Iškilo problemų?

Statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Valentinas Vitkūnas teigia girdėjęs, jog Anykščių daugiabučių renovacijoje dalyvaujanti UAB „Jarimpekso statyba“ bankrutuoja. Tačiau ar gali iškilti problemų dėl įmonės įsipareigojimų vykdymo atnaujintų namų gyventojams, valdininkas nesiėmė vertinti. Tuo tarpu patys statybininkai šneka ne apie bankrotą, o apie akcininkų pasikeitimą.
Kalbos, jog kai kurie renovacijos dalyviai susiduria su rimtomis problemomis, Anykščiuose sklando jau kuris laikas.

„Situacija žinoma. „Jarimpekso statybos“ kaip ir nebėra. Manęs dar nepasiekė Šviesos ir Kudirkos gatvių renovuotų namų gyventojų skundai, bet ten yra įvairiausių dalykų. Tačiau tai visos Lietuvos problema. Nežinau, dėl ko bankrutuoja būtent ši įmonė – juk nespecialiai kažką darė, dirbo kaip galėjo. Be to, buvo ir techninis projekto prižiūrėtojas, ir „Komunalinis“ tikrino, ir „Betos“ patikrinimas galėjo bet kada būti. Neįsivaizduoju, bet normaliame statybos procese kartais taip nutinka“, – sakė V. Vitkūnas.
UAB „Jarimpekso statyba“ vienas iš akcininkų Rimas Jasiūnas „Nykščiai.lt“ teigė: „- Įmonė veikia sumažintais pajėgumais ir jau artimiausiu metu galimai pasikeis akcininkai. O veikla mažėja ne be pagrindo – vien iš renovacijos Anykščiuose išsilaikyti  sunku“.
Oficialiai skelbiama, jog „Jarimpekso statyboje“ dirba viso labo tik 2 apdrausti darbuotojai.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.