Šeštadienis, 2017 09 23 
21:06:39
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Derliaus šventė Obuolinės 2017 - jau čia pat. Ar šie metai buvo dosnūs anykštėnams?
 


Toliau pristato kaip nustekento krašto pavyzdį
2016 11 27
Image

Respublika.lt spausdina interviu su Valstiečių ir žaliųjų partijos lyderiu Ramūnu Karbauskiu, kuris Anykščių rajoną laiko beviltiškai nugyventu ir supažindina skaitytojus su receptu, kaip taisys padėtį.

Pokalbio pavadinto  - „Kita Lietuva pagal R.Karbauskį“ - metu žurnalistė Jūratė Kielė „valstiečių“ vadovo teiraujasi, kaip jis ketina įpūsti gyvybės provincijai, kurioje vyksta Saviečių kaimo tragedijos, iš kurios tik bėgama, bet negrįžtama?

Atsakydamas R. Karbauskis naudoja retoriką, kuri „Nykščių“ skaitytojams turėtų būti jau girdėta iš Seimo narės Gretos Kildišienės pasisakymų.

„Mokyklų tinklo optimizavimas negali išvirsti į beatodairišką jų naikinimą...“; „...Jokio jauno žmogaus, jokios šeimos nesuviliosime gyventi tokioje vietoje“; „Jei nuvažiuotumėte, tarkim, į Panevėžio rajoną, nustebtumėte, kiek daug ten padaryta, - tvarkomos net kaimų aikštės, statomi paminklai. Kaimyniniame Anykščių rajone nėra nieko. Patys Anykščiai puikiai prižiūrimi, bet į kaimus visai nieko neinvestuojama. Panevėžio rajone - 37 kaimo ambulatorijos, Anykščių - nebeliko nė vienos, naikinamos ten ir mokyklos. Valstybės požiūrio nėra, viskas liko savivaldybėms, štai tokie ir rezultatai.“; „...kaimai, kuriuose kol kas dar gyvena 200-300 žmonių? Ką mes su jais darome? Jei jau uždarome kaime mokyklą, turime užtikrinti tokias sąlygas, kad žmogus tą laiką, kuris jam skirtas šioje žemėje, galėtų nugyventi oriai. Tame pačiame Anykščių rajone yra kaimų, į kuriuos niekada neatvažiuoja joks autobusas. Dauguma žmonių - vyresnio amžiaus, jie prašosi į geltonuosius autobusiukus, jokio kito susisiekimo nėra“, - tokiomis žiniomis apie Anykščių kraštą su visos šalies skaitytojais dalinasi R. Karbauskis.


Komentarai (53)
 
pili | 2016 11 30
 
valgyt ledu negalmes nes smirdes arkliu slapumu ir primins senove,as tai atminu sena turgu kaip su arkliais suvaziuodavo jokiu ledu nebudavoo kvepedavo arkliu ir zmoniu prakaitu greitu laiku bus vel taip
 
 
 
Nusišneka Ramūnas | 2016 11 29
 
Geriau medinė pilis nei Panevėžio skulptūros. Kas žmogui nuo skulptūros pagerėja? Piliai reiks gidų ir ledų pardavėjų - ne kažkas bet vis tiek kelios darbo vietos. 0 skulptūra tik šešėlį meta.
 
 
 
Patikslinimas | 2016 11 29
 
Tarp Anykštėnų, vadinama padėjėja - ne barbasė, o Tubasė ( nuo žodžio Tubis ) :right
 
 
 
Vel | 2016 11 29
 
atsirado Alisionka ir vel drumscia vandeni.Mat socdemai kitokiu nemegsta, o ypac -protingesniu!!!!!
 
 
 
Zaraza | 2016 11 28
 
Lygiai kaip nuvarytus arklius, kad nesikankintų, turi nušauti, lygiai taip nugyventus rajonus turi panaikinti! Sakė gi net prieš 16 metų meras Alesionka, kad Anykščiams gręsia Troškūnų likimas. Taigi, kad sakė... :x
 
 
 
ToTo Jovaisai | 2016 11 28
 
To pone ,tikriausiai esate dar jaunas ir vaziuojate savu limunizu.Todel neturite jokio supratimo apie zmogu, kuris jau sunkiai vaiksto (nieko, kai pasensit, suprasit),todel ir paistote niekus.Ka reiskia, islaukti eileje pas gydytoja-toliau eiti su siuntimu i ligonine ,ten vel eiles ir vel atgal i poliklinika.Ir vel eile pas gydytoja!O tada skubeti i autobuso stoti ,jei autobusas dar nebus isvykes!Ar suvoki tikra tiesa "nemastantis "zmogau.Suvokti situos vargus gali tik kaimo vargsas!!!!!!!
 
