Ketvirtadienis, 2017 08 24 
04:00:53
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai


Kiek šiais metais išleisite būtiniausiems mokyklos reikmenims įsigyti?
 


Sutaupė šildymui
Nykščiai.lt informacija   
2016 12 05
Image

Aiškėja, jog kai kurios savivaldybei pavaldžios įstaigos šią žiemą kaip ir gyventojai už šilumą mokės gerokai mažiau. Bene įspūdingiausiai sumažėjo Anykščių kultūros centro, kai kurių muziejų ir ugdymo įstaigų sąskaitos.

Tam įtakos turėjo ir smukusi kilovatvalandės kaina, ir renovacija. Pernai UAB „Anykščių šiluma“ tuo pačiu metu buvo tarp trijų blogiausiųjų šalyje šilumos tiekėjų. Dabar - maždaug per vidurį. Renovatoriai taip pat buvo priversti pasitempti ir ištaisyti broką.

„Daugelį procesų stebiu asmeniškai. Galiu pasakyti, kad Kultūros centras sutaupė tikrai didelę sumą šilumos energijai. Ir tos lėšos, kurių papildomai atsirado tiek muziejuose, tiek mokyklose, bus panaudotos įstaigų kitoms reikmėms. Jos jau kreipėsi į Anykščių rajono tarybą, kad būtų leista pasinaudoti tuo, kas sutaupyta. Manau, kad politikai pritars mano pasirašytiems sprendimų projektams. Pinigų atsiras darbuotojų skatinimui, įrangos įsigijimui ir panašiai. Šilumos kainų skirtumas akivaizdus ir viską darysime, kad jos dar labiau mažėtų arba bent jau nedidėtų, jei net bus panaikintos PVM lengvatos“, - teigė Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

Kad šilumos kainos gali būti mažinamos parodė uteniškių pavyzdys  lapkričio viduryje Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija kaimynų kilovatvalandę atpigino dar 11 proc. Dabar Utena pirmoje vietoje šalyje - 3,56 ct/kWh (be PVM). Anykštėnai kol kas mokės 6,49 ct, o paskutinėje vietoje esantys biržiečiai -  8,73 ct.


Komentarai (1)
 
gal aš važiuosiu | 2016 12 05
 
ne Londen o Utenon iš šita kaima
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras
 Rugpjūtis 2017 
PATKPŠS
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031     

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.