Imsis lauko reklamų

Šiandien vykusioje seniūnų sueigoje Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Jurgita Gudelevičienė pateikė informaciją apie daugybę pažeidimų rajone. Pasirodo net ant lango kabantis pranešimas apie parduodamas patalpas – taip pat turi būti suderintas.
Vedėjos teigimu, išorinė reklama – visa tai, ką žmogus mato būdamas lauke. Stendas, pranešantis apie parduodamą sklypą privačioje žemėje, pagal galiojančią tvarką, taip pat turi būti suderintas.
"Beveik niekas nėra susitvarkęs taip kaip reglamentuota arba leidimo laikas jau yra pasibaigęs. Net ir išnešamos reklamos turi būti suderintos. Lengviausiai susitvarkysime su tomis lentomis, ant kurių pranešama apie parduodamą nekilnojamąjį turtą laukuose. Ją tiesiog teks pašalinti, nes nei vieno parduodamo namo iškaba mieste nėra kol kas suderinta“, – sakė J. Gudelevičienė.
Architektės teigimu, nereaguojantiems į raginimus susitvarkyti, gali būti skirtos baudos. Šiuo metu fiziniams asmenims jos siekia beveik pusantro šimto eurų, o įmonėms ir organizacijoms iki kelių tūkstančių. Pirmiausia bus įspėjimas, antras žingsnis – pusė baudos, visa baudos suma ir tik paskiausiai – fizinis reklamos panaikinimas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.