Į žūties vietą neša gėles ir žvakes

Anykščius sukrėtė jauno motociklininko žūtis. Vakar, apie 12 val. 55 min. , J. Biliūno gatvėje  susidūrus lengvajam automobiliui „Peugeot“ ir motociklui „Honda“, žuvo jį vairavęs jaunas anykštėnas.

Avarijos metu daugybinius sužalojimus patyręs motociklininkas neišgyveno, atvykę medikai konstatavo jo mirtį. Žuvęs jaunas anykštėnas greitai buvo identifikuotas, spalio mėnesį jam būtų sukakę 30 metų.. Draugai ir pažįstami jį apibūdina, kaip puikų žmogų ir draugą, kuris mėgo motociklus ir keliones motociklais, bet nebuvo ekstremalaus važiavimo šalininkas.

Tragedija sukrėtė ir šeštadienį Anykščių stadione vykusių Utenos apskrities  futbolo  varžybų dalyvius.  “Šiandien ne rezultatai ir ne užimtos vietos svarbiausia. Varžybų metu, šalia stadiono įvyko nelaimė. Visa UAFF ir FK “Anykščiai” bendruomenė reiškia užuojautą žuvusio vaikino artimiesiems”, – paskelbė  FK “Anykščiai”.

Šiandien prie  J. Biliūno ir Stadiono gatvių sankryžos, kur įvyko avarija, dega žvakės, žmonės neša krepšelius.

Skaudi avarija, kurioje dalyvavo motociklas, prieš keletą metų įvyko ir Liūdiškių bei Ladigos gatvių sankryžoje. Po šios avarijos čia buvo įrengtas papildomas kelio ženklas.

Beje, vakar buvo oficialus baikerių sezono  uždarymas, Lietuvoje į eismo įvykius pateko keletas motociklininkų, tiesa,, jie atsipirko sužeidimais.

Artimųjų prašymu straipsnio komentarai išjungti.

NYKŠČIAI

 

Comments are closed.