 
 
tik naikint | 2016 11 28
 
savybleda ,juk jie tik nuvare kvailais sprendimais i niekur tik i skurda ,o su tiesa reikia sutikti ,kas praskolino rajona ,kodel tylit
 
 
 
STAPUS | 2016 11 28
 
Iš kai kurių komentarų sprendžiant , vos ne rojuje gyvename , o ypač - kaimiečiai 8) :aplaus ;) Tikėjomės , jog Kabauskis dar prieš rinkimus - visiems pastatys namus , renovuos už dyką butus , prigimdys vaikų kiekviename kaime , atjaunins senius ir paleis autobusus :right Pasirodo , kai to neįvyko , dar net nesurinkus vyriausybės - jau jis :diablo .O visi kiti iki jo buvę valdžioje ir tie kas vadovavo ir vadovauja rajonui - angelai ... :madman <IMG src=2'> :king
 
 
 
Blogai | 2016 11 28
 
Blogai, kad meluoja,nežino ir nesidomi rajone esančia situacija. Be to, ką gali bent ką suprasti Karabasė su tokia savo padėjėja Barbase.... :stars
 
 
 
as | 2016 11 28
 
apie grazias moteris tai gal ir galima kalbeti bet is ryto, o seime dar paziuresime kokia ji gera. pamenu toks Algimantas grizes is Sveicarijo kalbejo per radiju o kur jis... tai jis sake tiesa ar ne reikes mums anykstenams prisijungi prie Panevezio nes visoki Pakelciai nieko cia nepadarys ...o valdzia bejege jokio supratimo ...tai va kaips ci dabar givensime
 
 
 
Darbuotojas | 2016 11 28
 
Karbauskio politika labai aiški.Pristatyti fermų, kuriose darbuotojai dirba vos už minimumą kaip vergai, be poilsio dienų, apie kokį kaimo kėlimą kalbat rajone.Kai padirbsit, dar labiau suvargsit, pabandykit.
 
 
 
Melagi Karabase | 2016 11 28
 
. Atsiversk Panevėžio rajono poliklinikos puslapį ir pamatysi, kad ambulatorijos yra tik 3 - Naujamiestyje, Raguvos, Ramygaloje.Tuo tarpu Anykščiuose yra 6 - Debeikių,Kurklių, Viešintų, Svėdasų, Troškūnų ir Kavarsko. 
Nebebalsuosiu už melagius.
 
 
 
Panevėžio rajonas | 2016 11 28
 
Vėliau Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai žiniasklaidai patvirtino, jog dar iki atvykstant ugniagesiams liepsnos pasiglemžė dviejų vaikų ir vieno suaugusiojo gyvybes. 9.02 val. gaisravietėje rasti sudegę 2013 metais gimęs berniukas ir 2014 metais gimusi mergaitė. 
 
Po kelių minučių aptiktas ir 1988 metais gimusio vyro kūnas.
 
 
 
Vadoklių seniūnija | 2016 11 28
 
Paskutiniai vaikai sudegė namuose kur ? Panevėžio rajone. Kurioje vietoje ? Panevėžio mero valstiečio tėviškėje, netoli nuo Karbausko minimos skulptūros.
 
 
 
Kodėl, kodėl | 2016 11 28
 
Verkšlent paprasčiau negu kažką daryt.
 
 
 
Verkšlena | 2016 11 27
 
Karbauskis verkšlena...Tai kodėl nieko nedaro? :madman
 
 
 
Pilis | 2016 11 27
 
Rajonas nugyventas, bet už tai kokią medinę pilį statome :grin
 
 
 
diega | 2016 11 27
 
Kurkliuose ambulatorija dar yra. Ir dantis susitvarkyti galima. IRAČIŪ DIEVUI, KAD YRA.
 
