Į mišias skubėti nereikia

Sekmadienį, sausio 26-ąją, anykštėnai vairuotojai perspėja vieni kitus, kad mieste stovi mobilusis greičio matuoklis, liaudiškai vadinamas “trikoju”.

Pasak vairuotojų, trikojis iš ryto stovi prie Anykščių technologijos mokyklos. Nauji mobilūs greičio matuokliai tapo tikru siaubu vairuotojams. Policija teigia, kad pranešimai socialinėje erdvėja menkai padeda,  nes greičio matuoklių lokaciją pakeisti labai lengva, ji gali būti keičiama kas keliolika minučių ir vienoje vietoje neužsibūti ilgai.

Policija tikina, kad pranešimai socialinėje erdvėje apie tai, kur greičio matuoklis pastatytas, vairuotojams nepagelbės, o tik dar labiau sukels stresą. Taigi, vienintelis būdas išvengti baudos – vairuoti leistinu greičiu.

NYKŠČIAI

34 Komentarai

 1. Jokių aparatų ant trijų kojų ! Mano trobelė ant vienos stovi ir dar sukinėjasi. Vat jeigu ant keturių kojų šitas aparatas stovėtų – neprotestuočiau!!! 🙂

 2. Maciau , pagalvojau kad cia eismo intensyvuma matuoja kiek per valanda pravaziuoja lengvu ir sunkiasvoriu masinu ir traktoriu.

 3. Aš nesuprantu ko visi taip stresuoja.važinėkit tvarkinkai ir nereiks nei trikoju nei dvikoju bijoti.

 4. Nuskurdusių jankiu kolonijos vergų agonija?

 5. Maciau kad stovi , bet pareigunu nebuvo , gal i kavine uzsuko pavalgyt , o prietaisa pamirso pasiimt.

 6. mūsų kaimu saka: grait skubėsi – letai neš

 7. Vairuotojas

  Pagaliau rado normalų būdą kaip apraminti lakstančius. Dar galėtų padaryti, kad jei egzamino neišlaikei iš antro karto, mokykis visą kūrsą per naują.

 8. Tavo trobelė stovi ant vieno bibio o čia ant triju

 9. Dar viana rinkleva pinigu

 10. visu mašinas prieki apsukau kepima foliji. I daba signalus atsimuša i trikojis manį nepaima

 11. geriausias sprendimas,...., ....

  ait gult

 12. geriausias sprendimas,...., ....

  ait gult……………………….

 13. Geriausias sprendimas pimpala apsukti folija pastatyt ant vėjo priešais trikoji

 14. nesutinkantiems

  net nesuprantu to pasipiktinimo. Eismo taisyklės privalomos visiems ir visada. Tegu stebi trimis ar niolika kojų, koks skirtumas, jeigu važiuoji normaliai t.y. pagal eismo taisykles. Kiek pasipiktinusių, tiek nesilaikančių eismo taisyklių, visa problema “kodėl ne pagal mano norus”

 15. pirkit antiradara,nereiks bijot.

 16. Gerai,kad matuoja greiti visada tvarkingai vazineju,tu trikoju gali stoveti nors ir kas 10 metru,pripraskim vairuot tvarkingai ir nereikes piktintis.

  • Pritarėjui

   Aš irgi už tai , kad matuotų , bet prieš juos turi būti informaciniai ženklai. O ne kaip ansčiau iš po kampo ar iš krūmų. Čia jau pasipinigavimas. Ne visi taip važinėja kaip pensijinio amžiaus sodininkai , kurie ir be greičio viršinimo trukdo eismui ir kelia pavojų sau ir plinkiniams.

 17. Anykštėnė

  Anykščiai

 18. 2 pritarejui

  KET visiems vienodos . Ir pensininkui ir buduliui.

 19. to pritarejui

  KET visiems vienodos . Ir pensininkui ir buduliui.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.