformavo darbinga ir populiari komanda. Jis galvojo, kad jam nebebus šansų nugalėti Tubį. Ką jis padarė ? Nuteikė Tubį prieš komandą. Visi kas žino Kęstutiį , žino kaip jis reaguoja į komentarus, viešą žodį, kritiką. Žinant šias jautris vietas nuteikinėti labai lengva.
 
 
 
Juozas | 2017 01 08
 
Visas problemas gali išspręsti per derybas pasirašant taikos sutartį. Smulkmenos negali užgožti asmenybių brandos. Abiejų duetas naudingas Anykščiams. Sderinkite stygas, padarykite nuolaidas abu...ir pirmyn. Šeimoje tenka stipriai susipykti, bet po dienos kitos vėl pasibučiuoji.
 
 
 
ona | 2017 01 08
 
ot ydomu kas buvo juk y tokius postus nesupratingu ir neissilavinusiu zmoniu neskiria jai nezinot tai ir nesidomekit stiprybes veneta
 
 
 
nuomonė | 2017 01 08
 
Ir kam jums reikėjo,panele Veršulyte,demonstratyviai,viešai ir"užsitikrinus"jog sakote tiesą tokių pareiškimų?Kas gali patvirtinti,kad tai neiškreiptos žinios(tik jūsų nuomonė)?Anykštėnai jau pripratę prie tokių skandalų,kurie greitai baigiasi.Kas nustatė,jog esate visame kame teisi?O gal siekėt dar didesnio populiarumo,nes per anksti iššokot aukščiau savo galių,tad turėjot greitai nusileisti žemyn?O tikrovė visada būna skaudi labai susireikšminusiam žmogui.Kur jūsų orumas ir pagarba sau?O gal tikitės dar didesnio "palaikymo"?Labai abejotina,jog tą gausit...
 
 
 
fe | 2017 01 08
 
net bloga,jei isejai is darbo tai ieskokis kito ,ko dabar skalambiji, pries iseidama bangas kele ,ir dar negana ,visi nori but demesio centre
 
 
 
AS | 2017 01 08
 
Veneta nesustok ir iskelk visa purva is to lizdo,apsikuopt laikas.Vatnikai ir kuriems rugstu puls,reiks atlaikyt.Stiprybes.
 
 
 
Anykstenas | 2017 01 07
 
Nenuleisk galvos Veneta.Kaip sako liaudis ''sunys loja,karavanas eina''.Kol Anyksciuose sedes seno raugo tipeliai,niekas i gera nesikeis.Stiprybes Tau.
 
 
 
anykstene | 2017 01 07
 
Visa savivaldybė žinot apie tą istorinę premiją. Jei žino savivaldybė, tai žino miestas. Kad išėjo administracijos direktorė visi žinojo darbo dienai nesibaigus. Eina kalbos, redakcijai apie tai pranešė daugiau kaip 10 informatorių.
 
 
 
ugnelei | 2017 01 07
 
alia iš kurio savivaldybės skyriaus būsi? Iš buhalterijos ar personalo, kad taip gerai žinai, kas kiek ir už ką gavo? O pati ne iš tų dviejų, buvusios direktorės minimų darbuotojų, kur po visą papildomą algą gavo? O gal čia komentuoja ta liūdnai "išspirta" veikėja?
 
 
 
tik kalbos | 2017 01 07
 
eina kalbos, kad Obelevičių privertė tarnauti po to, kai išsisaiškino apie remontą kurį darė Anrestas.
 
 
 
Liūdna | 2017 01 07
 
Jai žmonės nesupranta ,dievas mato ir visiems tada po lygiai
 
 
 
Negrazu | 2017 01 07
 
Tai čia net nenuostabu dėl tokio mero elgesio, nereikia pamiršti kur prieš tai yra dirbęs, o to jau iš jo neisvarysi! Jaučia pasitenkinimą žmones žemindamas ir rodydamas savo valdžią, bet lazda visvien turi du galus...
 
