Antradienis, 2017 04 25 
03:54:35
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai
Ar patenkinti rinkimų rezultatais?
 Tik vienas mąstantis?
Nykščiai.lt informacija   
2016 12 21
Image

Aiškėja, jog taip ir yra - likusieji 140 ten smegenis įdarbina labai retai. Bandos jausmui niekaip atsispirti negali ir abu anykštėnų atstovai - G. Kildišienė ir S. Jovaiša. Gruodžio 8 d. abu labu balsavo už Civilinio kodekso pataisas, leidžiančias persekioti menko nuovokumo politikus kritikuojančius asmenis. O vakar vėl suvienijo jėgas ir pabalsavo prieš savo pačių ankstesnį sprendimą.

Sergejus Jovaiša dar pasižymi tuo, jog dažnai linkęs paklausti žurnalistų ir skaitytojų, ar jie suprato, už ką jis balsuoja. Gudriajam Lapinui karts nuo karto atrodo, jog lieka nesuprastas.

Tuo tarpu Greta Kildišienė prašo žurnalistų ir kritikų tik jai netrukdyti dirbti, nes darbo kaip šieno.

Tik šįkart ne apie asmenines anykštėnų išrinktųjų savybes.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjos Rasos Svetikaitės įsitikinimu, Seimo nariai užsimojo prieš žodžio laisvę ir ruošėsi susidoroti su eiliniais kritikais arba bent jau cenzūruoti žurnalistus.

„Visuomenės informavimas yra viešasis interesas, todėl priimti pakeitimai yra neproporcingi ir atveria kelią ne geresnei žmogaus teisių garbės ir orumo apsaugai, bet platesniam ne tik žurnalistų, bet ir visų žmonių teisiniam persekiojimui už kritišką bet kokią forma pareikštą nuomonę“, - sakė šalies vadovės sprendimą vetuoti pataisas Seime pristačiusi R. Svetikaitė.

Tikriausiai, niekam nekyla abejonių, jog Teta Greta ir Gudrusis Lapinas - labai darbštūs įstatymų kūrėjai. Uoliai lanko posėdžius ir kruopščiai atstovauja savo rinkėjams.

Tačiau gruodžio 8 d. įtartinai į Civilinio kodekso pataisas žvilgtelėjo tik konservatorius Audronius Ažubalis. Kiti 101 - tarp jų ir mūsiškiai - pasisakė už tai, kad jiems niekas niekada netrukdytų dirbti ir aiškiai suprastų už ką balsavo.  

Šiandien eilinį sykį - totalus fiasko ir tradicinis klausimas, kaip šią nesėkmę iškomunikuoti rinkėjams, jei jų pusėje net Prezidentė. Sunku…  

Nieko - ne pirmas kartas… Ir storesnė skūra jau užaugo... Kaip toj dainoj - “Lapatai lapatai nuo kalniuko, lapatai lapatai atgalios…”.


Komentarai (6)
 
taip kaip butkeučius | 2016 12 22
 
Ryte vienaip, vakare jau kitaip
 
 
 
to ar | 2016 12 21
 
Nuo ko gint reikia anykštėnus? Šiaip anykštėnų reikalais turėtų rūpintis ir gint jų interesus privalo miestelio seimelis, taryba vadinamas, su meru priešaky. Tikra savanorių rinktinė! O Seimo narių ir jų visumos prerogatyva - kasdien daryti taip, kad LT piliečiai gyventų vis geriau ir saugiau. Na, kaip dabar ir yra.
 
 
 
ar | 2016 12 21
 
prisimenat visus Anykščių seimūnus?Kolosauskas,Juknevičienė,Andriukaietienė,Alesionka,Baura ,Galvonas,Sargūnas,Jovaiša,Kildišienė,kaip su Šimėnu.Kuris verčiausias būt Anykščių gynėju?
 
 
 
Ne | 2016 12 21
 
Ne stilistams ar krepšininkams įstatymus kurti. Einantiems į seimą, privalo būti nustatytas mokslo cenzas.
 
 
 
Fui.... | 2016 12 21
 
Atsitiktinai pateko į seimą... Sakoma. kad duok durniui kelią...Davėm, o Jie ir nuėjo į seimą...
 
 
 
ole | 2016 12 21
 
kokie rinkejai, tokie ir isrinktieji. nebuvo is ko rinktis? nebejuokinkit.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras
 Balandis 2017»
PATKPŠS
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.