Į konkursą atėjo silpnai pasiruošę

Konkursas užimti Anykščių kūno kultūros sporto centro direktoriaus vietą įvyko, bet nugalėtojo neišaiškino.

Vykusi atranka į šį postą nepadėjo išsiaiškinti, kas galėtų vadovauti Anykščių sportininkams, nes pretendentai buvo silpnokai pasiruošę. Anykščių meras Sigutis Obelevičius teigė, kad pretendentai buvo trys, visi anykštėnai, bet jie visi nesurinko reikiamo minimalaus balų skaičiaus. „Paklausiau iš Sporto įstatymo, bet jie net nebuvo tokio skaitę. Tai nieko baisaus, manau, per mėnesį sutvarkysime“, – sakė S. Obelevičius.

Beje, paklaustas, ar nebuvo bandyta vėl pasikviesti buvusio direktoriaus Žilvino Ovsiuko, kuris dirba  Panevėžyje, S. Obelevičius sakė, kad tokių minčių nebuvo. „Atvirai sakant, aš ir nežinau priežasčių, kodėl jis išvažiavo, jeigu nori – gali dalyvauti, konkursas yra viešas, todėl dalyvauti gali visi norintys“,- kalbėjo S. Obelevičius.
Linas BITVINSKAS

21 Komentarai

 1. Negi valdančiai koalicijai nebeliko kadrų? Jau visi darbelius gavę?

  • Pritariu. Dabar laukiam rudens koks bus Seimo narys. Tada vėl atsiras savų, kuriuos reikės įdarbinti.

  • Reikia priminti.

   Nieko baisaus, galės dirbti patarėjais, vienas [kitame konkurse] savo laiku nesurinkęs reikiamo minimalaus balų skaičiaus jau dirba patarėju.

 2. atokit i jo partija ir bus gerai

 3. Galima but pastatyt S,Jovaisa ,sportininkas , nusimano sporto reikaluose , ka ten tame seime ,nei zinai ka ten reikia dirbt ir ko nedirbt , viskas ten neapibrezta .

 4. Kam reikalingas sporto centras tik valdininkams dėl darbo vietų , kurie gauna pastovų atlyginimą ir nieko neveikia. Kas koordinuoja sportine veiklą rajone – niekas, kas ką nori tas ta ir daro.
  Pirmiausi reik turėti žmogų savivaldoje kuris suprastu sportą , kurio neapgaudinėtu.

 5. Rajono meras ir savivaldybės administracija turėtų žinoti, kad pagal Vyriausybės nutarimą savivaldybė viešąsias turėtų perduoti nevyriausybinėms organizacijos (NVO). Biudžetinė įstaigos sporto centro vykdoma veikla kaip tik būtų efektyvesnė, perduodant sporto klubams ar kitoms NVO.
  Na, čia tik mano nuomonė, o valdžia žino kaip jiems geriau save išmaitinti….

 6. esu ne anykstenas,bet daznai uzsuku i jusu miesta.Sporto renginiai yra vienas is tu retu dalyku kuriais gali dabar didziuotis Anyksciai.Puntuko begimas,seniuniju zaidynes,rajono krepsinio,futbolo cempionatai,plaukimai,imtynes.O dar kiek auksto lygio treneriu dirba,kurie paruose ne viena talenta.Todel man visiskai nesuprantami kai kuriu zmoniu specialiai rasomi pagiezingi komentarai.Ne veltui i tokia atsakinga vieta zmogus yra renkamas itin kruopsciai,nes negalima sugriauti, kas iki siol buvo pastatyta.

  • iš priekio, žiūrint į akis klausimas. Kas ką nori sugriauti pasak Tamstos komentaro? Gal turite mintyje biudžeto pinigų pasisavinimo per sporto centą sistemą?

 7. zinau viena dalyka.Jei savaitgaliais nevyktu rajono krepsinio pirmenybes arba nezaistu elmis, i anykscius per savaitgali zymiai reciau atvaziuotu maziausiai koks simtas zmoniu,kurie apsiperka vietinese parduotuvese ir taip islaiko darbo vietas.Isvis nebutu ka veikti rudeni,ziema mieste,isaugtu emigracija.Todel tai yra zymiai reiksmingiau nei atrodo ir labai gerai kad juos sporto centras daro.