 
 
Baisu | 2017 01 07
 
Kas gali tas tyčiojasi,vakar buvau vienoj maisto prekių parduotuvei,tai ponei ale valdžia vos kudlų nenupešiau kaip žviegė ant pardavėjos,kas daros?
 
 
 
senis | 2017 01 07
 
Da pamirsau,kai pamirsi facebuku,tadu jau gali galvot ir apie nacalnikavimu....nu ainu gult-gana prisiskaiciau.
 
 
 
jo | 2017 01 07
 
Obelevičius kaip visada geriausias:)
 
 
 
senis | 2017 01 07
 
mergiote lika ant bruka,neraikia matai pries nacalstvu sakinet ir da, noriu pasakyt, kad raikia sava galvu givint...nu a dabarpatarc teip..GRAZI be gala esmi susrask cekavu vyrioku,prisdaryk vaiku irnykrde annebelisk tan meslan....pamenavosi mani da nekartu.
 
 
 
to premijos | 2017 01 07
 
Jūsų pinigais meras atsilygino kontrolės tarnybai už tai, kad nieko nerastų ?
 
 
 
Premijos | 2017 01 07
 
Savivaldybe gavo premijas. Ka manot, kulturininkai? Gal cia tie patys nuplauke jusu pinigeliai?
 
 
 
? | 2017 01 07
 
Pilnai palaikau Venetą, tikiu ja.Protinga,manau neprapuls.Skaudi gyvenimo patirtis tik užgrūdins nelengvame gyvenimo kelyje,linkiu Jums Veneta visokeriopos sėkmės.
 
 
 
Įdomu | 2017 01 07
 
O vietoje Gervinsko tikrai bus įdarbintas buvęs policininkas iš Jonavos ?
 
 
 
p... ec | 2017 01 07
 
Meras išmetė keturženklę premiją . Tiek pinigų sutaupė , galima duoti .
 
 
 
Sigitui Obelevičiui | 2017 01 07
 
Kodėl Tamsta mokytojau iš kaimo prieš tai, kad buvo išmokėtos premijos seniūnijų ūkvedžiams ? Jie tikrai stengėsi likviduodami Afrikinio kiaulių maro dvėsenas, dirbo su prasigėrusiais atdirbinėtojais. Pats dirbi per du darbus ir gauni alfos daugiau kaip Seimo narys. Tau biednų nesuprasti.
 
 
 
Ar nenusibodo | 2017 01 07
 
Vienas kitą žeminti, šmeižti? Ar nėra civilizuotų būdų ieškoti i§eities ar kompromiso? Tai galite padaryti, neieškant užuojautos socialiniame tinkle, o oriai apginant save. Tam yra teismų praktika, pacituosiu šiek tiek... 
Asmuo turi teisę reikalauti teismo tvarka paneigti paskleistus duomenis, žeminančius jo garbę ir orumą ir neatitinkančius tikrovės, taip pat atlyginti tokių duomenų paskleidimu jam padarytą turtinę ir neturtinę žalą. 
o pabaigai- tu nepralaini, kai tave nugali, tu pralaimi, kai pasiduodi. Su visa atsakomybe už deleguotas pareigas, reikėjo dirbti savo darbą ir teisybės ieškoti tada. Nesižeminkit, nesiteisinkit ir turėkite moteriško orumo bent kiek.
 
 
 
pi pi | 2017 01 07
 
Nekaltinkite vienas kita,o pradekite rimtai dirbti.net bloga darosi nuo tusciu kalbu.nedarykite nauju klaidu ir taisykite senas.
 
 
 
ugnelė | 2017 01 07
 
Klausimas tik kitas, kiek pats meras tarėsi su komanda dėl premijų skyrimo tiesiogiai pavaldiems įstaigų vadovams? 
Atsakymas. Kas gali paneigti, kad dėl kultūros darbuotojų algų neišmokėjimo patikrinimą atlikęs, savivaldybės kontrolierius gavo keturženklę premiją a l i a už 20 metų nepriekaištingo ( neprieštaravo rajono vadovui ) darbo valstybės tarnyboje.
 
