Imsis Sizifo darbo

Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis paskelbė darbo grupę, kuri turės pateikti atliekų tvarkymo sistemos patobulinimus. Tačiau aiškėja, jog sprendimas bus sudėtingas, o reikalo besiimantys Tarybos nariai per ateinančius savivaldos rinkimus gali užsitraukti rinkėjų nemalonę.
Darbo grupės pirmininku, kaip ir tikėtasi, paskirtas Arūnas Liogė. Į ją taip pat įeina: Rita Kripaitienė, Raimondas Balsys, Danutė Mažvylienė, Raimundas Razmislavičius ir mero patarėjas Dominykas Tutkus.
Šiandien nuskambėjo ir pirmas pasiūlymas, kaip gali būti keičiama šiukšlių išvežimo tvarka. Pasiūlyta už 14 000 Eur, kurie buvo skirti Šventosios šienavimui, įsigyti svarstykles prie atliekų surinkimo automobilio. Tačiau paaiškėjus, jog tam būtina dar papildomai „sučipuoti“ ir konteinerius, sumanymo atsisakyta – vieno „čipo“ kaina apie 1,4 Eur, o jų reikėtų daugiau nei 6000.
Panašu, jog vienintelė galimybė atpiginti šiukšlių išvežimą – susitarti su regioniniu atliekų tvarkymo centru dėl to, kad sumažintų kasmet vis didėjantį “vartų mokestį”.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.