Šeštadienis, 2017 06 24 
21:56:46
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai


Kokia jūsų nuomonė dėl draudimo rūkyti balkonuose ir kitose viešose vetose?
 


Skirs daugiau dėmesio neįgaliesiems
Anykščių r. savivaldybės ir Lietuvos žmonių su negalia sąjungos informacija   
2016 11 22
Image

Šiandien Menų inkubatoriuje - menų studijoje surengtas forumas - „Turizmo plėtros galimybės, taikant universalaus dizaino principus Anykščių regione“.

Renginyje dalyvavo meras Kęstutis Tubis, patarėjas Kęstutis Indriūnas, Savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė kultūrai ir turizmui Audronė Pajarskienė, Architektūros ir urbanistikos, Socialinės paramos skyrių atstovai bei Lietuvos žmonių su negalia sąjungos (toliau - LŽNS) nariai.

Savivaldybės mero teigimu, vis daugiau turistinių objektų, atsirandančių Anykščių rajone, yra pritaikomi specialiųjų poreikių turintiems asmenims. Kitus objektus, bent kol kas, stengiamasi pritaikyti iš dalies.

„Į gyventojų prašymus tikrai įsiklausome, todėl kviečiu būti pilietiškais, turintiems pastabų - kreiptis į administracijos specialistus ir taip sukurti patogią gyvenamąją aplinką tiek sau, tiek ir aplinkiniams“, - sakė K. Tubis.

Forumo metu pranešimus skaitė Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos vyriausioji specialistė Ieva Druktenė, VšĮ „Anykščių turizmo informacinis centras“ vyriausioji turizmo specialistė Kristina Beinorytė, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos prezidentas Linas Žabaliūnas, LŽNS projektų koordinatorė Ginta Žemaitytė. Po pristatymo susirinkusieji diskutavo apie Anykščių rajone esančių turistinių objektų pritaikymo specialiųjų poreikių turintiems asmenims galimybes, kalbėta apie problemas.


Komentarai (1)
 
neįgali | 2016 11 24
 
ačiū ,Anykščiuose pritaikyta aplinka pakankamai ir judančiam vežimėliu ir su vaikštyne ir mamoms su vaikais,tik reikia matyti.
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras
 Birželis 2017 
PATKPŠS
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930   

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.