Šeštadienis, 2017 10 21 
22:18:09
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ką iš galimų kandidatų Prezidento rinkimuose 2019 m. palaikys anykštėnai?
 


Projektai užstrigo, bet išlieka prioritetiniais
2016 11 24
Image

Anykščių rajono valdžia bent jau iki savo kadencijos pabaigos sieks smarkiai pagerinti susisiekimą link Skiemonių, link Niuronių ir link Medžių lajų tako.

Meras Kęstutis Tubis sako, jog tikrai neapsiribota puspenkto kilometro „Biržinkos“ rekonstrukcija. Artimiausiu metu turėtų prasidėti dar 8-ių km šio kelio projektavimo darbai. Be to, tik laiko klausimas, kada išplatės privažiavimas prie Šilelio, o ir į Arklio muziejų ateityje turistai galės vykti daug komfortiškesnėmis  sąlygomis.

„Dėl 5 km 400 m Biržinkos - viskas lyg ir aišku. Tačiau norime suprojektuoti dar apie 8 km. Su Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovu Egidijumi Skrodeniu jau kalbėta. Ir jis pažadėjo, kad projektavimo darbai bus pradėti. Tai kai kreipiesi, tikiesi, jog kažkas bus padaryta. Tačiau šiandien aišku, jog reikia dažniau pasitikrinti, kaip viskas vyksta. Taip pat kalbamės su direkcija ir dėl atkarpos iki Niūronių. Yra didelis noras bent iki kitų savivaldos rinkimų šį kelią turėti nepriekaištingą. O prie Medžių lajų tako privažiavimas turėjo būti sutvarkytas ne eilės tvarka. Tačiau įstrigo dėl teismui apskųstų konkurso rezultatų. Šiame procese savivaldybė niekaip nebedalyvauja ir telieka laukti, koks bus priimtas sprendimas“, - pasakojo K. Tubis.

Asfalto danga šalia Šilelio šiuo metu tik 4,5 m pločio. Po rekonstrukcijos daugiau nei 2 km atkarpa praplatės iki 8-ių m. Joje numatytos įstrižinio automobilių stovėjimo vietos.


Komentarai (18)
 
Senjoras | 2016 11 27
 
O kodėl neminima susisiekimas maršrutu PSPC (poliklinika) - ligoninė?
 
 
 
pats laikas | 2016 11 26
 
savybleda naikint ,nes niekam jie nereikalingi ,tik islaidoso naudos jokios
 
 
 
gal | 2016 11 26
 
ivyks stebuklas jei link Arklio muziejaus sutvarkytu kelia, geda ir ne tik koks dulkinas ir bjaurus kelias siame ruoze, vasara cia daug poilsiautoju o kaip vazineti jei pavojinga ir nesaugu nekalbant apie estetini vaizda vienos dulkes. kaip bebutu jau pastangos dedamos ir gal gal ivyks stebuklas
 
 
 
mama | 2016 11 25
 
Na as nesu specialiste keliu tiesime,bet cia kazkaip idomiai viskas einasi .Ziurekit,pries keleta metu jau buvo planuota tvarkyt birzinka,kadangi tuo keliu vazineju kiekviena diena,tai matydavau ,kaip kazka matuoja,kokias tai skylutes grezioja asfalte ir ka -nieko .Tai ten tie tyrimai atlikti,pinigai isleisti ,o dabar viskas vel nuo pradzios -dabar kryzelius brauko asfalte.Labai idomu kodel tvarkyt planuoja ne nuo J.Biliuno aiksteles,juk iki ten gera ir plati danga ,jau geriau ta 400 metru toliau padarytu to siaubingo kelio .Kaip tik siuo metu buvau del tech.masinos apziuros,tai tas zmogelis ir sako -itariu birzinka vazinejat.Ar isspres to kelio problema tie 5 km ????Jau nors pirmam etapui iki Katleriu patvarkytu,nes itariu antro etapo reiks laukt vel ne viena desimtmeti .
 
