Ilgametis Andrioniškio klebonas keliamas į Kupiškį

Panevėžio vyskupija paskelbė apie kunigų paskyrimus. Didžiausia naujiena – iškeliamas ilgametis Andrioniškio klebonas Virginijus Taučkėla. „Nykščių“ duomenimis, Andrioniškyje buvo renkami parašai dėl jo iškėlimo, prie to prisidėjo ir kai kurie vietos politikai. Iš Anykščių parapijos išvyksta net du dvasininkai.
Panevėžio vyskupija informuoja, kad kunigas Virginijus Taučkėla atleistas iš Andrioniškio Šv. apaštalų Petro ir Povilo, Viešintų Šv. arkangelo Mykolo ir Inkūnų Švč. Aušros Vartų Dievo Motinos parapijų administratoriaus pareigų, ir paskirtas į Kupiškio kraštą – Šimonių Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonu ir Adomynės Švč. M. Marijos Vardo parapijos administratoriumi.
Vietoj V.Taučkėlos paskirtas Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos vikaras Mindaugas Šakinis, kuris atleistas iš Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos vikaro pareigų.
Diakonas Vilius Valionis atleistas iš Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos pastoracinio bendradarbio pareigų ir paskirtas Biržų Šv. Jono Krikštytojo parapijos pastoraciniu bendradarbiu.

NYKŠČIAI

66 Komentarai

 1. visais laikais kunigus kilojo iš vienos parapijos kiton. Geras kunigas tarnauja ir Dievui ir žmonėms, o bažnyčia tai tik darbo vieta.

 2. Greiciau tik, sitas gal nevoks sokolado is maximos ir netures seimos bei vaiku

 3. Ačiū Dievui, su visa gaspadine issinesdins!

 4. Kokie jus bjaurus žmonės tam kaimelyje yra kelios davatkos kur viskas yra blogai ir blogai

 5. Kad jums kur liežuviai nudžiūtų šitaip apie kleboną….

 6. Andrioniškis

  Taip agitavo balsuoti už Tubį, taip agitavo. Stengesi labiau už Primą. Pasirodo Sigučio negalima rinkti, Pakelčio negalima, nes jis neremia vaikų sergančių onkologija. Kitų irgi negalima rinkti. Tik Tubis šventas. Mes ir galvojome, gal Tubis remia vaikus sergančius onkologija? O gal padėjo išsisukti nuo bausmės dėl vagystės Maksimoje

 7. Reikia tikėti ne kunigu, o Dievu. Tikėti tuo, ką kunigas daro prie Altoriaus, o visa kita… Jis yra žmogus kaip ir mes.

  • Reikia baluoti už tą kandidatą kurį prie altoriaus rekomendavo Taučkela?

  • Teisingai ,o kai kurioms cypdavatkėms net ir pats šventasis neįtiks .O juokingiausia ,kad labiausiai skundžiasi tos ,kurios net neina į bažnyčią,hahahaha

 8. Ar tai čia liberalai eilinį kartą skundų prirašė?

  • Dauguma parapijos pasirašė, nes klebono agitacijos už Tubį, nuolatinis bandymas apsimesti, kad klebonas ne namuose ir amžina pinigų meilė- visus pradėjo pykdyti. Žmonės nebenori eiti į bažnyčią, nes ten turi klausyti koks geras Tubis, kokie blogi kiti.

   • conscientia

    ….”Bet Jėzus apverčia viską aukštyn kojomis ir sako, kad Dievas mato kitaip. Pirmi bus paskutiniai, o paskutiniai pirmi”…

 9. Andrioniškis

  Tubis oficialiai atsižadejo Dievo, o kunigas ji reklamavo. Išvada,- kunigas remia ateistus.

  • Pastabėlė

   Pasiskaitykite kas yra ateistas, tada naudokit apibūdinimą komentaruose tiksliau.

   • Andrioniškis

    Ačiū už pasiūlymą. Terminas 100 proc. teisingas. Nes 2015 metais Tubis prisiekė su prašymu Dievui.
    ἄθεος Senovės graikų kalboje reiškė „bedievis“. Taip pat šis žodis tapo dažnai vartojamas nuo V amžiaus pr. m. e., jis virto ἀσεβής („nepagarbus“) sinonimu ir įgavo naujus apibrėžimus: „nutraukęs ryšius su Dievu“, „atsisakęs Dievo“ ir „nedievobaimingas“. Taip pat atsirado daiktavardis ἀθεότης („ateizmas“). Romėnų rašytojas Ciceronas žodį ἄθεος lotyniškai transliteravo į atheos, jis tapo labai populiarus tarp krikščionių ir pagonių.

