Antradienis, 2017 10 24 
08:56:05
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ar eilinės krizės krečiami liberalai dar pajėgs atsitiesti?
 


Jau ieškoma pinigų pilies statybai 2018-tiesiems
2016 11 30
Image

Lėšų trūkstamai sumai tikimąsi iš ES fondų. Anykščių rajono savivaldybės Investicijų ir projektų valdymo skyrius atsakymą turėtų gauti iki šių metų pabaigos.

Image

Kartu su partneriais iš Agluonos (Latvija) pateiktos projektinės paraiškos dėl Šeimyniškėlių ir Madelano piliakalnių istorinių vietų atgaivinimo vertė - pusė milijono eurų.

„Pastatyti pilį, man atrodo, - būtinas dalykas. Pasaulio anykštėnų bendrijos ankstesnis pirmininkas Antanas Tyla atsiuntė padėką dėl to, kad apsisprendėme tai padaryti. Galiu pasakyti, kad tai ne vienintelis panašus projektas Europoje. Privačiomis lėšomis Ukrainoje yra suręsta Kijevo Rusios istorinė tvirtovė. Pasirodo - neša pelną. Manau, mes padarysime kažką panašaus, ir tai dar labiau skatins patriotizmą bei norą gilintis į protėvių laikų istoriją. Vorutos pilyje bus tokių eksponatų ir edukacinių priemonių, kokių dar nebuvo valstybiniuose muziejuose. Nuo ukrainietiškos medinės tvirtovės mūsų skirsis gerokai didesniu autentiškumu“, - teigė Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

Skaičiuota, jog Vorutos pilies statybos kainuos apie milijoną eurų. Lėšų taip pat tikimąsi iš Valstybės šimtmečio programos. Darbus užbaigti  žadama per ketverius metus.

Image


Komentarai (17)
 
to to ktristijanai | 2016 12 02
 
Taigi va labiau pasidomėjau ir suradau autentišką vienuolio Flokancijaus įrašą apie tai, kad protėviai piliakalnį supylė ne tam, kad anuo metu pastatytų pilį, bet tam, kad XXI amžiaus pirmoje pusėje anykštėnai čia suręstų baraką ir visus miestelio ir apylinkių nurgzlius apgyvendintų.
 
 
 
To kristijanai | 2016 12 01
 
Ponas, labiau domekites, labai pavirsutiniskas esate. Tokiu irodymu, kurie 100% teigtu, kad butent cia buvo pilis - nera.
 
 
 
as | 2016 12 01
 
Ant didziulio kalno- suriesto kaip balno, buvo didele pilis -Voruta, jos rusiuose ko tiktai nebuta , sako ten karaliaus Mindaugo turtai -rastai,dokumentai ir daiktai. o juos saugojo Nykstys bajoras, kuris buvo tuo menu pilies valdovas Nykscio dvaras buvo didelis platus ,o jis pats turtingas ir garsus... nebukime pikti ...
 
 
 
Tubiui būtinas reikalas pilies | 2016 12 01
 
O mums ? Griauzt letena,a?????? Idijotu ir korumpuotu ,pinigu ploveju Banda.
 
 
 
Jis | 2016 12 01
 
Tikrai senoviška pilis, Mindaugas ir armatūros tinklus buvo paskaičiavęs ir betono nepagailėjo. :aplaus
 
 
 
Kristijanai | 2016 12 01
 
Aha, tikrai, jokių įrodymų... susimąstė kadaise protėviai perkasė dviejose vietose gūbrį iš neturėjimo ką veikti, pilies tyčia nestatė, nes jautė, kad kristijanos ir Co vis tiek nesupras. O ir tie archeologai geri taipogi - kasinėjo, tyčia suklastojo kasinėjimų rezultatus ir dabar va bėda ant Anykščių - pastatys pilį, tegul ir nežiniai ar labai panašią, kokia čia nestovėjo, važiuos svečiai žiūrėti, o keli dvasios nabagai sėdės kur nors ant griovio krašto prie degalinės, griauš iš bado žolę, lauks kol kas jiems fabriką su darbo vietom pastatys, į darbą nepriims, bet ponišką algą mokės. Kitą kartą pasirašyk paprasčiau "Jadzė". Labiau tiks prie totalaus nusikalbėjimo :grin :grin :grin
 
