Iškovojo 18 medalių

Šeštadienį į Troškūnų  Kazio Inčiūros gimnaziją  suvažiavo virš 160 imtynininkų iš visos Lietuvos ir net Latvijos. Varžybose dominavo anykštėnai.
Sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės,  Vilkaviškio,  Klaipėdos, Gargždų, Šiaulių,  Kuršėnų, Gruzdžių, Joniškio, Panevėžio, Kupiškio, Utenos, Visagino, Anykščių, Viešintų, Kavarsko  ir Liepojos (Latvija) rungėsi tradiciniame tarptautiniame  XXVI – ajame imtynių turnyre, skirtame treneriui Ričardui Deksniui atminti.
Ne visiems pripažintiems Lietuvos imtynininkams pavyko iškovoti turnyro nugalėtojų vardus savo svorio kategorijose. Europos prizininkė, jaunoji imtynių trenerė Karolina Tiapko į turnyrą atvežė savo auklėtines, kurioms deramai pasipriešino ir jas nugalėjo anykštėnės.
Anykščių krašto imtynininkai iškovojo šešias turnyro nugalėtojų taures. Laimėjo viešintiškiai Valius (36 kg), Vidmantė (48 kg) ir Anelė (55 kg) Kavaliauskai,  troškūnietės  sesės Rimgailė (65 kg)  ir Greta  ( + 65 kg) Èeponytės bei kavarskietė Vitautė Tamašauskaitė  (27 kg). Sidabro medalius savo svorio kategorijose laimėjo Vestina Navikaitė, Viktorija Buinauskaitė, Mangirdas Brazdžiūnas, Nojus Pupkis, Evaldas Þibutis, Deimantas Þvikas. Bronzą laimėjo Gabija Inčiūraitė, Jolita Ivanauskaitė, Daiva Tamašauskaitė, Mantas Vilys, Tadas Kusta, Kipras Gvozdas.
Dar turnyro nugalėtojų vardus iškovojo imtynininkai iš Vilniaus – 5, Šiaulių r. – 3, po du nugalėtojus buvo iš Marijampolės, Visagino, Joniškio ir po vieną iš Kauno, Vilkaviškio, Klaipėdos ir Kupiškio.
Varžybas organizavo Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija kartu su imtynių klubu „Àžuolas“.