Šeštadienis, 2017 10 21 
22:17:23
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Ką iš galimų kandidatų Prezidento rinkimuose 2019 m. palaikys anykštėnai?
 


Po vienu stogu sunkiai įsivaizduoja
2016 11 23
Image

Buvęs Anykščių savivaldybės ligoninės gydytojas Leonas Alesionka sako, jog būtų lengviau, paprasčiau bei pigiau rajono gydymo įstaigas palikti ten, kur jos ir yra. Užtektų tik sutvarkyti susisiekimą.

Užvakar „Nykščiai.lt“ pranešė apie surengtą pasitarimą rajono mero Kęstučio Tubio kabinete, kuriame ieškota būdų, kaip polikliniką ir ligoninę sutalpinti po vienu stogu.

Idėja į laisvas Anykščių ligoninės patalpas perkelti Anykščių PSPC - ne naujiena. Ji vystoma nuo 2008-ųjų.

„Be abejo, ligoniams tai būtų patogiau. Bet supraskite ir tai, kad Anykščių poliklinika pastatyta tikrai pagal progresyvų projektą. Vien odos ligų - mano kabinetas - taip buvo įrengtas, kad kažkada net Maskva nustebo... Norint į dabartinę ligoninę viską sukišti, tai nieko nebus. Reikia įrengti vieną iš tų pastatų, kurie stovi tušti. Tada jau nebeaišku, ką ir nuo ko pradėti. Labiausiai tiktų chirurginis blokas, esantis kairėje pusėje, bet ten reikia didelių investicijų“,  - teigė L. Alesionka.

Buvusio Anykščių mero teigimu, didžiulis ligoninės kompleksas pradėtas statyti, dar prieš jam 1992 m. tampant Seimo nariu.

„Ji buvo projektuojama, kai visi bijojo, kad Visagino atominės elektrinės neištiktų Černobylio likimas. Manyta, jog panašios avarijos atveju visas Vilniaus gydymo įstaigas tetų evakuoti. Pagal planus tada Santariškių ligoninė būtų perkelta į Anykščius. Be to, manyta, kad Anykščiai labai geras perspektyvas turintis miestas. Visi galvojo, kad jis plėsis, o nesitrauks. Dabar aišku, jog klaidingai. Anykščiai neišnyko, bet beveik nieko ir neliko“, - mintis dėstė kraštui jaunystėje daug jėgų atidavęs medikas.  

Rajono ir sveikatos priežiūros įstaigų vadovai prieš pora dienų nusprendė pradėti rengti investicinį projektą, kuris turėtų įvertinti Anykščių PSPC perkėlimo į laisvas Anykščių ligoninės patalpas visuomeninį ir ekonominį naudingumą.


Komentarai (46)
 
neigali | 2016 11 25
 
reikėtų autobusiuko kuris važinėtų kas pusvalandį ar kas valandą
 
 
 
invalidė | 2016 11 25
 
reikėtų autobusiuko kuris važinėtų kas pusvalandį ar kas valandą
 
 
 
Įdomu | 2016 11 25
 
Kokiam čia žodis komunistas skamba kaip keiksmažodis ? Visada "Anykštoje" perskaitau Alesionkos straipsnius ir juose 95 o/o teisybės. Gal jis ir nebuvo tos partijos nariu, bet kaip meras jis rajono į bedarbystę taip tikrai nebūtų nuvairavęs
 
 
 
NUOMONE | 2016 11 24
 
Cia nesutinka tie kuriems paranku viskas atskirai, turbut vaikscioti netenka, tai be pigu komentuoti. O ka daryti senjorams, kurie be sveikatos, ir neturi savu transporto priemoniu. Tik uz sujungima. ir kuo greitesny.
 