    • conscientia

     na bet faktų, kad jūsų minimas asmuo oficialiai atsižadėjo Dievo tai kaip ir nepateikėte. Taigi teikti to, ko negalite patvirtinti, bet kas jums asmeniškai atrodo, niekas nesuteikė nei galios nei teisės. Neprašyti Dievo pagalbos tai nėra tas pats, kas atsižadėti jo. Gal kaip tik pasitikėti jo meile ir dirbti, netrukdant Dievo dėl kiekvienos žmogui paskirtos užduoties yra kilnus pasižadėjimas.
     Labos nakties ir ramybės jums.

 10. conscientia

  Kaip viskas telpa viename žmoguje klausia rašytojas Jimmy Burns?
  Rašoma kaip Jis pasakoja tokį fragmentuoto žmogaus atvejį.
  “Jaunas šeimos vyras ryte išeidamas į darbą pabučiuoja žmoną ir vaikus ir sėsdamas į prabangų automobilį, maloniai pasisveikina su kaimynu. Tačiau pakeliui į darbą paskambina meilužei, susitaria susitikti pietų pertraukos metu. Darbe noriai prisideda, kad įvarytų į bankrotą konkuruojančią įmonę, dar pasirašo neskaidrų, bet pelningą sandorį. Šalia to iš savo sąskaitos paremia ir vaikų ligoninę. Turėdamas truputį laiko parašo teismui ieškinį prieš tą patį kaimyną, su kuriuo ryte draugiškai sveikinosi, nes mano, kad jis užėmė keletą centimetrų jo žemės. Per kavos pertrauką parašo žmonai sms, kad ją myli. Vakare grįždamas vėl pasveikina kaimyną, namuose žmoną ir vaikus ir eina vakarienės.”
  Pavydas, netolerancija ir papiktinimai. Tikriausia visi sutiks jog tai blogis.

 11. liuberalams

  baikit meluot, Tubis mišiose per mindaugines buvo, o jūsų, bedieviai, nebuvo.

  • #ANYKŠČIAI#

   Visos priemonės pateisinamos norint daryti revoliuciją. Mes nepigūs politikieriai, o ryžtingumus rodantys savo veiksmais. Atėjome į naują kovą kumščius iškėlę!

  • Skalauja kalbos

   Visa tarybą prisiekė baigdama priesaiką ir tegul man padeda Dievas. Vienintelis Tubis pasirinko priesaikos variantą bedieviams.

 12. mes irgi prašėm dievulio pagalbos…dulkinti eilinį žmogelį

  • ne veltui sakoma, kad politika kaip seksas, kur partneriai pasirenkami dėl malonumo, be jokios meilės.
   Ką pasidulkinę veiksite? Čia jau Dievas nepadės, reikės patiems judintis…! 🙂

 13. jetau,jetau

  negalvojau,kad tokių liežuvingų žmonių Andrioniškyje yra. ir dar taip bjauriai. Naujas kunigėlis bijos dirbti dėl tokių asabų. Taigi visus iškelia,pakeičia ir kaip taip atsiliepti negražiai.,bet vieno nesuprantu prie ko čia Tubis ar kiti minimi asmenys. Palaukim greitai pilsite purvą ir ant šitos valdžios ar ne taip rašinėtojai?Sekmingo darbo naujam kunigėliui. Andrioniškyje pletkynas tikrai didžiulis.Eikite žolės pjauti prie upės yra ką veikti.

  • Tubis prie to, kad klebonas kantrybės taurę pripildė, kai pradėjo vietoje pamokslo agituoti už Tubį.

   • o Troškūnų angelėlis neagitavo per pamokslus ir visokias visuomenines veiklas šalia bažnyčios už bitinėlį ???

   • tai dabar kai už liberalus kokį poterį paprašys sukalbėt kų bedarysta? Ar iš bažnyčios išeista ar aukas padosninsta?

 14. Toks gražus miestelis o tokie supuve žmones…nors aisku uztenka sauksto deguto kad statine medaus sugadintu. Ne visi gi ten blogi.

 15. Ką jūs čia rašinėjat nesamones, kalbėkit esminius dalykus
  Kunigas priėjo liepto galą, su savo pagiezingais įžeidžiančius pamoklais, nieko neveikimu bažnyčios labui, o tik savo kišenės pildymu.Tegu gabenasi su savo šunim, dviračiais, motociklais, masinom ir autobusiukas, kuo tolyn…. Uztenka….

 16. Andrioniskis1

  pagaliau,reikejo ji senai ismest.. tokio kunigo blogo kaip jis nera… uz visus pinigus kurios gavo aukai galejo baznycia aptvarkyt o ne norfoj pinigus leist 😀 tikrai niekam jis nepatiko… zmonems nelaime o jam dziaugsmas didiausias kad pinigu gaus..geda uz toki…

 17. Jurgis su ziemine kepure

  Gerai ir ta seima, ir ta gaspadine. Savo klynus reikia ziureti.