 
 
iš nuotraukų | 2016 12 01
 
matyt, kad pilis bus tikrai "senoviška"
 
 
 
a | 2016 11 30
 
geriau kurtu darbo vietas narmalias o ne nesamones kaskokes,kol pastatis tai kainuos kaip vilniuj state :roll
 
 
 
Kristijana | 2016 11 30
 
Visų pirma, nėra jokių įrodymų, kad pilis čia stovėjo, antra, jei ir stovėjo, niekas nežino, kokia, tai velniams čia tą kalną raust ir svaigt kažkokia kičine bakuže, juokinga... būtų, jei nebūtų pikta, sugadino gražų kalną, kuris pats iš savęs turėjo kažkokios istorinės mistikos
 
 
 
varguolis | 2016 11 30
 
tegu Tyla ir stato pili is savo pinigu jei toks patrijotas o ne paploninis liezuvi mala niekus,nafik ji reikalinga kai zmones gala su galu nesuduria.A ko nestatyt varguoliai sunes pinigeliu uz kaciu, sunu pasus,dar sugalvos uz ka nors.Dirbkit varguoliai,jusu pinigeliai labai Tylai Antaniukui reikalingi pilies statybai.
 
 
 
mmm | 2016 11 30
 
pilis matai seniau su armatura statydavo.. idomiai
 
 
 
nu jo | 2016 11 30
 
kad su tokiu užsidegimu kultūros darbuotojams neišmokėtiems atlyginimams pinigų ieškotų...
 
 
 
teroristas | 2016 11 30
 
čia matyt meras sau paminklą statosi. O ką jūs žmoneliai galvojat - niekam nerūpi...Nei jūsų darbo vietos, nei kita gerovė. Buvot reikalingi, kol į šiltą vietą atsisėdo tik. 
Bet patys kalti - nematėt ką rinkot? Pats gi iš dangaus nenukrito ant Anykščių....Turėkit dabar savo ,,aniuolą", džiaukitės....
 
 
 
. | 2016 11 30
 
cha, cha, cha - patikėjome, kad Ukrainoje neša pelną :) kas gali paneigti, kad tai dar viena forma legalizuota ir įteisinta pinigėlių plovykla :)
 
 
 
tau | 2016 11 30
 
kokias gamyklas? Ką siūlai gamint? Jei pasiūlysi gerą idėją, tai pastatysim ir be valdžios pinigų. tik racionaliu tamstos pasiūlymu labai abejoju - Kinijoj tiek tų gamyklų, kad visam svietui pakanka. Ir baikit zyst; nuneš/nenuneš, supus/nesupus, sudegins/nesudegins... Ką patys sukūrėt, kad miestelis gyvuotų. Ir ne visi alkani tuos Anykščiuos. Alkani dažniausiai tie, kurie patys subinės nepajudina, laukia kol valdžia jiems fabriką pastatys, gamins niekam nereikalingus dalykus, mokės gerą algą.
 
 
 
Gamtininkas | 2016 11 30
 
Pastatė taką, kurį potvynis nuneš [arba pats supus]. Dabartinis meras įsiamžins -pastatys medinę pilį, gal galės ten apgyvendinti alhogolikus, kad galėtų sudeginti, kol pati nesupus ? :grin
 
 
 
As | 2016 11 30
 
Gamiklas statikit kad zmones darba turetu ir uzsidirbtu . O dabar statot kad kaskas atvaziuos paziuret. Atsiminkit jie pamatis ne tik pili bet ir alkanus Anykstenus su surauktais veidais. Isirenkam atroda valdininkus nu bet betvarke.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017»
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.