  • sporto varžybų organizavimas, jaunųjų sportininkų treniravimas ir sporto komandų, atstovaujančių Anykščius dalyvavimas respublikinėse ir tarptautinėse varžybose nebūtinai turi būti biudžetinės įstaigos veikla. Beje ir dabar atitinkami klubai veikia savarankiškai. Sporto centro pastatui administruoti nėra būtina išlaikyti biudžetinę įstaiga 🙂

  • Apsipirkimas vietinėse parduotuvėse neturi jokios įtakos vietos bendruomenei. Norfos, Maximos ir kt. savininkai Vilniuje, o pardavėjos moka mokesčius ne į Anykščių biudžetą

 8. Viešoji paslauga – valstybės ar savivaldybių įsteigtų specialių įstaigų bei organizacijų veikla, teikianti gyventojams socialines, švietimo, mokslo, kultūros, sporto ir kitas įstatymų numatytas paslaugas. Įstatymų numatytais atvejais viešąsias paslaugas gali teikti ir privatūs asmenys. Valstybės ir savivaldybės valdžia privalo dirbti tiek, kad būtų patenkinti visų bendruomenės narių poreikiai. Šiuolaikinės savivaldybės tiesioginė ūkinė veikla iš esmės gali apsiriboti tik tomis paslaugomis, kurių negali teikti privačios struktūros ir nevyriausybinės organizacijos. Tačiau atsisakyti daugelio net ir prigimtinėmis laikomų funkcijų gali tik tos savivaldybės, kurių gyventojų ekonominės sąlygos yra maždaug vienodos, t.y. turtingiausios decilės (10% visų gyventojų) pajamos už neturtingiausią yra didesnės tik 3-4 kartus ir bent absoliuti gyventojų dauguma visas paslaugas gali pirkti rinkoje. Tuo pačiu viešųjų paslaugų perdavimas į privataus sektoriaus rankas nereiškia, kad gyventojas turi mokėti daugiau. Tam tikrais atvejais gyventojai už paslaugas nemoka, kadangi paslaugas perka vietos valdžios institucija, kuri taip siekia efektyviau naudoti savo resursus arba didinti teikiamų paslaugų kokybę.

 9. Savivaldybės privalo nuolat ieškoti būdų ir priemonių, kaip joms įstatymu nustatytas funkcijas įgyvendinti kuo efektyviau, atsižvelgiant į vietos visuomeninius poreikius ir naudojant pažangiausius ekonominius būdus. Viena iš galimybių spręsti amžiną dilemą – kaip įsipareigojimus vietos gyventojams ir visuomenei efektyviai vykdyti išleidžiant maksimaliai mažai savivaldybės biudžeto lėšų – yra sprendimas dalį savivaldybių viešųjų pareigų perduoti vykdyti privatiems asmenims.
  Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2012 m. lapkričio 28 d. nutarimu Nr. 1482 … 15 proc. savivaldybių viešųjų paslaugų turi būti perduota NVO (nevyriausybinėms organizacijoms, t.y. ne savivaldybės įsteigtoms)

 10. Ateis Krikşčiūnas i konkursa ir laimes. Neviduriuokit be laiko. .

 11. zemia lenkiu galva pries sporto centro kolektyva.Jus saunuoliai!Nera daug zmoniu,kurie su tokiu entuziazmu puoseletu sporta,dirbtu su vaikais,aukotu savo iseigines vardan sporto varzybu ar ju organizavimo.Viskas vyksta labai aukstu lygiu,lyginant kad ir su utena,kur pinigus susisiurba juventus krepsinio komanda.Jei anyksciai turetu organizuoti visus renginius ir sportine veikla be sporto centro,butu tiesiog krachas,nes dauguma renginiu tiesiog neivyktu del finansiniu kastu isaugimo,zymiai sumazetu vaiku skaicius.Kas cia raso beprotiskus komentarus auksciau pasidomekit kiek tukstanciu euru sutaupoma dabar..

 12. skaiciau kad KKSC ELMIO krepsinio komanda turi didziausia lankomuma tarp VISU 36 RKL lygos komandu.

 13. Gražinkit Ž.Ovsiuka ,prie jo buvo tvarka.

 14. Aš siulyčiau Vaidutį Zlatkų.
  Žmogus energingas ir sumanus tik kai kurie asmenys tam tikru metu neivertino jo pastangų ir galimybių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.