Šeštadienis, 2017 09 23 
21:00:00
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Derliaus šventė Obuolinės 2017 - jau čia pat. Ar šie metai buvo dosnūs anykštėnams?
 


Stiprinkime sveikatą natūraliai
2016 12 07
Image

Vis daugiau žmonių ieško galimybių, kaip savo sveikatą sustiprinti gamtos padiktuotais receptais. Vienas tokių būdų - druskų kambarys.

Jau nuo seno druska laikoma natūralia gydomąja priemone ir dažnai vadinama „gamtos dovana žmogui“. Dar XVIII amžiaus pabaigoje pastebėta,jog žmonės, dirbantys druskos kasyklose, niekuomet neserga kvėpavimo takų ligomis ir turi ligoms atsparesnį imunitetą. Atsiradus pirmosioms gydykloms pradėta taikyti haloterapija -gydymas dirbtinai sukurtu druskų kasyklos mikroklimatu. Sveikatos specialistai iki šiol neabejoja šios procedūros efektyvumu. Pasak jų, druskų kambariai ne tik puiki gydymo, profilaktikos, bet ir relaksacijos priemonė.

Druskų kambaryje, žmogaus organizmas yra veikiamas druskos prisotintu oru. Jau prieš keletą tūkstančių metų buvo pastebėta, kad druskos kasyklų oras teigiamai veikia žmogų ir netgi gydo susirgimus. Druskų kambaryje - lubos, sienos ir grindys, padengtos storu druskos kristalų sluoksniu, kuriame palaikoma pastovi temperatūra, o į orą pro specialias angas purškiamas dispersiškas sausas druskos (natrio chlorido) aerozolis. Smulkios druskos dalelės plonu sluoksniu padengia odą bei patenka į kvėpavimo takus, taip juos dezinfekuodamos ir gydydamos. Šis natrio chlorido aerozolis pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, kuris per kvėpavimo takus patenka iki smulkių bronchų ir pagerina virpamojo epitelio funkciją. Žmogus ima lengviau atsikosėti, pradeda valytis bronchai, pasidaro lengviau kvėpuoti. Galima sakyti, jog haloterapija - tai tarsi eliksyras žmogaus plaučiams, profilaktika odai bei poilsis organizmui. Žinoma, tai nėra vaistas nuo visų ligų, tačiau esant tam tikroms ligoms teigiamą procedūrų poveikį jaučia visi.

Druskų kambarys tinka sergantiems lėtinėmis, alerginėmis kvėpavimo takų ligomis bei norintiems greičiau pasveikti. Smulkios druskos dalelytės patenka net į smulkiausius bronchus, veikdamos juos priešuždegimiškai - greičiau pasišalina ligą sukėlęs sekretas ir alergenai, palengvėja atsikosėjimas ir kvėpavimas, valosi plaučiai. Gydo nervų sistemos sutrikimus. Druskų kambarys organizmą veikia raminančiai ir padeda atsikratyti miego problemų, apetito stokos bei nervingumo. Padeda atstatyti ir palaikyti odos grožį bei sveikatą. Mažina alerginius bėrimus, gydo spuogus, padeda odai atsinaujinti ir saugo ją nuo senėjimo ir t.t.

Apsilankyti druskų kambaryje naudinga ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, todėl SPA VILNIUS Anykščiai laukia visų norinčių sustiprinti imunitetą arba greičiau pasveikti. O kad vaikučiams seansų metu būtų lengviau, gydymą stengiamasi paversti malonumu, todėl seansų metu, atsižvelgiant į mažųjų klientų poreikius - rodomi animaciniai filmai. Nepraleiskite progos apsilankyti druskų kambaryje - pagerinsite odos išvaizdą, atsikratysite įsisenėjusių ar besikartojančių kvėpavimo ligų ir jausitės ramesni ir kartu sveiksite kvėpuodami druskų prisotintu oru.

Užs. a-331


Komentarai (5)
 
Petras | 2016 12 10
 
SPA isteigtas tiems, kas maudosi piniguose.
 
 
 
Vida | 2016 12 09
 
taip taip ir as noreciau pasigerinti sveikata tam drusku kambary, bet uz kokius grasius!?Gaunu 234eurus -mokesciai, vaistai ir maistui lieka apie 60 euru.Isdirbau 35m. Kelintas pensininkas gali paguleti tame drusku lovyje!?Viskas daroma kaip greiciau atsikratyti -senukais.!!!
 
 
 
Lina | 2016 12 08
 
Tikrai gera procedūra,jaučiasi poveikis
 
 
 
Jurga | 2016 12 07
 
Vadinasi nieks nebeina,kad reklamuoja .
 
 
 
Tadas | 2016 12 07
 
O jeigu as vonia pripilciau druskos ir apsikases druska guleciau ,gal irgi butu terapija ? Gal kas galetu atsakyti?
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017 
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.