Pirmadienis, 2017 04 24 
00:38:52
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai
Ar patenkinti rinkimų rezultatais?
 Kuriai pirmai kirsime viršūnę?
Nykščiai.lt informacija   
2016 12 28
Image„Nykščiai.lt“ skaitytoja iš Troškūnų į redakciją atsiuntė prie namų papuoštos kalėdinės eglutės nuotrauką. Jei pažiūrėsite į ją atidžiau, iš karto suvoksite, jog ji - kai kurių politinių veikėjų gali būti palaikyta nenormalia. Tokią vieną - nenormalią - jau turime artimiausioje kaimynystėje.

Kupiškio meras Dainius Bardauskas - konservatorius - susipyko su savo Šimonių kaimo bendruomene dėl žaliaskarės papuošimų.  

Kaimyninio rajono vadovas už savo pinigus siuntė galingą techniką, su kurios pagalba siekė nupjauti eglės viršūnę, mat ji, susigėdusio valdininko akimis, švietė į didingąjį komunizmo rytojų. Ir iš kur tokios gilios įžvalgos, sunku pasakyti.


Image


Komentarai (15)
 
Elzr | 2016 12 31
 
Alkoholio ar cigarecių galima atsisakyti.Bet kodel mes turime valgyti pono Karbauskio nuodais nupurkstus grūdus.Nes kaip pasakojo vienas naisietis kad grūdai purskiami kas 10 dienų ir kad tų grūdų nelesa net balandziai.Na o mes duonos gaminius valgome kasdieną ir va cia yra jau uzdelsto veikimo bomba.Mielieji ne nuo alkoholio o situ nuodų nuo viezio visi ismirsime...
 
 
 
na bet nereikia | 2016 12 30
 
pamirsti,kad ne vien lietuviai saude zydus,bet juk yra ir zydu kelios desimtys-kurie treme lietuvius sibiran-juk ne pats gruzinas su baisiais usais domejosi,kas kaip,ka veikia uz ka stato-tai ir buvo butent tu zydu darbai-ir nereikia kaltint Lietuviu Tautos visos,kad taip kazkada buvo-as pvz sito nedariau-o va vanagaite klijuoja ir man ta etikete,nors gimiau daug veliau....ir galima butu daug ta tema sneketi-bet per radija nieko kito ir negirdi-genocidas genocidas-cia ir yra tas zombinimas-reiskia tu kaltas....o juk turetu jie savo Izraelyje sita genocida reklamuoti-kuris seniai niekam nebeaktualus-pasaulis pazenges ir nelinkes ziureti i praeiti....laikas baigt kirsinti Tautas.... :grin :black :grin
 
 
 
Autokratijai STOP | 2016 12 29
 
Įdomi istorija apie 1976 m. papuoštą eglutę. Įdomi paralelė su tiesiogiai išrinktu Kupiškio meru. Tuo metu TSKP jautėsi visagaliai ir bijojo kūdikėlio Jėzaus, dabar tiesiogiai išrinktas meras jaučiasi visagalis, o bijo raudonos spalvos. Visagaliai valdovai- tik tuščiagarbiai, tušti, kompleksų kraustomi žmogeliukai.
 
 
 
Ar tu žinojai? | 2016 12 28
 
AR NEATRODO TAMSTOMS, KAD DOVYDO ŽVAIGŽDE PAPUOŠDAMAS EGLĘ ŽMOGUS ŠITOKIU BŪDU IŠREIŠKĖ PAGARBĄ TIEMS TROŠKŪNŲ ŽYDAMS, KURIUOS HITLERIO FAŠISTAI IR JŲ LIETUVIŠKIEJI BRUDAI PAKALIKAI NUŽUDĖ KARO METAIS? Ar tu žinojai apie žūdynes? Tai ar nesi tų žydšaudžių palikuonis, kad tau taip ta eglę papuošusi Dovydo žvaigždė tavo šikinę drasko?
 
 
 
kopa | 2016 12 28
 
Nebežino prie ko pulti, tai dabar puola prie žvaigždių. O kas toliau :madman
 
 
 
. | 2016 12 28
 
truputis istorijos - tarybiniais laikais (1976) Troškūnų miestelio eglė buvo papuošta Kūčių dieną - tai Anykščiuose partiniai bosai sekantį rytą dar prieš darbo dienos pradžią skambučiu mikliai "nupuošė" eglutę ir dar "premiją" įsūdė :) senieji troškūniečiai turėtų atsiminti tą eglutės papuošimą/nupuošimą :)
 
 
 
šiaip | 2016 12 28
 
kristus buvo žydas
 
 
 
Poeta :) | 2016 12 28
 
Taisau klaidelę: "Mes NUO durnumo tautinio supūnam !!!" Ačiū :)
 
 
 
Poeta :) | 2016 12 28
 
Draudimas 
 
Draudžiu žydėt aš rožėms raudonai! 
Ir tulpės baltos amžinai tebūna. 
Tegu juodai pražysta bijūnai! 
Mes durnumo tautinio supūnam!!! 
 
Raudoną mėsą te pakeis pilka 
Lašišos visos bus nuo šiol geltonos 
Draudžiu aš raudonuoti obuoliams 
Skruostai ir lūpos nebebus raudoni! 
 
Bučiuotos panos neberaudonuos ! 
Ir saulė leisdamos netaps raudona 
Tekės mūs kraujas be jokios spalvos 
Bažnyčias gotikos griaus nevidonai!
 
 
 
Jei žmogus ligotas - 2 | 2016 12 28
 
Ką ten vaiko kojinytės!? Tada ir kardinolo mantija, ir Anglijos karalienės gvardiečiai su raudonais švarkais taps sovietiniais !!! Ir iš Lietuvos abiejų vėliavų raudoną spalvą reikia išlupti, a ne? :diablo
 
 
 
Tai | 2016 12 28
 
Šimonys nugalėjo,bet Rasalas pralaimėjo PUTINŲ prisėjo o dabar darbą palikti turėjo.
 
 
 
jei žmogus ligotas | 2016 12 28
 
tada ir vaiko raudonos kojinytės gali pasirodyti priešų propaganda :roll
 
 
 
Manau, | 2016 12 28
 
Nieko nuostabaus,kad po Kalėdų,kai kam rodosi. Ir pas mane tokia žvaigždutė,o tai ką daryti jeigu tokia gamyba. Šimonių bendruomenė nugalėjo.
 
 
 
jONAS | 2016 12 28
 
URM turetu is Izraelio gauti nota , arba Lietuvos zydu bendruomene atsius boksteli nukabinti Dovydo zvaigzde .
 
 
 
xxx | 2016 12 28
 
Jo, visus lansbergistus apemusi didziule baime, matyt yra gerokai pridirbe kiaulysciu, kad taip dreba. Dar paims ir isves kas uz poliarinio rato :grin :eek
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras
 Balandis 2017»
PATKPŠS
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.