Antradienis, 2017 04 25 
03:55:28
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai
Ar patenkinti rinkimų rezultatais?
 Po truputį ruošiamasi Sausio 13-osios minėjimui
Nykščiai.lt informacija   
2016 12 15
Image

Nepilnas mėnuo liko iki atminties renginio Anykščiuose. Jo metu prie paminklo Laisvei vienam iš jaunųjų anykštėnų bus įteikta nominacija - „Mažasis žygdarbis“. Apie tai „Nykščių“ radijui pasakojo specialistė Adelė Aglinskaitė.

„Gyvename šventinio laikotarpio nuotaikomis ir norėtume kalbėti išskirtinai apie ypatingai gražius dalykus, kurie vyks Anykščiuose“, - linksmai nusiteikusi pradėjo specialistė ryšiams su visuomene. 

Apdovanojimo tikslas - skatinti jaunimo bendruomeniškumą, socialinę atsakomybę už šalia esantį žmogų. Pretendentu negali būti ne vyresni nei 19-kos metų, o juos pasiūlyti iki gruodžio 23-iosios gali bet kas.

„Tai gali būti nuotraukos, filmuota medžiaga ar aprašas, pristatantys jauno žmogaus padarytą gerą, gražų darbą. Laimėjusiojo laukia mero padėka ir dovanos“, - sakė A. Aglinskaitė.

Savivaldybės darbuotoja tvirtino, jog esanti tikra, kad pagarba jaunimui ir dėmesys turės įtakos emigracijos mažinimui, o didesni atlyginimai ir kitos ekonominės priemonės gali tapti viso labo antraeilėmis.

„Jaunimas grįžta į Anykščius. Taip pat ir aš. Mano bendraklasių grižo. Jaunimas vis labiau vertina gyvenimą tarp savo žmonių. Patenkinti, jog per 20 min. pėstute atsiduria visai kitame miesto gale. Tai turi įtakos. Ir jei bus raginama parvažiuoti, minimaliai padedama, rodoma, jog žmogus reikalingas, o ne atvirkščiai, pavyks pasiekti tikrai gerų rezultatų. Žmonių galvose ir širdyse turi kažkas pasikeisti, kad grįžtų, bet daug tikrai nereikia“, - įsitikinusi po studijų į tėviškę sugrįžusi kraštietė.


Komentarai (4)
 
debeikietis | 2016 12 15
 
kuris prase prezidentes pinigu ir nebijojo
 
 
 
R | 2016 12 15
 
Jeigu koks jaunuolis ar jaunuolė sugrįžo tai reiškia ten nepritapo. Greičiausiai tingėjo dirbti. :grin Iš tokių ir čia naudos jokios. :x O gal imkim tokius apdovanoti... :grin
 
 
 
pastebėjimas | 2016 12 15
 
Nesu kalbininkas, bet šiame sakinyje "nepilnas" turėtų būti parašyta kartu.
 
 
 
Y | 2016 12 15
 
Tuoj išvažiuos jaunimas. GKČP ir diktatas jaunimui netinka.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras
 Balandis 2017»
PATKPŠS
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.