 
 
pacijente | 2016 11 24
 
jungti be kalbu, kiek galima vargti.VARINEJA gydytojai is galo i kita gala.BETVARKE KAZKOKIA. 
Nevisi juk turi savas transporto priemones, atstumas koks, numirt galima belakstant pirmyn atgal, o jei dar koja kokia nuluzus tai tragedija.MASTYKIT
 
 
 
maciute | 2016 11 24
 
Gerb Alesionka Jus mums buvote labai geras gydytojas.Todel mums svarbios jusu pasakytos mintis.Tikrai uztektu autobusiuko.Tie kurie gyvena Ramybes puseje aisku noretu,kad jiems poliklinika butu perkalta.
 
 
 
maryte | 2016 11 24
 
jokiu budu negalima iskelti kaip seniems zmonemsnueiti ir grizti taip toli. dar daugiau zmoniu mirs
 
 
 
maryte | 2016 11 24
 
jokiu budu negalima iskelti kaip seniems zmonemsnueiti ir grizti taip toli. dar daugiau zmoniu mirs
 
 
 
Pasiūlymas | 2016 11 24
 
Na kam čia kankintis, ponai? Nugriaukite dinamitu ir buldozeriais tą ligoninę ir nebus problemos! Arba padarome ten NATO mokymus su tikrais ginklais. Ligonius į Uteną, į Ukmergę, į Pasvalį - visur iškėstomis rankomis priims. Na kam nusibaigiančiam rajonui šitokia puiki ligoninė? Per didelė prabanga !!! :grin
 
 
 
Krakas Tūzas - Leonui | 2016 11 24
 
Leonai, padorumas, dėkingumas ir garbingumas – begaliniai brangios dovanos. Nereikia jų laukti iš pigių žmogystų.
 
 
 
Šiaip | 2016 11 24
 
P.Alesionka manau išsakė savo nuomonę,o komentatoriai turbut nieko neveikdami kabinetuose rašinėja.Jeigu pasirodo straipsnis ir pasisako kažkas tai lauk atsakymo iš visuomenės tik neigiamų,taip jau vyksta ,kiek pastebiu.Gerai ,kad statė ligoninę ar dar kažką,svarbu yra,bet,kad nesusitvarkė anksčiau tai faktas. Kas liko iš senos ligoninės ir vėl sakysite kad kaltas meras ar Leonas.Manau,kad reikėjo leisti dirbti p. Alesionkai gal but ir butų taip neivykę.Svarbu įžeidinėti.
 
 
 
gerb. Leonui | 2016 11 24
 
Dėl įžeidinėtojų: greičiau tie komentarai ne įžeidinėjimas, o tokia diskusija, kuriai toną padiktavote Jūs pats.Vargu ar kam čia šiandien įdomūs Tamstos pasakojimai apie 1992 metais atliktus žygdarbius. Jei šiandien rezultatas yra toks, o ne kitoks, išeitų, kad tie žygdarbiai buvo nereikalingi. Jei dar tebeesate politikas, jei išties Jums rūpėjo ir teberūpi (kuo labai abejočiau po arogantiško parašymo "Man tai netrukdo - ne iš mano kišenės")paprasti žmogučiai, tai kodėl ligi šiol tik tuščios kalbos apie tą autobusiuką? Ir nereikia būt dideliu pranašu, kad suprast, jog jo važinėjimas pirmyn/atgal būtų nuostolingas. Bet jis jau seniai turėjo būti ir bent jau pensinio amžiaus žmonėms veltui. Už visų (ne tik "buvusių valdžių bukumo") padarytas klaidas, kurios įvardijamos kaip dideliais nuopelnais, nuo kurių žagsi močiutės ir diedukai, kai iš PSPC siunčiami pasidaryti pvz. nuotraukų už tų 2 km ir grįžti atgal.
 
 
 
Jooo | 2016 11 24
 
"Faktas" su "Orbiu" savo durnumu labai jau užneša į tą biseksualą "Jomajo" iš Kvarco. Tip top asilų lygio.
 
