Penktadienis, 2017 04 28 
13:11:20
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai
Ar patenkinti rinkimų rezultatais?
 Troškūnai prie Anykščių jungiami sklandžiai?
Nykščiai.lt informacija   
2016 11 18
Image

Nors pranešama, kad Troškūnų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė su Anykščių savivaldybės ligonine bus sujungtos be jokių trukdžių, kaip ir numatyta, iki kitų metų sausio 2-os dienos, tačiau su šiuo procesu sietinas mažiausiai vienas ikiteisminis tyrimas policijoje.

Ligonines sujungti reikalavo Sveikatos apsaugos ministro įsakymas, parengtas jo sudarytos Tarybos priimto sprendimo pagrindu. Rajono vadovams pavyko pasiekti, jog anykštėnams gydymo įstaigose nebūtų sumažintas šiuo metu teikiamų paslaugų kiekis.

Didžiausiu sujungimo nesklandumu šiai dienai įvardijamas faktas, jog vienas dirbantysis nesutinka, kad jo darbdaviu taps Dalis Vaiginas. Tačiau šiuo klausimu žada padirbėti iš rajono administracijos sudaryta darbo grupė, todėl tikimasi išspręsti ir tai.

Tuo tarpu ne viskas taip gražu kaip atrodo. Utenos apskrities VPK komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Violeta Ginaitienė patvirtino, jog Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro vadovybė kreipėsi į policiją, kad būtų atliktas tyrimas dėl šmeižto. Medikams kažkodėl užkliuvo kai kurie komentarai po Nykščiai.lt publikacijomis - „Kol kas neužkliuvo“ ir „Anykščių PSPC direktorė priešinasi“.

Visa tai, neabejotinai, kalba apie didžiulę įtampą tarp kolektyvo ir PSPC administracijos.  

Nykščiai.lt ir toliau domėsis ligoninių sujungimo reikalais.


Komentarai (6)
 
Gy | 2016 11 20
 
Slaugos ligonine ne naikinama, o keičiami vadovai. Viskas.
 
 
 
Komentatoriams | 2016 11 18
 
Skaitykite straipsni,o ne komentuokit is neturejimo ka veik.
 
 
 
Iš šalies... | 2016 11 18
 
Labai teisingai daroma,kad prijungtų Troškūnų gyd.įstaigą prie Anykščių,nes kam laikyti ir"vyr.gydytojus",kurie nieko neveikia?Yra per ilgai užsisėdėjųsių ir į pensiją jau senokai išėjųsių,bet šiltai sėdėti norinčius iki gyvos galvos?Juokinga ir apmaudu...O ne Neniškienė kalta,jog atėjo POKYČIŲ metas-laikas kai kam trauktis ir užleisti vietą jaunesniems.
 
 
 
kopa | 2016 11 18
 
Turėtu ne naikinti Troškūnuose slaugos ligonines, bet dar plėsti ir Anykščiuose, dabar lauki vos ne puse metų, kad pakliutum į slaugos ligoninę.Turėtų vadovai apie tai pagalvoti stipriai.
 
 
 
taigi | 2016 11 18
 
laikas pokyčiams atėjo, nes užsisedėjimas prie gero nepriveda
 
 
 
vits | 2016 11 18
 
ir vel apie tas storas bobas
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras
 Gegužė 2017 
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031       

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.