 
 
KEISTA... | 2016 11 27
 
KODEL EUROPOS SAJUNGA TIEK VISKO NAUDINGO LIETUVAI_DRAUDZIA, O SIUKSLIU APMOKESTINIMMA_NE. EUROPOJE UZ SIUKSLIU ISVEZIMA NIEKAS NEMOKA, NES UZ TAS"siuksles"JAU KARTA MES MOKAME PARDUOTUVESE(tara ir kita). O RUSIUOJANT SIUKSLES VALSTYBE GAUNA NEMOKAMMAI IR PLASTIKA, IR MAKULATURA, IR STIKLA . SENIAU TAI GALEJOM PRISTATYNETI I SUPIRKIMO PUNKTUS IR GAUTI PINIGELIU.(pagal viska tai mums turetu mokketi, o ne mes)
 
 
 
asiliukai | 2016 11 27
 
Uzvaziuokit su karabasais visais i Moletus. po to siekit Ignalina. I Zarasus is vis galit ir nevaziuoti. Ubagynas ten.
 
 
 
Laisvute | 2016 11 27
 
Tikra teisybė, kad Anykščių rajoną laiko beviltiškai nugyventu.Čia nereikia nieko įrodynėt,kada atvažiuoja mano sesuo iš Vilniaus man jau prieš kelis metus sakė ,-"Kaip man gaila kaimiečių kokie jie suvargę".Ačiū Valstiečių ir žaliųjų partijos lyderiui Ramūnui Karbauskiui už pastebėjimą,gal susigės Anykščių Savivaldybės vadovai,kaip sakoma lietuvių liaudies išmintis, kad sotus alkano neužjaučia.
 
 
 
atrodo kad | 2016 11 27
 
Panevėžys kita respublika. Tai jeigu taip ten gerai begtu visi ne Londonan o Panevėžin. Pievas kažkokias mala terbauskis
 
 
 
Fui | 2016 11 27
 
Tegu nenusišneka- Korsakiškyje neliko pašto, o kalba apie rojų Panevėžio rajone.
 
 
 
TOKS | 2016 11 27
 
o kam reikalingi tie kaimieciai,geriau kai ju nera,nera kaimo,nera bedu.kam rupi kaimas,juk niekam.
 
 
 
Šūkis | 2016 11 27
 
Kiekvienam vienišam po valdininką
 
 
 
taigi | 2016 11 27
 
graziai ir teisingai skamba rajonas beviltiskai nugyventas ,bet kas iki to privede ,stai kur pagrindinis klausimas butu labai grazu ,kad paskelbtu tuos ,kurie tai padare ,nors gtventojams ir taip manau aisku
 
 
 
to Storietei | 2016 11 27
 
Jūsų seniūnas atset labai jau "rupinasi" savo apylinkės žmonėmis,jeigu taip yra iš tikro tai kelkite i viešumą tokius klausimus ,kur apleisti senoliai gyvena. Gal laikas keistis ir keisti valdininkus,kurie prastai atlieka savo darbą.Maniau,kad vienišų žmonių be priežiūros nebėra.
 
 
 
Gerb. Karbauskiui | 2016 11 27
 
Nesivelkite į avantiūrą perkėlinėti polikliniką. Sukišti dešimtis milijonų eurų, kai pakaktų tik nemokamo autobusiuko, didelio proto nereikia! Kažkam rūrą drasko ir prie pirštų limpa dideli pinigai!
 
 
 
Iš Panevėžio komentarų | 2016 11 27
 
Dar vienas smūgis Panevėžiui, Ate metropolinei miesto svajonei. Viena po kitos uždaromos ir iškeliamos Valstybės įstaigos.. Pradžioje muitinė, vėliau statybų inspekcija, dabar iškeliamas ir archyvas. Evakuacija?  
"Po valstybės archyvų reorganizavimo vietoj šiuo metu veikiančių Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos ir Vilniaus archyvų liks keturi regioniniai – Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Vilniaus – su teritoriniais padaliniais
 
 
 
to jovaisai | 2016 11 27
 
manau cia vienas is kvailiausiu minciu perkelti poliklinika i ligonines patalpas. pirma, tai kainuos labau daug lesu, antra tada poliklinikos pastatas stoves kaip vaiduoklis. tai visiskai neracionalu ir netgi kvaila.
 
