Antradienis, 2017 10 24 
08:57:54
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ar eilinės krizės krečiami liberalai dar pajėgs atsitiesti?
 


Trichineliozė ir Dievulio miške
2016 12 17
Image

Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Veneta Veršulytė vakar pasirašė gyventojams svarbų įsakymą  dėl priemonių trichineliozei likviduoti Kavarsko seniūnijoje.

Dokumentas įpareigoja vietos medžiotojus zonoje suaktyvinti šernų, lapių, mangutų bei kiaunių medžioklę.

Be to, teks laikytis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos papildomų reikalavimų. Įsakymas galios vienerius metus nuo paskutinio gyvūno susirgimo nustatymo dienos.


Komentarai (7)
 
vytautas | 2016 12 23
 
labai simpatiskas gyvulelis.o apie kavarsko medziotojus geriau patylesiu,tikri lodariai,dauguma ju pazyztu metu metus kai kurie nera iseje medzioti,kada noriu miegu kada noriu dirbu stai koks ju sukis.butu gerai kad jie is savo kysenes moketu uz padaryta zala ukininkams,va tada gal ir susirupintu,o dar jie ir ligas nesioja,veterinarijos tarnybos moka tik paprastam zmogui istatymus leist o gal galetu irmedziotojams atskirus isleist ir griestus,ar jau neigaluma ant ponu turi
 
 
 
vaidas | 2016 12 23
 
cia yra sernakiaules labai ydomus sutverimas,kiaule su avies kailiu,o del kavarsko medziotoju burelio medziotoju ,tai kad jie kazin ar sautuva kai kurie panesa jau nekalbant ar pataikitu i beganti serna.reiktu kad valdzia nustatytu koki kieki privalo nusaut,neisaude deti baudas ir leisti kitem bureliam medziot ju teritorijoj.sernu nebutu nebutu nuostoliu zemdirbiam ir ligos dinktu.
 
 
 
h | 2016 12 23
 
tai maras tai dar koks ...ir vis tie sernai,nejaugi taip sunku juos isaudyti,o jau apie kavarsko bureliu medziotojus tai gero zodzio pasakyti nera,didziausi tinginiai,kiti bureliai desimtimis per savaitgalius isaudo,o sie vaidina kad bilietus medziotoju turi,baust juos reikia uz neisauditus sernus kurie knysa paselius pievas ir dar ligas nesioja
 
 
 
veterenoras | 2016 12 18
 
nusalusi knisle negales knist
 
 
 
Chi Chi Chi | 2016 12 18
 
Tai paaiškinkit man ,durneliui , kuo ta šernų triperiozė taip labai svarbi visiems rajono gyventojams <IMG src=2'> :madman :p Kadangi aš ir manau dauguma dėję skersą ant šernų maro , dabar naujos šernų triperiozes - tai tokius pranešimus galiu pavadintį darbo imitavimu už kurį turėtų būtų teisiama , kaip už sabotažą :rus :diablo :rus O dabar mus rimtai laiko už durnelius :stars :wonky ;)
 
 
 
xx | 2016 12 18
 
Maciau daug sernu , bet su tokia knysle tai pirmakart ?Gal cia is kur atklyde ?
 
 
 
valdo | 2016 12 18
 
kavarsko seniunijjoi ypatingai geri medziotojai,,,dar tokiu ant Lietuvos nemaciau.. :right
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017»
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.