Šeštadienis, 2017 09 23 
21:03:39
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Derliaus šventė Obuolinės 2017 - jau čia pat. Ar šie metai buvo dosnūs anykštėnams?
 


L. Alesionka: "Situacija miesteliuose - panaši"
2016 12 14
Image

Anykščių rajono savivaldybės ligoninėje 230 apdraustų darbuotojų, o Pirminės sveikatos priežiūros centre - 173. Tačiau anykštėnų, patenkintų gydymo įstaigose teikiamomis paslaugomis, - vienetai. Jaunesnius gyventojus pykdo eilės, o vyresnius - kelių kilometrų nesibaigiančios kelionės tarp gydymo įstaigų.

“Visoje Lietuvoje patekimo tvarka pas gydytoją, tikrai, nieko netenkina. Ir jokio skirtumo nėra - ar tai Anykščiai, ar Kupiškis, ar Panevėžys, ar kur nors Žemaitijoje, ar dar kitame, kokiame buvusiame, rajoniniame centre.Taigi, visur taip yra. Pavyzdžiui, Ignalinoje, nežiūrint šlovinamojo buvusio mero B. Ropės, dingo chirurgas. Jei reikia pagalbos, važiuok į Švenčionis ir taip jau kelinti metai. Man rodos, tokio specialisto nebeturi nei Kupiškis, nei Biržai. Tai Anykščiai niekuo neišsiskiria - niekas nepristatys dar bent 10 šeimos gydytojų kabinetų. Jie be darbo liks, jau nekabant apie aukštesnio lygio medicinos specialistus.  Jie nori nenori važiuoja į didesnius miestus, o paskui juos ir pacientai. Dar lieka privati praktika, tačiau kas rizikuos ten kreiptis, jei matys, kad po to nepragyvens“, - kalbėjo buvęs gydytojas Leonas Alesionka.

Nors žmonių krašte mažėja, tačiau patekimo laikas pas gydytoją tik ilgėja. Didmiesčiuose situacija gerokai geresnė. Bene ryškiausias to pavyzdys  - vairuotojų sveikatos patikros laikas. Anykščiuose tam mažiausiai tenka paskirti dvi darbo dienas, tuo tarpu sostinėje iki dviejų valandų.


Komentarai (14)
 
Urzgiantys | 2016 12 15
 
"Semo narys L.Alesionka 36 įstatymus pateikė" Ką pateikė tai tą ir turim, ko jis tokius prastus įstatymus pateikė? :king
 
 
 
100% | 2016 12 15
 
Optimistas teisus
 
 
 
Optimistas | 2016 12 15
 
Ilgos eilės tiek viena medalio pusė. Didesnė problema, kad medikai save laiko dievais. Nuvažiuokite į bet kurią Vilniaus kliniką ir pamatysite, kaip ten medikai rūpinasi eiliniu žmogeliu, drąsiai teigiu, kad ten medikai tarnauja žmogui. O Anykščiuose vos ne atvirai tyčiojasi iš pacientų, vos ne atvirai reketuoja, gražiais žodžiais leidžia suprasti, kad be pinigų nebus ir paslaugų. Gal ne visi 100%, bet, kaip žinome, išimtys tik patvirtina taisyklę.
 
 
 
Ralio karvytė... | 2016 12 14
 
O ko jam nesididžiuoti tokius darbus Lietuvos valstybei nuveikus? Ką nuveikei tu? Zyzimas ir urzgimas tesigirdi iš už kampo. :( :diablo
 
 
 
Tai | 2016 12 14
 
Ir "dekokite" uz tokia" tvarka" medicinoje ponui leonui A uz fundamentalius istatymus,kuriuos jis kures slovinasi ir didziuojasi tuo!!!???
 
 
 
Tai | 2016 12 14
 
Ir "dekokite" uz tokia" tvarka" medicinoje ponui leonui A uz fundamentalius istatymus,kuriuos jis kures slovinasi ir didziuojasi tuo!!!???
 
 
 
Tai negi nežinote? | 2016 12 14
 
Semo narys L.Alesionka 36 įstatymus pateikė. Iš jų šešioliką fundamentalių sveikatos sistemos reformą ir jos vykdymą reguliuojančių įstatymų. Tai kas gi geriau supranta dabartinės sveikatos sistemos visas teigiamybes bei trūkumas, jei ne jis? Tai ir klausia žmogaus, kuris išmano.
 
 
 
Ar jau Anyksciuose zmoniu nebe | 2016 12 14
 
Koks jis tau diedas, asile!? Ko priekabiauji? D.Trampui 70, o jis JAV prezidentu būti ne per senas. H.Klintob - 69,J.Baidenas -74? Anglijos karalienei kiek? O Alesionkai tik 67-i eina. Va teip!! Taps po Grybauskaitės prezidentu ir ką. Protas aštrus, ranka kieta! Cha ! 8) :grin
 
 
 
? | 2016 12 14
 
Ar jau Anyksciuose zmoniu nebera, kad vel sita dieda kalbinat? 
 
Paklauskit Vaigino, paklauskit Neniskienes, eilinius gydytojus paklausinekit, nepamirskit ir pacientu ka jie galvoja. Ar jau ir Nyksciai kartu su Smigelskiene Alesionkai dirva purena? Grausites nagus paskui garantuotai. Tikites kaula numes? Jis gi ne kaulu specialistas.
 
 
 
ot partiniai | 2016 12 14
 
sukure gyvenima zmonems ,atsibodo
 
 
 
oho | 2016 12 14
 
kiekvienam gydytojui po 60 zmoniu, tai ka jie gali uzdirbt, jei ju tiek daug
 
 
 
ALIUS | 2016 12 14
 
Reikia sveikatos ministrui persirengti,(kad neissiskirtu is paprastu zmoniu minios)kaip tai senais laikais darydavo karalius ir paklausytu ka zmones sneka,
 
 
 
GIN | 2016 12 14
 
EILES ILGEJA NES GYVENTOJU AMZIUS 60 M 80 M NET IR IŠTARDYT KUO SKUNDŽIASI JAU PROBLEMA NES REIKIA IŠKLAUSYTI IR KAIP VAIKAMS SEKASI O TADA IŠRAŠYTI 2 AR 3 SIUNTIMUS O IR PAKLAUSYT BŪTINA O MOČIUTE PRISIRENGUS KAIP KOPŪSTAS O TAI IR APSIRENGTI BŪTINA IR ČIA NEPASKUBINSI NA O SEKANTIS TOKS PAT
 
 
 
SS | 2016 12 14
 
Del to, kad biurokratija su ta vairuotoju "sveikatos patikra". Vakaruose uztenka uzpildyt sveikatos deklaracija ir gauni teises. Parasa padedi, ir tiek. Nes vairuotojo teises tera tik leidimas naudoti automobili asmeniniams poreikiams. 
Specialus reikalavimai sveikatai nebent tik jei dirbsi vairuotoju. 
O pas mus sukurtas specialus gyventuju vaikymo ir pinigu emimo mechanizmas po gydymo istaigas. Cia korupcija yra, pacio sito "specialisto" kur ir komentuoja situacija remiama.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017 
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.