Ieško net 8-ių darbuotojų

Anykščių rajono savivaldybės administracija šiuo metu yra paskelbusi specialistų atranką į Statybos, Architektūros ir urbanistikos, Bendrojo ir ūkio, Socialinės paramos, Investicijų ir projektų valdymo skyrius.

Ieškoma vieno vedėjo –  Architektūros ir urbanistikos skyriui. Bei trijų specialistų ir keturių vyr. specialistų. Administracijos direktorius Audronius Gališanka prieš kurį laiką redakcijai sakė, jog į visus laisvus etatus darbuotojų tikisi surasti iki metų pabaigos.

14 Komentarai

 1. Tegu ima iš darbo biržos, ir darbo biržai pliusas ir savivaldybei

 2. O kodel žmones neina i savivaldybej skelbiamus konkursus?

 3. po metų matyt reikės aštuoniolikos…

 4. Žmonės žino kaip konkursuose elgiasi meras. Dėl jo nemokšiškumo savivaldybė pralaimėjo teismus dėl Siaurojo geležinkelio direktoriaus konkurso. Iš mokesčių mokėtojų lėšų reikėjo sumokėti 600 Eur. Galėjo meras sumokėti iš savo kišenės.

 5. Anksčiau darbas savivaldybėje buvo stabilumo garantas, o dabar, neaišku kam kada ir ko neįtiksi ir liksi be darbo…. Daugeliu atveju konkursai yra skelbiami jau žinant kas būtent tą vietą užims, todėl dalyvavimas yra tik laiko gaišimas.

 6. priimkit atgal Rasalą, nes jis vargšas turi dirbti draudimo agentu

 7. pilies valdovas labai jau išrankus. Ieško vergų

 8. Dar Inai
  Ko gero,Anykščiuose, nebeliko jaunimo, baigusių aukštąsias

  • Yra to jaunimo su aukstaisiais. Bet niekas nenori tuose konkursuose cirkintis, laisvu vietu savivaldybeje nebuna.. Yra tik prievole skelbti konkursa..

 9. Darbo biržoje yra įregistruotų labai protingų žmonių, bet jie per daug gudrus, kad eitų kur nos dirbti…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.