Šeštadienis, 2017 10 21 
22:23:18
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ką iš galimų kandidatų Prezidento rinkimuose 2019 m. palaikys anykštėnai?
 


Ugniagesiai: kasmet per šventinę savaitę žūsta žmonės
2016 12 25
Image

Šiais metais bene skaudžiausia nelaimė Anykščių rajone įvyko sausio pabaigoje, kai Svėdasų girininkijoje per gaisrą žuvo trys medkirčiai iš Marijampolės.

Tyrėjams taip ir nepavyko tiksliai atsakyti, nuo ko kilo žmonių gyvybių pareikalavęs gaisras. Balandį tyrimas buvo nutrauktas, konstatavus, jog mirties priežastis - apsinuodijus smalkėmis.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis,  pernai per šventinį laikotarpį šalyje gaisruose žuvo 6 gyventojai, o 7 juose patyrė traumų. Be to, ugniagesiams praėjusiais metais per šventinę savaitę teko gesinti  207 gaisrus.

Statistika fiksuoja tik skaičius, bet už jų - skaudūs  šeimų praradimai. „Gaisruose netenkama artimųjų, ugnis neretai supleškina namus ir  visą užgyventą turtą. Deja, per šventes žmonės dažnai pamiršta paprasčiausią atsargumą -palieka be priežiūros besikūrenančias krosnis, degančias žvakes, butuose ir ant eglučių neišjungia elektrinių girliandų, o išgėrę neatsispiria pagundai užsirūkyti lovoje. Ne paslaptis, kad  dėl skaudžių nelaimių neretai būna kaltas alkoholis,“ - vardija gan dažnas gaisrų priežastis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas, laikinai atliekantis direktoriaus pareigas, vidaus tarnybos pulkininkas Jūris Targonskas, linkėdamas visiems, kad šventės praeitų be skaudžių incidentų.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiais metais šalyje jau žuvo 99 žmonės. Todėl ugniagesiai prašo gyventojų pasirūpinti savo  šeimų ir namų saugumu, ragindami nepamiršti ir kaimynų, ypač vienišų senolių, nes geranoriškas perspėjimas ar pagalba kartais padeda išvengti skaudžių pasekmių.


Komentarai (1)
 
dabar | 2016 12 26
 
mada dziaugtis is kitu nelaimiu,nukryto rusijos lektuvas rankom ploja ivairiais neissayklejimo komentarais apipilia,nors uz tavo kiemo prasideda kita zmonija ir kiekvienam turetu rupeti kaip isvengti ir apsaugoti vienas kita nuo nelaimiu ,pirmiausiatai yra sakoma saugokis ir dievas pades ir nuo mazu dienu auklejimas,kad nereikia buti issiziojisiais viska patykrinti ar isjungta ar uzdaryta ar uzsukta priprastiprie to kaip pareigos ir nedaryti to kas draudziama .nerukyti kambary iprasti nedaryti to kas gali sukelti ypac skaudzias pasekmes,rukom kambary o kodel neparukius lovoj girtam,mano kaimynas jau du kartus dege bet vargu ar trecias kartas nemeluos stai ka dar rukymas lovoj
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017»
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.