Į Seimą kandidatuosiantis Kęstutis Tubis: „Mano sąžinė švari“

Vakar Anykščiuose lankėsi Tvarkos ir teisingumo pirmininkas Remigijus Žemaitaitis, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) lyderis Artūras Zuokas ir buvęs parlamentaras Artūras Paulauskas, kurie Seimo rinkimuose nusprendė dalyvauti vienu sąrašu „Laisvė ir teisingumas“. Kandidatu į Seimą šis naujas judėjimas kels buvusį Anykščių merą Kęstutį  Tubį.

-Ar tai planuotas žingsnis, ar netikėtas?

– Diskusijų buvo ir anksčiau su įvairiomis politinėmis jėgomis. Praeitą savaitę sulaukiau skambučio iš  „Laisvė ir teisingumas“ lyderių, kurie ruošėsi aplankyti Anykščius ir pasiūlė susitikti. Tai toks ir sprendimas.

– Šių metų rinkimuose Šiaurinės Deltuvos rinkimų apygardoje didesnį svorį turės ir Panevėžio rajono rinkėjai,  ar tai, kad gyvenote ir dirbote Panevėžyje, jums pridės balsų?

– To reikėtų klausti panevėžiečių.

– Sakykite, vis dar vyksta teismo procesas, kuriame esate kaltinamas prekyba poveikiu. Kaip manote, ar iki rinkimų teismo procesas baigsis?

– Proceso nei pagreitinsi, nei sulėtinsi, procesas eina savo eiga. Aš žinau, kad nieko nepadariau, mano sąžinė švari ir dirbau bei dirbu Anykščių ir anykštėnų labui. Niekam nesudariau, nesudarau ir nesudarysiu išimtinių teisių ar sąlygų. Turi būti konkretūs veiksmai, o veiksmų nėra, o kaip kas interpretuoja mano žodžius, čia kitas klausimas, pakartosiu, kad aš nieko nepadariau.

– Ar negąsdina  „Laisvė ir teisingumas“ lyderių vykstantis jūsų teismo procesas ir jį lydintis triukšmas?

– Aš suprantu, jei jau pasiūlė kandidatuoti, kad jie nemato tame kliūties. Jie mato ir žino. Kol Aukščiausiasis teismas nepriima neskundžiamo sprendimo, kad asmuo yra kaltas, tol jis nekaltas. Artūras Paulauskas buvo generalinis prokuroras, jis supranta padėtį.

Linas BITVINSKAS

 

25 Komentarai

 1. Taigi bandytai anys visi, paziuresim kaip tiurbys pasiaiskins pries kameras apie rysiu su tulpiniais, ir dviem nuzudymais soduose, ivykiai sukrete lietuva, paskaitykit, baisu, kaip tokie zmones gali but valdzioje, nenuostabu, kad pastoviai isiveles i problemas.

  • Pats varyk!

   Nepatvirtinta, atmesta, pletkų lygis.

  • Panciškonų gatvė 11, darbo laiku

   LR Seimas atliko išsamų tyrimą dėl nusikaltėlių ryšių su teisėsauga Panevėžyje. Tuo metu reikėjo numalšinti skandalą, nes tyrimas įrodė, jog ryšių turėjo ir to meto valdžiai reikalingas asmuo ( ne iš policijos, dabar jis politikoje). Gelbėdami “reikalingą neilinį Rajaną” politikai turėjo nutylėti ir apie policijos sankcijas ginklų įsigijimui. Primenu- dokumentai nedega. Kur jie yra, galėčiau pasakyti jau dabartiniams Seimo nariams. Tikiuosi Sergejus ar Antanas užsinorės.

 2. Nu va rimčiausias kandidatas. Beliko sulaukt ar Serioža eis

 3. pasaulio pabaiga.Nesamonė,kad teisiamas lenda prie lovio.

 4. nieko naujo

  Interviu su Henriku Daktaru
  – Ilgitės Vilijampolės, J. Naujalio g., kurioje gimėte ir užaugote? – Kiekvieną dieną sapnuoju ir namus, ir Vilijampolę – ten užaugau, ten mano gimtinė, karveliai. Taip ir gyveni, suki tą karuselę – aš čia net prisimenu, kaip būdamas mažiukas virtuvėje vos pasiekdavau paimti sumuštinį. Net tokie dalykai atsinaujina – prisimeni viską, ką buvai pamiršęs, nes jau nematai savo ateities.
  B e t m a n o sąžinė yra švari. Gavau čia iš davatkų laiškų – viena rašė, kad kaip tu Dievu tiki, jeigu tu žudei, vadinasi meluoji. Ji neparašė savo adreso, būčiau atrašęs – ką tu mane keiki, kad esu šėtonas, užmušinėjau žmones, ar tu žinai, kad aš ką nors užmušiau? Aš jai būčiau parašęs, kad nieko neužmušiau, čia yra melas, velniai prirašo, o tu tiki. Tai koks tu šventas žmogus, jeigu tiki, ką velniai rašo?

