Ketvirtadienis, 2017 08 24 
04:03:50
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai


Kiek šiais metais išleisite būtiniausiems mokyklos reikmenims įsigyti?
 


Ugniagesiai primena
Nykščiai.lt informacija   
2017 01 06
Image

Atėjus šalčiausiems šių metų žiemos orams ir intensyviau kūrenant kieto kuro krosnis Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Anykščių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, nori priminti gyventojams, kad kūrendami kieto kuro krosnis, jų nepaliktų be priežiūros, neperkaitintų. Dar kartą apžiūrėtų dūmtraukius ar juose neatsirado įtrūkimų pro kuriuos gali iškristi žarijos ant degių medžiagų ir taip sukelti gaisrą.

Reikėtų nekūrenti krosnies ilgiau kaip 1,5 val., nes besaikis krosnies kūrenimas namų labiau neprišildo, nes šilumą sukaupusi krosnis po kūrenimo turi jį visą atiduoti. Taigi, perkaitinimas ne tik nenaudingas, bet ir sukelia gaisro pavojų. Taip pat reikėtų nepamiršti susikaupusius suodžius ir dervas išvalyti ne tik prieš kūrenimo sezoną, bet ir ne rečiau kaip kartą per 3 mėnesius kūrenimo sezono metu.

Kūrenant krosnis, ypač pavojingos smalkės, kurios yra bespalvės ir bekvapės, todėl norint išvengti apsinuodijimo jomis, būtina laikytis tam tikrų taisyklių. Iškūrenę krosnį, per anksti neužstumkite sklendės. Ją galima visiškai uždaryti tik įsitikinus, kad ugnis jau baigė rusenti.

Patalpas šildantys elektriniais prietaisais pavojinga į elektros tinklą iškart jungti kelis, nes perkraunama elektros instaliacija, kaista laidai, gali įvykti trumpas jungimasis, dėl ko dažnai ir kyla gaisrai. Nenaudoti savos gamybos šildymo prietaisų. Elektrinius šildymo prietaisus reikia statyti toliau nuo užuolaidų bei baldų. Išeidami iš namų elektrinius šildymo prietaisus būtinai išjunkite.

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras
 Rugpjūtis 2017 
PATKPŠS
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031     

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.