Antradienis, 2017 10 24 
08:54:39
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ar eilinės krizės krečiami liberalai dar pajėgs atsitiesti?
 


Apie naująjį ministrą - nelabai geros nuomonės
2016 11 29
Image

Vienas iš garsiausių visų laikų Anykščių gydytojų Leonas Alesionka galvoja, jog naujasis Sveikatos apsaugos ministerijos vadovas turės atvėsti. Kitaip, anot jo, Aurelijaus Verygos laukia blogiausio ministro titulas.

Vakar  būsimieji ministerijų šeimininkai tęsė susitikimus su Prezidente Dalia Grybauskaite. Po pokalbio su šalies vadove A. Veryga, pats būdamas psichologu, nesugebėjo nuslėpti sutrikimo ir pasimetimo. Bene labiausiai „profesionalų“ vyriausybės narį suglumino žurnalistų užduotas klausimas apie pagalbinio apvaisinimo situaciją Lietuvoje. Būsimasis ministras pareiškė, jog tik gilinasi į šią problematiką. Tuo tarpu L. Alesionkai labiausiai neramu dėl „profesionalo“ profesionalumo ir jo keisto pasiryžimo kovoti su alkoholio vartojimu šalyje.  

„Aš esu tas žmogus, kuriam likimas davė užduotį - sukurti atgimusios Lietuvos valstybės alkoholio kontrolės politiką. Parengėme 5-is įstatymų projektus - vieną už kitą durnesnius, vieną už kitą aršesnius savo draudimais. Labai karingai juos prakišinėjo dvi blaivybės draugijos. Ir iš viso to reikėjo padaryti normalų įstatymą, kuris išspręstų visus pilstuko, nelegalios prekybos, gamybos, kontrabandos ir kitus dalykus. Tai buvo be galo sunkus darbas, bet padariau. O dabar jie nori grįžti į caro laikus, kai turėjom tą valstybinį monopolį. Na, nieko iš to nebus. Na, neišeis.”, - pasipiktinimo naujaisiais tautos blaivintojais neslėpė L. Alesionka.

Paklaustas, ar ko nors gero galima laukti iš naujojo ministro, buvęs Seimo narys tęsė tą pačią kalbą.

“Ne, ne. Naujas Sveikatos apsaugos ministras - psichiatras. Vieną psichiatrą mes jau turėjome iš Panevėžio (red.: Raimundas Alekna, dabartinis Vilniaus miesto tarybos narys). Tai tiek prikompensavo psichotropinių vaistų, kad Ligonių kasos prisidarė, jei neklystu, beveik 250 000 000 litų skolų. A. Veryga – jis nėra kuo nors blogesnis už kitus, buvusius sveikatos apsaugos ministrus. Bet jis yra blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ vadas. O jie jau kelis dešimtmečius propaguoja švedišką alkoholio kontrolės monopolį. Panaši tvarka galioja Norvegijoje ir dar Suomijoje. Bet reikia pastebėti, kad skandinavai buvo „nesvietiškai“ prasigėrę, jie patys suprato, jog išsigims, jog jų genetika kenčia. Tada ten pati visuomenė vos ne referendumo keliu sutiko pati save gelbėti, apribodama alkoholio prieinamumą. Tačiau kas tinka jiems, niekaip netiks mums. Jos buvo trys šalys - kaip ir izoliuotos. Mūsų krašte monopolizacija tokios įtakos kaip ten neturės. Visi valstybiniai monopoliai, išskyrus gal tik kariuomenę, Lietuvoje veikia labai blogai“, - kalbėjo L. Alesionka.

A. Veryga vienas iš nedaugelio, kuriam R. Karbauskio - S. Skvernelio vyriausybėje pavyko išlikti tarp „profesionalų“. Daugeliui ankstesniųjų - jau teko užleisti pozicijas gerokai geresniems.


Komentarai (12)
 
zinat | 2016 11 30
 
kaip buvo taip ir bus pradziai valdzia issidalins o paskui vienas an kyto purvus pylti prades ,oliaudis kaip skurdo taip skurs,jau dabar pasake kaip galima pensijas pakelti tai turi sprestis desimtmeciaispo kiek laiko lietuva visai suniks liks pusantro milijono ir vadinsis batuoto katino vardu
 
 
 
Pasake A, gal tada ir B? | 2016 11 29
 
O kaip Alesionka tada vertina socdeme buvusia sveikatos ministre Salaseviciute? Ar ji buvo gera? Kokius gerus istatymus prieme? Ar nieko tokio, kad budama sveikatos ministre ruko ir dave kysi medikui?
 
 
 
gedas | 2016 11 29
 
alesionka reik teist uz lesu issvaistyma anyksciu ligonines projektas kas per nesamone tokiam kaimui?????
 
 
 
:)))) | 2016 11 29
 
alesionka-viena uz kitus durnesnius istatymus tik durnius gali ir kurti.....nereikejo tau cia taip pasigirt
 
 
 
Faktas kaip blynas | 2016 11 29
 
Interviu su Leonu, atrodo, vyko sugedusio telefono stiliumi. Švedų alkoholio kontrolės sistema vadinasi "System bolaget".Jos analogą įkurti Lietuvoje labai. vos ne "karingai", stengėsi blaivybės draugija "Baltų ainiai", kurios lyderis šiandieną ir yra A. Veryga.
 
 
 
VIzoir | 2016 11 29
 
Dar zmogus nepaskirtas , o jau prasideda kaisiojimai pagaliai i ratus.Leiskime zmoniems dirbti, ko cia lysti, o ypac Alisoinkai, juk Tamsta jam ne konkurentas.Neturite ka veikti -eikite pasivaiksciuoti, oras geras.
 
 
 
manau | 2016 11 29
 
jeigu sutvarkys medicinoje korupciją,kyšininkavimą tai bus didžiulis pasiekimas.
 
 
 
i | 2016 11 29
 
Gydytytojas kaip profesonalas žino,tai tik nesuprantatys kas ir kaip rašliava užsiima.Protingi buvo sprendimai,bet ,kad žmonės nenori keistis ir suprsti.Kaip visados gydytojas teisus. 8) Silpni mes dar supratimu .
 
 
 
ten 26 metus | 2016 11 29
 
protingu nebuvo
 
 
 
kad | 2016 11 29
 
jau prasciausio ministro titula turbut igijes ponas linukas.
 
 
 
xx | 2016 11 29
 
Koks gražus ministras.
 
 
 
Įdomu, įdomu | 2016 11 29
 
Aš esu tas žmogus, kuriam likimas davė užduotį - sukurti atgimusios Lietuvos valstybės alkoholio kontrolės politiką. Parengėme 5-is įstatymų projektus - vieną už kitą durnesnius, vieną už kitą aršesnius savo draudimais.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017»
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.