Ketvirtadienis, 2016 08 25 
07:21:40
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Senieji Anykščiai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai




Kas labiausiai netenkina vykstančioje policijos reformoje?
 







Ketvirtadienis (2016 08 25) Anykščiuose - nemokamas „Kino pavasario“ filmo „Juoda“ seansas

Image

Didžiausias Lietuvoje kino festivalis „Kino pavasaris“ tęsiasi ir vasarą: projektas „Kino karavanas“ į Lietuvos miestus atveža publikos mylimiausius festivalio filmus. Ketvirtadienį, rugpjūčio 25 d., ateis Anykščių eilė.

Anykščių kultūros centre 21.30 val. žiūrovai nemokamai išvys įtemptą sensacingą dramą apie Briuselio gaujų gyvenimą „Juoda“.

Trečius metus vykstančio „Kino karavano“ seansai šiemet jau buvo surengti Kelmėje, Raseiniuose, Gargžduose, Druskininkuose, Trakuose, Telšiuose, Birštone, Šiauliuose, Anykščiuose, Šakiuose, Biržuose ir daugelyje kitų Lietuvos miestų.

Image

Apie filmą „Juoda“ („Black“, rež. Adil El Arbi, Bilall Fallah, Belgija, 95 min., su liet. sub., N-16)

Dėl skurdo ir socialinės atskirties Briuselyje yra susiformavę per keturiasdešimt skirtingų gaujų. Kasmet į jas įsitraukia vis daugiau paauglių. 15-metė Mavela yra viena jų. Ji įtraukiama į ypač negailestingą juodaodžių gaują. Ji beprotiškai įsimyli policijos skyriuje atsitiktinai sutiktą Marvaną iš priešiškos marokiečių gaujos. Tokiai draugystei nelemta tęstis. Mavela ir Marvanas trokšta būti kartu, mėgina slėpti aistras, susitikinėja slaptai, bet kartu nenori prarasti savo gaujų vadų pasitikėjimo. Deja, jie neišvengiamai pateks į sunkiai išsprendžiamą dilemą.

Visi filme vaidinantys aktoriai, įskaitant ir pagrindinius - anksčiau niekada nevaidinę, rasti tiesiog gatvėje.

Pernai prestižiniame Toronto kino festivalyje Kanadoje „Juoda“ pripažintas metų atradimu. Pagrindinė aktorė Martha Canga Antonio Talino kino festivalyje išrinkta geriausia aktore.

„Šiuolaikinė neįmanomos meilės tarp Romeo ir Džuljetos istorija skambant uždegančio ritmo muzikai.“ - Juoda“ apibūdina kino kritikas Edvinas Pukšta.

4 mėnesiai, 26 miestai, 50 seansų 

Keturis mėnesius - nuo gegužės pabaigos iki rugsėjo pabaigos - 26-ių šalies miestų gyventojai  kviečiami į nemokamas tiek nacionaliniu, tiek pasauliniu mastu puikiai įvertintų juostų peržiūras. Iš viso per minėtą laikotarpį bus parodyta 15 filmų, įvyks 50 seansų. 

Drauge su „Kino karavano“ pagrindiniu partneriu „ŽEMAITIJOS - ilgaamžės tradicijos“ organizuojamuose edukaciniuose seansuose lankysis ir filmus pristatys autoritetingi mūsų šalies kino apžvalgininkai, kritikai ir „Kino pavasario“ programos sudarytojai.

Apie „Kino karavaną“

Trečią kartą organizuojamą „Kino karavaną“ judėti į priekį skatina noras kokybišką, autorinį kiną padaryti lengvai prieinamą kuo platesnei, įvairaus amžiaus auditorijai, skirtingiems socialiniams sluoksniams. Supažindinant Lietuvos miestų ir miestelių gyventojus su naujausiais pripažintų kino menininkų darbais, turtinamas kultūrinis Lietuvos regionų gyvenimas ir mažinama jų socialinė atskirtis.




Baseinas "BANGENIS"

Image







 Rugpjūtis 2016 
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031       
www.anyksciai-sport.lt


© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.