 
 
Kiškeliai | 2016 11 25
 
Nenusišnekek apie Uteną. Anykščių parapijai priklausome, jei SkiemomiųnsejiunijanatiduositbUtrnaintai 
Utenos 
Rajonas 
Prasidės 6!km 
Nuo Anykščių
 
 
 
nebereikia | 2016 11 24
 
nebereikia jau tu istriziniu vietu isilagi kelio link puntuko. Bumas paraejo. Galima ir tuos greiti ribojancius zenklus jau nuimti. Uztektu tik praplatinti kokiu pusmetriu, kad prasilenkti butu lemgviau ir nieko daugiau nebetruktu. Yra svarbesniu keliu kuriuos reikia tvarkyti, ten butu galima ir panaudoti pinigelius.
 
 
 
jo | 2016 11 24
 
ar nereiketu skiemoniu seniunija prijunkt prie utenos rajono juk popierius lengviau pervest negu asfalta sutvarkyt :rus :rus :rus
 
 
 
As | 2016 11 24
 
Saunuoliai ,dirbam ir toliau taip .tik darbais irodisit zmonems kad jus dirbat mums o ne sau. Birzinkos kelias ira tragiskas is visu kitu iseinanciu is aniksciu.
 
 
 
nevalgyk | 2016 11 24
 
raudonu burokeliu,nes paskui per antra gala labai sutyna
 
 
 
Juozas | 2016 11 24
 
Aš būčiau labai tolerantiškas jau sutvarkytai kelio atkarpai šalia Šilelio. Kelias išties nėra platus, bet pasižiūrėkim koks ten eismas. Kasdieną pravažiuoju dviračiu ir nei vienos mašinos nesutinku... Puikus kelias, šaligatviai, dviračių takai, neskubėkim kažką perdarinėti ir merkti pinigus. Gal kalba eina ne apie tą kelią?
 
 
 
ouu my god | 2016 11 24
 
nebegaliu skaityt,einu barakeliu raudonu išsišutinsiu,kad butu prie virtos šonines :right
 
 
 
Asfalto danga | 2016 11 24
 
link Keblanių šiuo metu tik 3,62 metro. Prasilinkiant mažna dviem ratais važiuot žvyrkeliu, nu bet kaip paslinkt pre kūdros kur pastatet mitalynį aitvaru ? Gal pastatykit pirmuma ženklus kaip per siauru tyltu ? Gerai kad boba eja su spindinčiu limeni - buč sutrynis int myltus
 
 
 
ale tas kur | 2016 11 24
 
pirmas iš dešinės taip "nudusintas" (kaip šventa vilna)
 
 
 
Nepasakokit pasaku | 2016 11 24
 
Prioritetas Nr.1 - Medine karžygio Kęstučio pilis
 
 
 
Istorijai | 2016 11 24
 
Ir kas gi tas taip nusipelnęs rajonui ir keliui narys. kurį vis tebeišrenkame?
 
 
 
to istorija | 2016 11 24
 
ivardink ta žmogų,jei jau užsiminei
 
 
 
Istorija | 2016 11 24
 
nieko čia projektuoti nebereikia, senai yra patvirtintas projektas, ir pinigai buvo net skirti šio viso kelio rekonstrukcijai, bet prieš dešimtmetį, vienas garsus anykštėnas, buvęs taryboje sugebėjo sužlugdyti rekonstrukciją. Kažkaip keista, kad dabar žmonės jį vis dar renka ...
 
 
 
Keista, | 2016 11 24
 
prie ko čia vietinė valdžia, visi minėti keliai valstybiniai ir priklauso nuo Kelių direkcijos, pavaldžios susisiekimo ministerijai, VALIOS. Jei jau priėjo projektų eilė, tai nekabinkit regalijų už tipo nuopelnus vietiniams biurokratėliams, jie tik pašneka ir padurnina žmonelius, kad čia jų nuopelnas.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017»
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.