Iki naujo šildymo sezono – 3 mėnesiai

Po Oninių anykštėnai pradės ruoštis ne tik mokslo metams, bet ir šaltajam metų laikui. Šilumininkai tai daro jau nuo vasaros pradžios.
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEK) kol kas nėra patvirtinusi UAB „Anykščių šiluma“ bazinės šilumos kainos, tačiau panašu, jog trečdaliu atpigusi kovo mėnesį paslauga nebebrangs.  Šilumininkai kaip įmanydami taupo vartotojų pinigus. Viešųjų pirkimų tarnyba kiekvieną vasaros mėnesį praneša apie tai, jog „Anykščių šiluma“ perka pjuvenas ir malkinę medieną. O Utenos darbo birža skelbia apie joje registruotus 14-ą katilinės kūrikų iš Anykščių rajono, kurie, greičiausiai, bus įdarbinti spalio pradžioje.
„Šiluma atpigo 30 procentų. Labai gaila, kad tai pavyko pasiekti tik kovo mėnesį, bet savivaldybės rankos buvo visiškai surištos. Ją privertė  įsipareigoti nupirkti tam tikrą kiekį dujų ir jas sudeginti. Be to, sausis pasitaikė labai šaltas. Būtent dėl to sąskaitos buvo ženkliai išaugusios. Tikimės, jog toks mėnuo buvo paskutinis, o brangesnės šilumos jau nebebus. Biokuro katilas veikia gerai ir įstaiga labai atsakingai planuoja kuro įsigijimą. Be to, ir dujos atpigo. Tikiu, kad kaina, kuri yra dabar, išsilaikys“, – kalbėjo Tarybos narys Lukas Pakeltis.
Anykštėnai dėl sąskaitų už šildymą labiausiai pyko per Užgavėnes. Tada daugelis burnojo, jog neturi už ką švęsti.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.