 
 
Mano nuomone. | 2017 01 07
 
Valio palaikom. O kas cia nepalaiko gal ir yra is to klano eferistu ir bija kad ir ju uzpakalei leks is siltos vieteles.teisingai parase kad viesai bija komentuoti nes meras pamatis gi o tada duos pilos. Kuo daugiau lis ylu is maiso tuo mums geriau bus zmones .
 
 
 
Rene | 2017 01 06
 
Aciu dievuj,kad negyvenu Anyksciuose.Mano sese dirbo Anyksciu savivaldybeje,pasakojo kokios kovos ten vyksta del valdzios- skundai,kaltinimai,smeistai...
 
 
 
Man gėda | 2017 01 06
 
Geras paukštis savo lizdo neteršia. Gėda kai meras teršia ir ieško problemų neįjungtoje lemputės, meluoja, kad nežinojo apie sofą ir pan.
 
 
 
;( | 2017 01 06
 
Labai gerai suprantu Jus Vaineta, kaip jaučiatės ir kaip skaudu Jums. Palaikau Jus visa širdimi,nes aš pati tokį pragarą praėjau. Beje meras(kuriuo tikėjau ir rinkau) apie savivaldybei pavaldžioje įstaigoje esamą peklą buvo informuotas(ne vieną kartą ir ne vieno toje įstaigoje dirbančio), bet piršto nepajudino,o dabar taip teisybė parūpo. Vieną dieną ieškai teisybės, o kitą darbo. Todėl šioje šalyje ir nėra teisybės, nes kovojančių už ją vienetai,o visi tyli, bijo, o pagąsdinti dar ir paliudys teisuolio nenaudai. Manau Jūsų sprendimas apgalvotas ir teisingas. Darbas gyvenime nėra tai, dėl ko gali, prarasti žmogiškumą,leisti save žeminti, kęsti vadovo ne taktą, kultūros stoką, despotizmą. Linkiu sėkmės.
 
 
 
Gčda | 2017 01 06
 
Tik meras,meras,meras kaltas o mes pasitraukę šventuoliai.Gčda.Dar nepribrendę valdyt raj.Geras paukštis savo lizdo neteršia.Be galo piktina premijos uz gera darba.Privalu visur ir visada gerai dirbti,jei gauni atlyginima Pagal tokia tvarka galima ir imituoti darba,tik tada negausi premijos.Palaikau mera,kuris reikalauja atsakingai dirbti o ne pletkavoti ir kavutę darbo metu gerti.Nebuvo tvarkos savivaldybčje.Nepakeicimu nera.Sekmés naujai komandai.
 
 
 
AS | 2017 01 06
 
Veneta,buk tvirta,nepasiduok intrigoms,neskaityk komentaru nes daugiau melo ir patyciu nei atvirumo ir nuosirdumo.Lazda turi du galus ir tik laikas parodys tavo tvirtuma.
 
 
 
jo | 2017 01 06
 
aš tikiu Veneta 100 procentu, eiti į darbą dėl geros algos ir jausti psihologinį spaudimą kiekvieną dieną - ne geriausias pasirinkimas, gali greitai ir į Rokiškį išvažiuoti. Meras gerai žino įstatymus, o kaip juos apeiti manau žino dar geriau. 
Veneta sekmės tau, manau protinga neprapūlsi. Žinoma jei nesulauksi keršto, o jo turi tikėtis.
 
 
 
Rimas | 2017 01 06
 
Laikykis Veneta! Nesileisk žeminama ir šmeižiama. Gaila,tik kad administracijos darbuotojai prarado tokią protingą ir kompetentingą vadovę. Nes kitas žmogus visos šios srities taip gerai nesupras. Tiesą nebijo pasakyti tik tie, kurie yra nepaperkami ir siekia teisingumo. Turi didžiulį palaikymą už ryžtą! Laikykis ir didelės sėkmės Tau!
 
 
 
Anykštėnė | 2017 01 06
 
Nėra ko pergyventi ji visuomet ras darbą,tik gaila jaunų žmonių vyresnieji neleidžia vadovaut jaunimui.
 