 
 
"Faktui" ir "Orbiui" | 2016 11 24
 
Kvailesnių komentarų dar niekas nesugalvojo. L.Alesionka niekada nebuvo komunistu, o todėl tave, asile, gali paduoti į teismą už šmeižtą! O Orbiui patarsiu nepliurpti to, apie ką neišmano ir tiksliai nežino.
 
 
 
Faktas | 2016 11 24
 
Nauja Anykčių ligoninė pastatyta dėl gyventojų gydymo susprogus Visagino atominei. Tai puikiai žino buvę komunistai Alesionka ir Kolosauskas :)
 
 
 
orbis | 2016 11 23
 
Buvusio Anykščių mero teigimu, didžiulis ligoninės kompleksas pradėtas statyti, dar prieš jam 1992 m. tampant Seimo nariu-ta asilionka raso straipsnyje o komentuoja-jei ne mano ir F.Kolasausko rūpestis ir palaikymas Anykščiai iš vis jokios naujos ligoninės nebūtų turėję... 
melagi-kepure dega
 
 
 
Nu joo | 2016 11 23
 
Jei Anyksciai butu pletesi...Kas cia per kvaili pasiteisinimai? Daryta darbas ir nedadaryta. Pabegta... 
Tai prijunkit N.Elmininkus, Vikonis, Keblonis, Liudiskius, Slavenus. Net Azuozerius galima. Padarykit Anyksciu mikrorajonais ir issiples tie Anyksciai. Popieriuose. Ribas perbraizyt daug nekainuoja. Jei tik to truksta, kad gaut finansavima.
 
 
 
Na, o kaip Anykščių Rotary? | 2016 11 23
 
Rotary (angl. rotation – sukimasis, kaita) – tarptautinis labdaros klubas, jungiantis aukštos reputacijos verslininkus ir profesionalus. Bendrija, laikydamasi tarnavimo idealo, vykdo humanitarinius projektus, ugdo ir skatina dorovinius profesinės veiklos pradus, tarptautinį tarpusavio supratimą, gerą valią ir taiką
 
 
 
n | 2016 11 23
 
Leonas labai teisus.
 
 
 
daktarė | 2016 11 23
 
Mano nuomone, meras laaaabai nekompetetingas.
 
 
 
Pritariu | 2016 11 23
 
Pritariam Alesionkai,kad polikliniką būtina palikti ten,kur ir dabar yra.Kam užkliuvo poliklinikos veikla.Viskas ten gerai,pacientus aptarnauja gyd.maloniai,med.seserys labai paslaugios ir mandagios,puikiai aptarnauji pacientai.O be to-daugumai lengvai pasiekiama ši gydymo įstaiga.Kam kas negerai?
 
 
 
pifas | 2016 11 23
 
Alesionka teisus,reikia sujungti ligonine su pspc,o i poliklinikos pastata atkelti mokesciu inspekcija ir apylinke is Jablonskio gatves.Butu visiem patogiau,kabinetu tikrai pakaktu visiem ir pastatas neliktu vaiduokliu.O is centro iki ligonines o kad ir nuo autobuso stoties galima butu paleisti privatu autobusiuka jei valdziai per brangu butu.Saunuolis Alesionka kad nepamirsta anykstenu.
 
 
 
Anykštėnas | 2016 11 23
 
Pilnai užtektų autobusiuko.Rajono biudžetas ir taip tuščias.Būtų galima pinigus panaudoti protingiau.
 
 
 
"Blynas" | 2016 11 23
 
Tik prisvylęs--tai PILIS
 
 
 
Faktas kaip blynas | 2016 11 23
 
Iš tiesų! Šitiek verslininkų Anykščių rajone, šitiek milijonus uždirbančių ūkininkų, net "Rotary" ir kitokie veikia. Tai negi nėra kam susimesti ir kartu paleisti gražų autobusiuką, pritaikytą ir invalidams pavėžėti, maršrutu nuo Poliklinikos iki Ligoninės!? Kas 20 - 30 minučių. Gėda pliurpti, kad rūpinatės žmogumi, kai nieko tikro praktiškai nedarote. :?
 
