Išleisti į mokyklą 200-tų neužteks

Anykštėnai jau taupo Rugsėjo pirmajai. Ir kaip kitaip, jei vien kuprinei reikia nuo 15 iki 50 Eur.
Moksleiviškas krepšys vidutiniškai kainuoja apie 30 Eur, tačiau per akcijas galima sutaupyti ir pusę sumos. Norintiems atrodyti itin madingai kainų lubų nėra. 50 proc. galima sutaupyti ir uniformą suradus užsienyje.
“Susikooperavome penkios mamos ir uniformas vaikams atsisiuntėme iš Anglijos. Tikrai sutaupėme pusę sumos, kurią būtų tekę sumokėti vietiniams siuvėjams. Dabar iš jų turime užsisakyti mokyklos emblemas po 3 eurus, kaklaraiščius po 9 ir mergaitėms sijonukus, kurie kainuoja apie 30-35 eurus. Užsienyje yra viskas pigiau tikriausiai dėl kiekių? Anykščiuose galima nusipirkti ir jau dėvėtus mokyklinius drabužius. Pavyzdžiui, Jono Biliūno gimnazijos švarkas kainuoja nuo dešimties iki dvidešimties eurų”, – pasirengimo mokslo metams rūpesčiais dalinosi anykštėnė, kuri iki euro įvedimo kaklaraiščius sūnui pirko po 8 litus, o dabar reikia mokėti 7 Eur.
Tėvai skaičiuoja, jog daugiau nei ketvirtadalį sumos teks pakloti už įvairias kitas ugdymui būtinas priemones. Pabrango netgi sąsiuviniai ir „pratybos“.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.