Šeštadienis, 2017 10 21 
14:59:11
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ką iš galimų kandidatų Prezidento rinkimuose 2019 m. palaikys anykštėnai?
 


A. Savickas: „Valstiečiai“ gali būti naudingi
2016 12 28
Image

Duodamas interviu apie naująją rajono valdančiąją koaliciją, Anykščių rajono tarybos narys išsakė viltį, jog Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos įsigalėjimas visoje Lietuvoje atneš nemažos naudos anykštėnams ir realiai prisidės prie krašto klestėjimo.

Darbiečio Alfrydo Savicko teigimu, iš vietos „valstiečių“, Tarybos narių, reikšmingų darbų, tikriausiai, nebus. Tačiau tie, kurie darbuosis Seime, gali  atnešti naudingų pokyčių.

„Valstiečiai“ kaip ir Antanas Baura, matot, bando klijuotis ir su konservatoriais ir su visais. Prilimpa ir atšoka paskui. O A. Baura, man atrodo, ir laukia, ir tikisi, kad pateks į Seimą. Jam - vienas žingsnis. Jei kas nors kažkur traukiasi, jis eina. Kai „valstiečiai“ gavo valdžią, negražu būtų, jei liktų opozicijoje rajone, kai sulaukė kvietimo iš mero“, - kalbėjo A. Savickas    

Darbo partijos narys įsitikinęs, jog anykštėnų išrinkta Seimo narė Greta Kildišienė be reikalo yra pliekiama oponentų.

„Man teko bendrauti per rinkimus su ja. Visai neblogai pasirodė - iškalbi, ir tas išsilavinimas gal ne visada yra pats reikšmingiausias dalykas. Jei ji bus aktyvi, tikrai atneš naudos rajonui. Ne viską lemia išsimokslinimas“, - teigė A. Savickas.

Prieš dvi savaites Tarybos narys administracijos direktoriaus kėdėje regėjo buvusį Seimo narį Ričardą Sargūną. Panašu, jog tam nebus lemta išsipildyti. Laikinai pareigos patikėtos Audroniui Gališankai. Jis direktoriaus nuo sausio antrosios.


Komentarai (22)
 
Takui | 2016 12 31
 
Gaidys prižiūrės gandrus , o jus komentatoriai nepavydėkit Jam.
 
 
 
Tai | 2016 12 29
 
Takas turės savo gaidį dabar?
 
 
 
Jo | 2016 12 29
 
Nuotraukoje tai kultūros klubo kū klukskslanas. "Badaujantys" tuoj pavys Amerikas :diablo
 
 
 
Kas buvo pokalbyje | 2016 12 29
 
su tako stebėtoju? kokie rezultatai? Jau matosi tikras valstietis patapo, atrado savo vietą pagaliau, o gaidžio kostiumas tai tikras valstiečio atributas, jis tikrai ji tik puoš. :?
 
 
 
nesuprantu nuotraukos | 2016 12 28
 
a tai ir Alfriokas nori apsivilkti ta gaidžio kostiuma ?
 
 
 
FOTKE | 2016 12 28
 
Su gaidžio metais. Kur gavo tiek daug vienodu gaidžio kostiumu ?
 
 
 
... | 2016 12 28
 
Vėl praleido progą vyrukas patylėti... Net savo telefono Nr paskelbė... Tiesa, nesuprantu, kodėl tuo pačiu Ado prašo parašyti ir savo vardą... Paskambinčiau ir aš, bet kai perskaitai protingas mintis apie seimūnų išsimokslinimo reikalus, tai ką aš žinau... Geriau deduosi ant galvos iš komodos ištrauktą megztą beretę ir šaukiu: "GĖDA!GĖDA!GĖDA!!!"
 
 
 
Alfrydui Savickui | 2016 12 28
 
Labai dėkoju už suteiktą tel.Nr. Prašyčiau nurodyti pašto adresą dėl dokumentų persiuntimo, kuriose ivardinti faktai (įrodymai), kad daugeliu atveju jus esate neteisus, taip kaip ir sako beveik visi šios temos komentatoriai. Jei galima, nurodykite ir savo el.paštą ?
 
 
 
negaliu | 2016 12 28
 
žiūrėt i šita mordą
 
 
 
emigrantas | 2016 12 28
 
Alfrydai, kad ir kaip benori, nebepapulsi prie lovio! Nustok lysti i s... visiems.
 
