Šeštadienis, 2017 10 21 
14:58:21
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ką iš galimų kandidatų Prezidento rinkimuose 2019 m. palaikys anykštėnai?
 


V. Makauskas. Anykštėnai rinkos užkariautojais netaps
2016 12 20
Image

UAB „Žiburys“ vadovas mano, jog naujiems prekybininkams ir kulinarams jau kuris laikas rajone įsitvirtinti itin sudėtinga, nes pirkėjų mažėja, o jų pajamos auga labai iš lėto. Praėjusį lapkritį verslininkas laiko pačiu juodžiausiu per savo prekybininko karjerą.

Po to, kai sumažėjo pirkėjų, Valdas Makauskas labai atsargiai žvelgia į verslo ateitį - plėtros galimybių beveik nelikę, o per pastaruosius 5-erius - 6-erius metus jo įmonė susitraukė lygiai trečdaliu.

„Praėjęs mėnuo buvo pats juodžiausias per mano dvidešimt darbo metų. Ar čia šildymo sąskaitos, ar dar kas nors taip išgąsdino, kad jau bijoma eiti į parduotuves. Mes dirbame už tuo pačius 10 - 11 proc. kaip visada.  Aišku, jog žmogus turi tiek pat savo piniginėje ir tik perskirsto tuos pinigėlius. Kažkam nelieka visada. Tačiau situacija tokia, jog su nerimu žvelgiu į perspektyvą. Mes turime savo lopinėlį rinkos, kiti, kas kažką gamina, kepa, verda, - savo. Tik tą, ką turime, ir tegalime tikėtis išlaikyti. Rinkos užkariautojais jau nebūsim. Čia reikia turėti galimybę bent pusmetį dempinguoti kainas ir panašiai. O kai reikia kiekvieną mėnesį susimokėti už elektrą, algas, mokesčius, tai tokios durnos mintys nebešauna“, - sakė verslininkas.

Pasak V. Makausko, „Žiburį“ gelbsti tai, jog kai ką sugeba pasigaminti patys ir nereikia pirkti. Tačiau kitiems prekybininkams savo produkcijos nebetiekia ir neplanuoja to daryti dėl betvarkės su atsiskaitymais.


Komentarai (14)
 
hu | 2016 12 21
 
Ka tamsta niekus platini nigerijoj penkis kart pigiau.
 
 
 
romas | 2016 12 21
 
Jei norite gryzti i sovietmeti , uzeikit i ''Ziburi '' [ net reklaminis uzrasas nuo tu laiku nepasikeites ] manau kad tai Gruto parko vertas objaktas.
 
 
 
Lenkijoj | 2016 12 20
 
per puse pigiau
 
 
 
biznis | 2016 12 20
 
tegul i kaina paziuri ????? <IMG src=2'>
 
 
 
Išeičiai | 2016 12 20
 
Taip ir padarysiu. ačiū.
 
 
 
kom.tik neverk | 2016 12 20
 
patikdavo Ziburio parduotuve,bet paskutiniu laiku stebiu ismustas kainas cekiuose,pasitaiko nesutapimu,o kasos aparatai pasene.Ciestoje visus mesos produktu pavadinimus ismusa.Darzoves,bananai-Norfoje tokios isvaizdos buna nukainuoti.Tenka ir desra nusipirkti su gale esancia drata ir nenupjautu pazalavusiu krastu.Juk neturetu taip buti.Beje,tik pas pora pardaveju taip pasitaiko.Visos kitos malonios ir puikios pardavejos.Galetu kasos aparatus keisti ir asortimenta kai kuri kruopsciau peziureti,tuomet ir pirkeju pritrauks daugiau.Pardavejos tik savo darba atlieka,visa kita priklauso nuo vadovu.
 
 
 
išeitis | 2016 12 20
 
- parduotuvę nupirks vienas iš tinklų ir galima eit į pensiją, o pardavėjos toliau dirbs tik kitam darbdaviui- realiausia išeitis. Kai vienam nėra kur plėstis, jo sąskaita plečiasi kiti....
 
 
 
pirkėja | 2016 12 20
 
važinėju į Lenkiją,nes čia pirkti jau nebelieka pinigų ,kai susimoki mokesčius...
 
 
 
hu | 2016 12 20
 
Kad tureti lenkiskas kainas,reikia valiutos kuri visus kaimynus dusintu, reikia lenkisku istatymu bei lenkisko mastymo,pirk preke savo Lietuviska.
 
 
 
tik neverk ! | 2016 12 20
 
Padarykte kainas kaip lenkijoje. Ir jusu verslas klestės. Jei to nepadarystie ,jusu verslai bus pasmerkti žlugti. Gyvenu prie pat "Ziburio", bet šioje krautuvėje nebuvau jau kokie metai
 
 
 
kam ta ironija ? | 2016 12 20
 
Jis neverkia, tik konstatuoja faktą. Smulkus verslas vos kvėpuoja. Jei jis užsidarytų, krūva žmonių netektų darbo.
 
 
 
nu vidai | 2016 12 20
 
mesk ta versla ir eik i darbo birza ,atsibodo pacio verkimas ,kad tik visi taip gyventu kaip tu ,o dabar tik raudojimas,ko tylejai prie kitu partiju ,o del apsildymo pilnai pritariu valstieciams ,kodel vieni lygesni pries kitus ,negaunu ir negavau jokios lengvatos sildymui ir gyvenu ,pragyvensit ir jus o ypac tu ,reikia duoti tik tiems kuriems reikia
 
 
 
oo | 2016 12 20
 
Galima sakyti kiekvienas puikiai supranta kieno deka nukentejo vietos prekybininkai vis tik apsimesti nezinanciu paprasciau,nesekmingi rezultatai del klaidu kurias taisyti per velu,
 
 
 
Tauta saka, kad... | 2016 12 20
 
Taip Valdai, tu teisus.Jei situaciją tektų apibūdinti vienu žodžiu, tiktų žodis "Dvesiam" arba jo švelnesni analogai. Tiek "Marijas" giedojom, tiek prieš tankus save aukojom ir še tau: "Nusibaigiam". Tautinė agonija "Vymiratų Respublikoje"... :x
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017»
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.