 
 
Jovaisai | 2016 11 27
 
Pone Sergejau,seime deputatai jau skuba pristatyti pazymas-ka reikalinga atlikti jo isrinktam rajonui.Ar nereiketu jums prisideti, prasant paramos -poliklinikos perkelimui i ligonine.Zmones butu dekingi.Tikriausiai zinote , kad rajono taryboje sis klausimas buvo svarstomas.Zmones laukia jusu paramos.
 
 
 
kaimas | 2016 11 27
 
Matosi, kad nesigaudo situacijoje. Kaip turguj sako visiškai žalias.
 
 
 
ggg | 2016 11 27
 
nuspirkom katina maise,ziuresim kas islis,kalbos kalbom. darbai pasirodys veliau :rus
 
 
 
tiesa | 2016 11 27
 
sako investicijos eina ne ten kur reikia ,pareikalaut asmenines atsakomybes is visu buvusiu meru ir esantis turi prisiimti atsakomybe ,gana tyciotis is zmoniu ,padare kaimo zmogui 50 procentu pabrangino o idomu nuo kiko iki razmislaviciaus namu ar netoliau vaziuoti mieste rinkti siuksliu ,negu is gyliu kaimo,per pus arciau ,bet brangiau,o kodel,kas atsakis
 
 
 
o karabas | 2016 11 27
 
sako kas padaryta, kas isversta,kur jo programa atstatymo ir uzimtumo ,gerbuvio kad Lansbergis isgriove tai mes jau girdejom tegul karabasa pasako kada prades vykdyti atstatymo programa
 
 
 
kaimas | 2016 11 27
 
labai teisingi zodziai niekam nerupi paprastas zmogus o ypac musu rajono valdziai kuo tolyn tuo labyn ritasi rajonas i bedugne ..
 
 
 
isdraskykim | 2016 11 27
 
mokyklas ,ambulatorijas gydimo centrus nuimkim visus autobusus bet pastatykim pyli ir laukim turistu susede prie pilies vartu tada Anyksciai suklestes,nors ir Panevezy nieko nelike viskas isdraskyta
 
 
 
.. | 2016 11 27
 
.. Karbauskis gindamas savo moterį apjuodino rajoną ir pasakė, kodel jį nieko gero Anykščiams nepadarys. Viskas taip blogai, kad Anykščių neverta gelbėti ir stengtis. Todėl nepykite ant Karbausko moters.
 
 
 
storiete | 2016 11 27
 
yra Storiu kaime moterele prie kurios nei privaziuoti nei prieiti.Pati jau sunkiai vaiksto.Buna nevalgiusi,nes negali ateiti iki kaimynu kad iskvietus taksi nuvaziuotu iki miesto.Aciu dievui kad yra geru zmoniu kurie dar nunesa maisto,bet kiek tai gali testis.Autobuso jokio,vaziuodavo mokyklinis,bet neimdavo pasaliniu. Ar kas atkreips pagaliau demesi i tokias situacijas.
 
 
 
Storiete | 2016 11 27
 
yra Storiu kaime moterele prie kurios nei privaziuoti nei prieiti.Pati jau sunkiai vaiksto.Buna nevalgiusi,nes negali ateiti iki kaimynu kad iskvietus taksi nuvaziuotu iki miesto.Aciu dievui kad yra geru zmoniu kurie dar nunesa maisto,bet kiek tai gali testis.Autobuso jokio,vaziuodavo mokyklinis,bet neimdavo pasaliniu. Ar kas atkreips pagaliau demesi i tokias situacijas.
 
 
 
taigi | 2016 11 27
 
Baura korupcini sildymo istatyma uzregistravo, kai sedejo seime, pagal kuri nesamoningos sildymo kainos ir negalima atsijungt nuo prievartinio silumos tiekejo. Sildymo apskaitos nera. Neleidzia. Reguliavimo nera - neleidzia. Individualiu sutarciu nera - tik prievarta primestos. Dar renovacija per prievarta kisa. Paklauskit, kaip tvarkys sita korupcija valstieciai. Tas siuksliu mokestis yra centai, o taip rekiat, nes jau deda ir kaimieciam monopolija :D. Isivaizduokit, kad ziema kaimieciams siuksliu mokesti padidina 50 kartu sesiems - septyniems menesiams. Tipo sezona valdzia paskelbia. Tada gal suprasit miestiecius.
 