 18. Tauckelos era baigesi! Ačiū tiems kas inicijavo jo iskrapstyma iš Andrioniškio rojaus, gėda tiems kas bijojo pareikšti savo nuomonę, nors snypste panosėje, koks prastas kunigas. Svarbiausia labai prastas žmogus, be savigarbos ir kitų kertinių vertybių. Parapijos tranas uzsirakines iki dantų, kad tik žmonės nepasiektų. Tai tikras dvasinis vadovas. tiesiog pasaka

 19. Jurgis be kepures

  O kas gi tas Andrioniskis. Eiline tundra ir tiek.

 20. Pizdiec Tubiui. Neliko kas agituos. Žydrės neužteks.

 21. Prie ko cia tas tubys, kuris rasyt nemoka….

 22. Zose is paryziaus

  Gal kas zino kiek Tautckelos dukrai metu? Ar jau suaugusi? Kur jis des buta anyksciuose, gal parduos? Gal kas zinot?

 23. Jurgis is bezdoniu

  Tauckela issives visa klebonija, supuvusi ziguli, kalades, rozetes, siuksliu dezes, pasiklausymo aparatura, 30 m. siena karvems ir laimingas gyvens prie Simonio Mergeles sijono prisiglaudes, o Andrioniskyje bus tik tamsiau.

 24. Dukra gal apie 30 metu turi
  , gal Tauckela jau senelis. Daug reiks pinigėlių prikaupt visai familijai išlaikyt. Kada jau issinezdina? Baliaus nebus? Gaspadine gi baliauna!

 25. 110 000 eur

  V.Taiškėla kuris yra tikras Tubio agitatorius nusipirko namą pagal šį skelbimą – Anykščių r. sav., ……… k., Miško g., mūrinė sodyba Skelbimą peržiūrėjo (iš viso/šiandien): 910/0. Įsiminė: 7
  110 000 € (663 €/m²)
  Namo numeris:?
  Plotas:166 m²
  Sklypo plotas:25 a
  Kambarių sk.:5
  Aukštų sk.:2
  Metai:1991 statyba, 2007 renovacija
  Pastato tipas:Mūrinis
  Namo tipas:Sodyba

  • 110 000 eur

   Priedai Tubio agitatoriui
   Parduodama sodyba: namas mūrinis dviejų aukštų, 121 kv.m. naudingo ploto. Yra rūsys.
   Sklypas kraštinis, saugi kaimynystė. Namas pilnai įrengtas, renovuotas 2007m. Virtuvė su bendra terasos erdve. Antrajame aukšte trys kambariai, papildomai įrengta rūbinė.
   Greta medinis namas su pirtimi, kurio pirmajame aukšte pirtis, virtuvė, kambarys su terasa, dušas, WC, antrajame aukšte įrengtas kambarys su balkonu.
   Ūkinį pastatą sudaro trys garažai, trys atskiros šildomos didelės patalpos, iš kurių vienoje šildomos grindys, atskira patalpa su kieto kuro katilu. Įvažiavimas prie ūkinio pastato pro atskirus vartus.
   Vandentietis artezinio grežinio, kanalizacija centrinė. Teritorija aptverta.

 26. Magdalena is Raseiniu

  O tai gal Tubys bus klebonu andrioniskio boboms kad cia vis apie ji sneka?

  • Andrioniškis

   Seniai visi buvo atleidę šokolado vagystes iš Maksimos, pripratę prie reketavimo per kalendavojimą, slapstymosi ir neatsiliepimo telefonu. Visa tai buvo priprasta. Nemalonu, bet galima kentėti. Bet prieš rinkimus ,kai Taučkėla Andrioniškyje ir Viešintose apšmeižė Obelevičių, Pakeltį ir kitus kandidatus į mero poziciją ir liepė balsuoti už tikrą kataliką Tubį, visiems truko kantrybė. Ne vieta altorius šmeižimams ir politinei reklamai. Rinkdami parašus tikėjomės, kad vyskupas už tokį elgesį iš vis uždraus laikyti šv. Mišias. Bet gerai kad nors perkėlė į Adomynę ir Šimonis. Ten bendruomenė neleis spjaudytis nuo altoriaus.

 27. Alfonsas is Taurages

  O kodel jam viskupas turi uzdrausti laikyti misias? Siaip sunu balsas i dangu neina.

  • Andrioniškis

   Todėl, kad jis diskredituoja bažnyčią. Negalima užsiimti politinė agitacija ir melo skleidimu pamaldų metu.