 
 
laikai keičiasi | 2016 11 23
 
ir dabar aišku, kad jokios naudos iš išrūpintos ligoninės nėra, nes būtų pilnai pakakę to ką turėjom, o problemą reikia spręsti ir polikliniką perkelti visgi reiktų
 
 
 
Leonas Alesionka | 2016 11 23
 
"Nykščių" žurnalistas paklausė mano nuomonės - tai jam ir atsakiau.O visiems gausiai pratrūkusiems įžeidinėtojams pasakysiu štai ką:Jei ne mano ir F.Kolasausko rūpestis ir palaikymas Anykščiai iš vis jokios naujos ligoninės nebūtų turėję! Tai, kad jau keli metai ligoniams sunku vaikščioti tarp ligoninės ir poliklinikos (PSPC) yra tiesa. O tereikėtų kursuojančio autobusiuko ir problemos neliktų. Vargu ar toks autobusas ekonomiškai būtų pelningas - greičiau atvirkščiai. Tada reikėtų skirti lėšas šios paslaugos kompensavimui. Juk skiria savivaldybė lėšas akušerinio - ginekologinio skyriaus išlaikymui ir tik taip jo dar neuždaro. Tačiau galite ir naikinti polikliniką centre, jei turite milijonus eurų. Man tai netrukdo - ne iš mano kišenės juk. Pirmyn. Tačiau svarbiausia ne tai, kokia bus ir kur poliklinika. Jei Anykščių rajonas ir toliau taip smuks, jei iš jo išvažinės jauni ir išmirs senieji gyventojai, jokios ligoninės čia nebeliks! Kaip nebelieka rajone mokyklų, kaip išeina bankai, kaip sunyksta ir traukiasi kitos tarnybos. Šitie rezultatai eina tik blogyn. Ne jūsų išrinktasis meras Kęstutis Tubis čia kaltas.Jis stengiasi. Rajoną nusmukdė iki tol buvusių valdžių bukumas ir priverstinė "kurortizacija". Sėkmės visiems.
 
 
 
leonai | 2016 11 23
 
nebesikisk ,gana pribuvai visoks ,reikia ziureti kad zmonems, kas geriau
 
 
 
Stase | 2016 11 23
 
Jei perkels poliklinika i ligonine,busiu dekinga MERUI visa likusi gyvenima , kiek jo man dar liko.
 
 
 
Ligonio lankytojas | 2016 11 23
 
Jei bus perkeliama, būtinai reikia automobilių stovėjimo aikšteles didinti
 
 
 
Vizyr | 2016 11 23
 
Ko cia kisasi tas Alisionka, koks jo reikalas, yra rajono valdzia ir tegu tvarkosi.Ar Alisionka supranta paprastu zmoniu vargus, biokratas buvo ir liko.Atvaziaves zmogus is kaimo sulaukes eiles pas gydytojo eina tuos 2km.ligonine ,o is ligonines vel atgal poliklinikon.O ir mieste yra daug vienisu zmoniu ,kurie net su rementais taip vaiksto.Kelis kartus ta masina vaziuoja , ar imanoma prisitaikyti.!?Alisionkai reiketu patyleti ir nepykinti zmoniu.Kas jis toks , kad imtu vadovauti merui.Tamstos era jau praeity!!!!
 
 
 
to Nelogiška | 2016 11 23
 
Ką vartoji? ar gimei su pustušte galvyte? Dėl žmonių patogumo bet kokias pinigų sumas logiška investuoti. Nejaugi tamstytei reikia pakeist bent 2-3 sąnarius, kad pavaikščiojęs suprastum, jog pagyvenusiam žmogui 2 km yra toli. O tą sujungimą reikėjo prieš 100 metų daryti, o ne Maskvą stebinti
 
 
 
jo/jo | 2016 11 23
 
Visur aplinkiniuose miestuose po vienu stogu poliklinka ir ligoninė,tik pas mus atvirkščiai.Buvo normalu kai ligoninė buvo arti poliklinikos.Reikėjo iš karto,statant ligoninę,pasirūpinti ir poliklinikos perkėlimu.Pagaliau dasiprotėta.
 