 
 
Nuomonė | 2016 11 27
 
Pagaliau ir sulauksime gal but pertvarkos Anykščiuose.Nors ši valdia imasi darbų,bet kas sugriauta tai sunkiai bus galima atstatyti. Kaimuose buvo medicinos punktai,kas reikalingiausia žmogui,o dabar jeigu išrašo gyd.susilašinti vaistus,o tai kur? jeigu nevažiuoja autobusas. taip ir lieka tik receptas.Apie dantų gydymą nereikia ir kalbėti.Šitie klausimai žemiškiausi. Kodėl nepadarius kokio kabinetėlio ,kuirme galima butu pasikeisti Dujų,elektros knygeles,o dabar......
 
 
 
atrodo | 2016 11 27
 
kad rajono valdžios tik tam reikalingos,kad kaimuose naikintų viską kas buvo skirta kaimo žmogui.Iš kaimiečių atėmė viską,ambulatorijas,taupomąsias,mokyklas,medicinos punktus tam,kad miestuose išsilaikytų atėmę darbo vietas iš kaimiečių miesto poniutės
 
 
 
rinkėja | 2016 11 27
 
100 procentų teisybė,mažą rajoną daug lengviau valdyti ir viską sužiūrėti,bet niekam tai nebuvo įdomu,gal dabar nors kiek valdžia atsižvelgs į žmogų, o ne į savo kišenę...
 
 
 
Rinkėjas | 2016 11 27
 
Nejaugi iš tikrųjų čia paties Karbauskio pasakyti žodžiai?!
 
 
 
Tiesa rašo | 2016 11 27
 
O ši liberalų valdžia kad "pagerinti" kaimiečiams gyvenimo sąlygas dar pabrangino šiukšlių išvežima
 
 
 
Petras | 2016 11 27
 
Manau, nėra teisinga lyginti Panevėžio rajoną su Anykščių rajonu, nes Panevėžys yra apskrities centras ir dešimt kartų didesnis miestas negu Anykščiai. Aišku, kad ir darbų kur kas daugiau yra Panevėžyje negu Anykščiuose, tai ir visas rajonas geriau laikosi. Anykščių rajoną reikėtų lyginti su Kupiškio, Zarasų ar panašiais rajonais.
 
 
 
Karnauskaitės prieš savus | 2016 11 27
 
Labai teigiamai įvertino A.Bauros 2 kadencijas Seime ir valstiečių dalyvavomą rajono valdančiojoje koalicijoje nuo 1997 metų.
 
 
 
mėgėjas | 2016 11 27
 
Jei Greta būtų gimusi kelioliką metų anksčiau tai ji galėjo tapti Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio pirmininke ir Lietuvoje būtų labai gera gyventi.
 
 
 
kaimas | 2016 11 27
 
Gaila, kad Greta netapo ministre pirmininke. Reikia tikėtis, kad menko gabumo S.Skvernelis nebus arogantiškas ir visados pasiklaus p. Gretos kaip reikia daryti, kad Lietuvą klestėtų.
 
 
 
Ji tobula | 2016 11 27
 
Greta yra pati geriausia Seimo narė per visą nepriklausomos Lietuvos istoriją. Iki jos visokioms Šimonytėms, Bernatoniams, Butkevičiams ir Juršėmams augti ir augti.
 
 
 
Greta yra tobula moteris | 2016 11 27
 
Su Greta pabendravau gal valandą - savo žiniomis ir ryžtu ji mane tiesiog nustebino
 
 
 
Vida | 2016 11 27
 
Aciu, ger.Karbauski, mes anykstienai ,tai matome jau pries 15m.niekam nesvarbu , kaip tu seneli gyveni!?Tarp poliklinikos ir ligonines 2km. vaikai isvaziave ,seneliai vaiksto-pirmyn ir atgal.Kodel kaimo zmones mirsta vienisi, jie neturi jau jegu prisisaukti greitosios.Kiek metu kalbama, kad butu perkelta poliklinika i ligonine!?Tyla!!!Aciu ponui Karbauskiui uz tikrus MATYMUS kas vyksta Anyksciu rajone.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017 
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.