 
 
x | 2017 01 06
 
mras rimas zmogus parode vieta vagem
 
 
 
Man šlykštu | 2017 01 06
 
... MIELA pirma ... ir tada pabangyk būt VALDŽIOJ. 
Kažkokia šutvė, kurią turėt susemti STT, VSD -nu visos tarnybos po tokio marazmo. 
Lauks LIETUVA žinių. 8) 8) <IMG src=2'> :)
 
 
 
Biški gėda | 2017 01 06
 
... bet pažiūrėjus į veidą - nereikia būti ir fizionomistu 
Gėda - mergina ir tiek :stars :king :girl1
 
 
 
Nepakeiciamu nera, | 2017 01 06
 
Nezinau,bet, kai valdininkai dalinasi premijas ir priemokas,tai klaiku,cia gi jusu darbas uz tai gaunate alga,bet norite buti uz visus gudresni ir tie minkstasuoliai,ar negalite sedeti ant kedziu,bet ne ,visi nori minkstai,daug ir ant mokesciu moketoju peciu.......
 
 
 
vaclow rangon | 2017 01 06
 
lupos putlios mhmhmhmmh :D
 
 
 
Venetai | 2017 01 06
 
laikykis,žinau ką tai reiškia,neseniai ir aš dirbau su tokia persona,žmonių akyse buvo vos ne šventoji....
 
 
 
Angelė, pragaro merga | 2017 01 06
 
Bus dvikova! Kažin ar špagomis ar pistoletais? O gal Venetutė eina japoniškų nindzių keliu ir darosi viešą charakirį? :black Ale kaip interesna... nors kratyk kanopas!!! :aplaus
 
 
 
HIDRA | 2017 01 06
 
Pritariu jo ma jo
 
 
 
jomajoo | 2017 01 06
 
Panele, pati parašei pareiškimą išeiti iš darbo, pati taip nusprendei, tai reikėjo ir išeiti, o ne ieškoti kaltų. Buvau geresnės nuomonės.
 
 
 
anykstenei | 2017 01 06
 
Čia Omeras Chajamas su savo rabajatais neamžinas?
 
 
 
anykstene | 2017 01 06
 
Kiek zinau Vaineta buvo ir yra sazininga,tegul nors visa kruva meslo uzvecia .Ojos issakytos mintys tikiu ,kad tiesa.Omeras neamzinas.Apie jo elgesi su zmonemis Anyksciuose sklando nuo pirmu dienu.Nieko nera baisiau uz psichologini smurta.Laikykis.
 
 
 
Gerai pasakyta | 2017 01 06
 
Mero kalbos pasidarė nebeįdomios. Gali sekti pasakas vaikams.
 
 
 
Filosofija | 2017 01 06
 
Jei pakišai savo artimui "kiaulę", žinok, kad greitu laiku ir tau kas nors pakiš dar didesnę "kiaulę". Čia gyvenimo išmintis ateičiai...
 
 
 
.... | 2017 01 06
 
ne, nu rimtai. juokinga darosi. kas ji buvo pries atsisedant i ta kede? gal kas girdejote?
 
 
 
Bla bla bla | 2017 01 06
 
Aš tai feisbukiniais narcizais nepasitikiu, o kaip nekeista visi tie exvaldininkėliai buvo feisbukiniai, o tokie dažniausiai būna atitrūke nuo realybės, bei gyvena savo virtualiame iliuzijų pasaulėlyje nesuvokdami tos realybės. Todėl kai tik atėjo į valdžia feisbukiniai aš ir pagalvojau jog iš jų nieko gero nebus, nu ir pasirodo buvau visiškai teisus. O meras Tubis šaunuolis tvarka nors daro
 
 
 
question | 2017 01 06
 
Dėl Tubio tai cia viskas aisku, bet Veneta, ar dabar darbas už 380 eur butu jusu svajoniu darbas?
 
 
 
Marius | 2017 01 06
 
Dora mergina. Telieka laikytis ir neprarasti sveiko proto.
 
 
 
jo | 2017 01 06
 
Dabar tai bus. Teismai...
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017 
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.