 
 
Nelogiška | 2016 11 23
 
Nuo Anykščių PSPC iki ligoniinės yra 2 km atstumas.Ar yra logiška investuoti tokias pinigų sumas vien tam,jog paslinkti vieną pastatą arčiau kito viso labo 2 km.Būtų pilnai suprantama,jeigu tas nuotolis būtų 20 - 30km...
 
 
 
paistalam ir daktarui | 2016 11 23
 
jei net Maskva nustebo, tai gal tikrai nieko nedarom - pofig tie kaimiečiai su visom savo problemom. Gal dar kokia Kildišienė nustebs. Svarbu, kad PSPC pastatas neliktų dykas pačiam kurorto centre. Vardan to galima kankinti žmones iki numarinimo. ir pinigų gi reikia pertvarkom. O jų valdžia kaip ir neturi (o kada ji jų turėjo tiek, kad būtų sočiai?)Užtat genijų ant Anykščių pilnos pakampės - vienas jų "Va šitaip"
 
 
 
Originalui | 2016 11 23
 
Stuburas stuburui nelygus
 
 
 
Originalui | 2016 11 23
 
Medicinos klausimais L. Alesionka puikus specialistas.To niekas nepaneigs.
 
 
 
originalas | 2016 11 23
 
alesionka visada viska neigia, nori pasirodyti originalus.Manau, kad musu Meras nebus toks trumparegis ir nepasiduos sio veneriniu ligu gydytojo spaudimui, tures savo tvirta stubura.Nemanau, kad Alesionkospaistaliojimai kada nors butu buve demesio verti.
 
 
 
Va šitaip. | 2016 11 23
 
Aš tai manyčiau,kad susidarius keliems ligoniams poliklinikoje galėtų pavežėti ir PSPC mašinos už tam tikrą mokestį arba tiesiog skirti viena automobilį tik tokiam tikslui.pav.važiuoja gydytojas pas ligonį į tą pusę ,kur ligoninė paskelbtų per kokį radijo tašką ir paveža.Gal ne kažką patariau,bet mintį galima išplėtoti. Galima dauk ką išmastyti tik netingėti.
 
 
 
Svajonės | 2016 11 23
 
Drambliukas 
(Drambliuko svajonė)
 
 
 
Sutinku 100% | 2016 11 23
 
Padaryt normalu susisiekima,o ne vel plauti pinigus ir palkti dar viena vaiduokli. O iš ligonines padaryt seneliu namus .
 
 
 
biznis | 2016 11 23
 
reikalinga vieta ???chebra babkes darys ?? :grin :grin
 
 
 
Medikas | 2016 11 23
 
Teisinga L.Alesionkos nuomonė.Anykščių PSPC pastatas suprojektuotas grynai gydymo įstaigos tikslams.Iš jo nebus galimybės perdaryti nei gyvenamąjį pastatą,nei prekybos centrą,nei t.t.Atsiras naujas vaiduoklis pačiame kurortinio miesto centre.Išlaidos tam,be abejo,bus didžiulės.
 
 
 
nuomone | 2016 11 23
 
senei reikejo viska y kruva sukelti o daba zmones kaip durnei laksto is vieno gal y kita gala o susisekimo nera kaskoke betvarke reike kat butu vieno vieto viskas vietos socei uzteks  
:grin
 
 
 
ti va | 2016 11 23
 
kam kisti milijonus,kai stovi puiki poliklinika,kas tada butu jos vietoj ja iskelus...kaip buvusi ligonine?pastatas vaiduoklis???
 
 
 
Vilius | 2016 11 23
 
Jo į tuos griuvėsius reikės sukišti DAUG pinigų
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017»
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.