Šeštadienis, 2017 09 23 
21:00:20
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Derliaus šventė Obuolinės 2017 - jau čia pat. Ar šie metai buvo dosnūs anykštėnams?
 


Prezidentę reketavęs anykštėnas išgirdo nuosprendį
2016 11 21
Image

23-ejų metų Debeikių seniūnijos gyventojas Justinas Survila pripažintas kaltu ir jam paskirta 4-erių metų laisvės atėmimo bausmė. Tačiau anykštėną nuo kalėjimo gali išgelbėti pavyzdingas elgesys.

Teismas bylą išnagrinėjo supaprastinta tvarka ir sutrumpintu įrodymu tyrimu. J. Survila bendradarbiavo su teisėsauga bei pripažino savo kaltę. Būtent todėl vyrui skirta trečdaliu trumpesnė bausmė - dveji metai ir aštuoni mėnesiai. Be to, vykdymas atidėtas pusantrų metų. Debeikių gyventojas įpareigotas visą tą laiką neišvykti iš gyvenamosios vietos be prižiūrinčios institucijos žinios. Jam taip pat nurodyta per pusmetį 50 valandų atidirbti sveikatos ir rūpybos įstaigose. Konfiskuotas vyro mobilusis telefonas.

5-ių milijonų eurų J. Survila iš Dalios Grybauskaitės reikalavo metų pradžioje už tai, jog nebūtų sprogdintos penkios ugdymo įstaigos. Grasinamojo pobūdžio du laiškus jis iš sesers telefono išsiuntė į Prezidentūros kanceliariją.

Nuosprendis per 20 d. dar gali būti apskųstas.


Komentarai (3)
 
"Vosilkos Briuselinės". Baladė | 2016 11 21
 
Iškruš Lietuvą vakarai 
Jau laisvės nebmatysim... 
Gyvent norėjome gerai 
Mus "chuisbergiai" užkniso! 
 
Nereikia man Amerikos 
Nei Briuselio vasilkų 
Nei Grybauskaičios prakalbų 
Kai slenka dienos pilkos. 
 
Ar tu lietuvi galvojai, 
Kai Sąjūdy stovėjai, 
Kad tau bus gaila Lietuvos, 
Kurią paleidom vėjais? 
 
Kvėpuot norėjome laisvai 
Abu pilna krūtine !  
Dabar ant proto ir širdies 
Lenciūgai Briuseliniai !
 
 
 
Vargas, | 2016 11 21
 
Dieve,viskas is vargo ir skurdo,duokit jam pastovu darba,gal noras kvailioti preis!Kaimuose nei mokyklu,nei kulturos namu ,nei medicinos punktu nebeliko,karaliauja krautuveles,kurios issilaiko pardavinedamos pigu alu nuo kurio zmones netenka sveikatos ir proto.Alus ir tamsa,tamsa ir alus.......Jokios motyvacijos pamatyti sviesa tunelio gale!
 
 
 
nepakaltinamas | 2016 11 21
 
ir baudziamas a protingas zmogus taip elgtusi reikwjo ji i rokiski gydyt o ne bausti
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017 
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.