 28. Jis visai nemoka mišių laikyti, viskas atsainiai, greituoju būdu vyksta. Jam rūpi tik pinigai. O ten jūsų maldos jo nedomina. Nebukit tokie naivus.

 29. Parapijiečių kalbos

  Kai šviesios atminties Vytautas Galvomis parėmė bažnyčios remontą, tai V.Taučkėla už jį balsuoti neliepė. Ką tokio padarė gero V.Taučkelai Tubis, kad liepė balsuoti. Per pamokslą sakė, kad nuolaužų Viešintų bažnyčios sienas, bet kas nuo to geriau Andrioniškiui?

 30. gal jau baikit loti apie Tub,.tikrai nebegražiai gaunasi. Pamatysite nieko geriau nebus ir prie naujos valdžios ir vėl rašinėsite. Straipsnis apie kunigą,o ne apie kažką. Buvo girdėjau daugiau remėjų bažnyčiai,bet kaip negražėjo taip ne. Klaikus vaizdelis ant šventoriaus,kokie suolai,žolės,tvora aptrupėjus,visai nesirūpino ir tiek.Gerai ,kad iškėlė.

  • Teisybės vardan

   Apie ką loti, jei Tubio reklama buvo paskutinis lašas parapijos kantrybės taurėje. Kai klebonas žmonės kurių nepažįsta maišo su purvais, o šlovina Tubį, kaip jaustis dalyvaujant Šv. Mišių aukoje? Kunigas turi šlovinti Dievą, o ne korupcija įtariamą asmenį. Kaip jam jis būtų ištikimas, pasižadėjęs ir pn. Agituok eidamas pas žmones, bet ne prie Dievo stalo.

 31. Pažiūrėkit žmonės ką Tauckela veza iš parapijos naktim ir miškais kaip koks vagis. Idomu kokiu turtu prikaupe kad tiek reikia tyst. Tai gal dar pusė metų gabensis naujam vietos neužleis. Gal per tą laiką koks seniokas vienas kitas šaukštą padės tai bus biznis.

 32. Kada jis išsikraustys? Norisi nueit į bažnyčią be streso.

 33. Tas Tauckela tikras siaubas, grobuonis, ot gerai babulkom aukotojom! Davet kunigeliui paskutinius euriukus, kad dangų ismelstu, o pačios kruopas leset, o klebonas namu prisipirko! Cha cha!
  O jus ziopsot kaimiečiai. Atsipeikėkit gruskit greiciau ta nesusipratimą kunigų vadinama, kad jo padurkai dulketu.

 34. Žinot visi komentatoriai ” protingieji ”aš esu pati andrioniškietė ir man labai gėda dėl jūsų visų .Iš kur pas jus tiek pykčio ,pagiežos ,neapykantos ?Vis dedates labai susirūpinę dėl bažnyčios ,vaizduojate tikrais katalikais ? Tai kur kur jūsų tas šventas tikėimas ,katalikybė jei jūsų širdys pripildytos tiek bjaurasties ?jAr čia tik ne politinis kerštas- niekaip nesuprantu prie ko čia maišomas gerb.K.Tubis ? Brangieji mes visi esame mirtingieji žmonės ,susimąstykite ką jus darote ,kokį kuriate jaukaus miestelio įvaizdį ,atrodys ,kad čia gyvena tikri siaubūnai .Jus ne tik kad drabstote purvais kunigą ,politiką – jus gerbiamieji (nors nekyla ranka rašyti to žodžio ) teršiate miestelio įvaizdį .Kaip yra sakoma – blogis paukštis ,kuris teršia savo lizdą.

 35. Kiek čia to kelio nuo Andrioniškio iki Šimonių apie 20 km. daugiausia. Nelaiminga ta mūsų parapija po KUNIGO Matulaičio daugiau kunigų čia nebuvo. Paskutinis Sauliukas su spatkeliu per atlaidus lakstydavo po miestelį, o šitas,pagal anykštėnų komentarus, jau lakstis su bliūdu. Gaila Bažnyčios ir tikėjimo . Dievo vardas euras ar doleris – pasaulio pabaiga reikalinga.

 36. Kiek čia to kelio nuo Andrioniškio iki Šimonių apie 20 km. daugiausia. Nelaiminga ta mūsų parapija po KUNIGO Matulaičio ,mūsų seneliu ir tevelių švelniai vadinti ,,seneliu”,daugiau kunigų čia nebuvo. Paskutinis Sauliukas su spatkeliu per atlaidus lakstydavo po miestelį, o šitas,pagal anykštėnų komentarus, jau lakstis su bliūdu. Gaila Bažnyčios ir tikėjimo . Dievo vardas euras ar doleris – pasaulio pabaiga reikalinga.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.