Imtynių čempionatuose – sėkmingi anykštėnų pasirodymai

Penktadienį Anykščiuose vykusiame Lietuvos jaunių laisvųjų imtynių čempionate nugalėtojo vardu džiaugėsi Kipras Gvozdas (71 kg). Sėkmingai pasirodė ir kiti AKKSC sportininkai – Kipras Puikis  (65 kg), Andrius Patalauskas (51 kg), Nojus Pupkis (55 kg) iškovojo trečiąsias vietas savo svorio kategorijose.

Moterų imtynių čempionės vardas atiteko Vitautei Tamašauskaitei (43 kg), o Evelina Uselytė ( 69 kg) ir Skaistė Jakaitytė (86 kg) laimėjo bronzos medalius.

Šeštadienį „Nykščio namų“ arenoje toliau tęsėsi sportininkų pasirodymai –  graikų–romėnų imtynių čempionate anykštėnai Andrius Patalauskas (51 kg), Kipras Puikis (65 kg), Kipras Gvozdas (71 kg), tik finalinėse kovose nusileidę stipresniems varžovams, iškovojo tris sidabro medalius savo svorio kategorijose.

Sportininkus varžyboms ruošė treneriai Renatas Puikis, Algirdas Pupkis ir Artūras Sudeikis.

Lietuvos imtynių federacija, už nuopelnus imtynių sportui Lietuvoje, 60–ies metų jubiliejaus proga Atleto bronzos medaliu apdovanojo trenerį Artūrą Sudeikį.