  Skaitykite daugiau:

 5. M.Fergizienė

  Pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 508 str. teismas gali priimti nutarimą asmeniui socialiniame teisme platinusiam žeminančius komentarus įžeidžiantis garbę ir orumą, skirti piniginę baudą.
  Reikėtų tuom pasinaudoti. Nauda : baudos papildytų biudžetą ir visuomenė sužinotų , kas tas žinias platina.

  • Socialinio teismo nėra. Buvo socialistinis. Geri laikai tada komunistams buvo. Tubis buvo komunistas, o Tamsta? Tuo pačiu, kaip laikosi tamstos partijos pirmininkas Paleckis?

 6. Pas visus sąžinės švarios kurie jomis nesinaudoja..

 7. As einu i jusu partija

 8. Cia toks muilo burbulas ispustas , galiu garantuot kad sprogs , ir jokia kalte nebus irodyta.

 9. NEBEJUOKINKIT ŽMONIŲ!!!!!

 10. O siaubė,kas darosi

  Nieko sau,teistas ir į seimą dar ruošiasi,pasaulio pabaiga,dar jam mažai.

 11. Anykščius apvogė dabar kėsinasi į visą šalį

 12. Is kur pas sita sazine?🤣🤣🤣

 13. Emigrantas
  Na cia jau butu nesamoniu virsune,niekaip nesuprantu kas gali uz toki balsuot,nebent tik patys tokie vagys ir banditai

 14. Na cia jau butu nesamoniu virsune,niekaip nesuprantu kas gali uz toki balsuot,nebent tik patys tokie vagys ir banditai

 15. ar teisingai sako senoliai, kad pirmiausia reikia sąžinę turėti… 🙂 ?

 16. M.Fergizienė

  Atsiprašau už padarytą klaidą
  .Pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 508 str. teismas gali priimti nutarimą asmeniui socialiniame tinkle platinusiam žeminančius komentarus , įžeidžiantis garbę ir orumą, skirti piniginę baudą.
  Reikėtų tuom pasinaudoti. Nauda : baudos papildytų biudžetą ir visuomenė sužinotų , kas tas žinias platina.

  • GaliteMarijona savo turtą paaukoti biudžetui,labai jau protingą vaizduojate,o iš tikro tik ilgitėsraudonųjų korsarų.....Taigi

   Marijona negali užmiršti KOMUNIZMO,turbūt ko gero šokinėtų iš džaugsmo,jeigu nors viena koja vėl atsidurtų tpje komunistinių šutvėje!!!!!

 17. Marijona užtenka čia žmonės gąsdinti straipsniais žiūrėk ramiai į leidžiančiasia saulę, milicinkų laikai praėjo, kai gerdavo darbo metu iki apsivėmimo, daužydavo iki už mušimo žmonės, žmonės išsako savo mintis

  • Marijona negali užmiršti KOMUNIZMO,turbūt ko gero šokinėtų iš džaugsmo,jeigu nors viena koja vėl atsidurtų tpje komunistinių šutvėje!!!!!

 18. Jeigu rinkiminė komisija jį registruos,turint omenyje,kad jis yra rimtai teisiamas,tai bus didelė nepagarba visai Lietuvai….Taigi Zokiukas,tibukas,…..
  O kas Trečias?????!!!!!Kodėl tylima ir renkami žmonės su labai nešvaria praeitimi ir dabartimi.O kai patys išsirenka tokius,paskui verkšlena,kad blogai dirba Seimas.Kodėl iš viso nepasipriešinama,tokių kandidatūrų registravimo!!!!!!????

 19. Kopija Molėtų teismui

  Šilelis 2020 02 22 dienos Nr. 8 ( 1228) straipsnyje “Kad gali iškilti “kompromatų”, K.Tubis įspėtas prieš rinkimus” rašo:
  Pasak K.Tubio, A.Pajuodžio balsas dėl audito nieko nelėmė, nes 2018m. rugsėjo mįnesį ” rajono taryba vienbalsiai prieėmė sprendimą dėl audito ligoninėje.
  1. 2018 rugsėjo mėnesį vyko 2 tarybos posėdžiai, nei viename nebuvp klausimo dėl audito;
  2. 2018 10 25 vykusiame posėdyje buvo 9 klausimas dėl audito;
  3. Balsavimo rezultatai rodo minimalią koalicijos pergalę (
  9. Dėl pavedimo Anykščių rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybai atlikti veiklos plane nenumatytą auditą Išsamiau
  Už: 13
  Tubis Kęstutis, Obelevičius Sigutis, Kripaitienė Rita, Kazlauskienė Dalia, Griauzdaitė-Patumsienė Gabrielė, Razmislavičius Raimundas, Mažvylienė Danutė, Tuska Donatas, Savickas Alfrydas, Zlatkus Vaidutis, Pajuodis Arvidas, Liogė Arūnas, Gervinskas Alvydas,
  Susilaikė: 6
  Žiogelis Dainius, Krikštaponis Donatas, Šilaika Egidijus, Juodelis Vilius, Rasalas Saulius, Sargūnas Mindaugas)
  IŠVADA
  Jei ne liberalės Danutės Mažvylienės balsas, audito nebūtų. Jei nebūtų Arvido Pajuodžio balso- audito nebūtų.
  Tubis meluoja teismui ar redakcijai?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.