 
 
Verslo žiburiai | 2016 12 28
 
Pasisakė Greta Kildišienė savo iškalbingumu verslo žiburiuose....Gėda,nelaimė, bėda Anykščiams....Iš po Kildišienės pasisakymo ir toliau tyčiojasi Alfrydas Savickas iš seimo narės....kalbos ( nesuvokiamas tuščių žodžių kratinys ) :grin
 
 
 
O my god | 2016 12 28
 
kada išnyks šis veikėjas iš visur.Nejaugi nesuprantam,kad nori prie lovio,bet esi visiškas nulis.Atsibodai visiems su savo vagių partija
 
 
 
Alfrydas Savickas | 2016 12 28
 
Adai, parašyk tikrą savo vardą ir kviečiu pokalbiui. Mano tel. 861200451.Tarybos narys Alfrydas Savickas.
 
 
 
anksciau | 2016 12 28
 
lozunguose visur buvo parasyta kad leninas sake mokytis mokytis ir dar karta mokytis o tokiu kaip namu seimininkiu nebuvo cia atsirado prie dabartines valdzios namu seimininkes vaiku fabrikeliai ir baklaskes bei nezinojimas kas yra darbas ir mokslas
 
 
 
Adas | 2016 12 28
 
Vien faktas, jog ponas Alfrydas mano, kad Greta yra iškalbi parodo mums koks jis  
1. Melagis  
2. Nesupranta situacijos is esmes 3. Lenda i š....  
4. Akyvaizdziai sieka postu 
5. Jam atrodo, kad valdyti valstybei nera butinas issilavinimas. 
6. Jis mus laiko kvailiu kvailiais :/ 
Ponas Savickai ar grazu taip ? Vien jau tai, kad jus atstovaujate darbo partija, nesako apie jus nieko doro, o dar taip meluojate savo krasto zmonems. Tikiuosi viena diena tokie zmones kaip jus isnyks ne tik is Anyksciu, bet ir is visos Lietuvos !
 
 
 
Taigi... | 2016 12 28
 
-Jei tai įvyktų reikštų, kad per 25 nepriklausomybės metus visi buvę Seimo "švogeriai" neturėjo jokių gabumų ir vizijų Valstybei valdyti. 
Ponas žurnaliste,ištaisyk klaidas! Kokią partiją turite omenyje -Žaliųjų ar "žalųjų"?
 
 
 
anykštėnas | 2016 12 28
 
Atsirado ekspertas. Jeigu jau Savickas sako, kad Kildišienė ir valstiečiai atneš naudos Lietuvai ir Anykščiams, galiu lažintis, kad bus atvirkščiai. Draudimais ir populizmu, kuom ir užsiima dabar valstiečiai, Lietuvai bus padaryta didžiulė žala, o Anykščiams ypač. Ženkliai pabranginus alkoholį, uždraudus juo prekiauti kaimo parduotuvėse bankrutuotų kaimo parduotuvės, "Anykščių vynas", taigi, dar keli šimtai žmonių Anykščiuose liktų be darbo. Va tokias tat perspektyvas žada valstiečiai, ponas Savickai, bet tau nesuprasti šito
 
 
 
jo | 2016 12 28
 
kam tas mokslas,nes ir leninas sakė,kad kiekviena namų šeimininkė gali valdyti valstybę.Taigi kokios genialios tarybos nario mintys
 
 
 
Keista , | 2016 12 28
 
pabuvus tarybos nariu iš karto tampama "protingu" pranašu. :grin
 
 
 
alfriokas šiepia usa | 2016 12 28
 
negi ir jam nuskils tokia laime pakliūti prie lovio ?
 
 
 
Reikalingas vietininkas | 2016 12 28
 
Gretai Kildišienei reikalingas prityręs politikas į padėjėjus, kuris kalbėtusi su Anykštėnais ir bent pradėtų spręsti primityviausius klausimus.
 
 
 
Nusivylimas | 2016 12 28
 
Greta Kildišienė nėra aktyvi. Pagrindinė ir svarbiausia priežastis, kad ji vengia bendrauti su žmonėmis.Jinai pati sudaro įspūdį, kad atsitiktinai pateko į seimą ir jokių perspektyvų Anykštėnai su ja neturi, nes neturi jokios vizijos apie Anykščius. Išskyrus, kurie nugyveno rajoną,tuos pačius veidus matyti savivaldybės administracijoje.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017»
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.