Į kavinę „Paukštukas Pūga“ senjorai ateina pasipuošę

Anykščių senamiestyje esanti kavinė „Paukštukas Pūga“ jau mėnesį vykdo socialinę akciją, kurios metu senjorai, pirmadieniais atėję į šią kavinę, gali nemokamai gauti puodelį kavos ar arbatos, pasėdėti ir praleisti laiką kavinėje.

Šią akciją sumanė dvi jaunos moterys Dovilė Tolušienė ir Kristina Ragaišė. Paklausta, , kaip sekasi, K. Ragaišė teigė, kad pirmadieniais kavinę aplanko nuo 30 iki 50 senjorų. „Vyrai ateina pasipuošę kaklaraiščiais, moterys – karoliais. Žodžiu, kaip į šventę“, – sakė K. Ragaišė.
Beje, kavinės lankytojai taip pat gali prisidėti prie akcijos kavą pirkdami ne tik sau, bet ir nežinomam senjorui. Tokie kvitai yra kabinami kavinės lentoje.
„Pastebėjome, kad Anykščiuose gana daug senjorų, kurie gyvena uždarą gyvenimą, norime, kad jie gyventų visavertiškai, norime prisidėti prie Anykščių visuomeninio gyvenimo“, – sakė D. Tolušienė (nuotraukoje), kodėl kavinė ėmėsi tokios nekomercinės veiklos.
Prie šios akcijos prisijungė ir „Šilelis“. Atėję gerti kavos senjorai ras ir laikraštį, kurį galės skaityti vietoje ar parsinešę į namus.

Prie šios akcijos gali jungtis ir kiti Anykščių verslininkai.

Linas BITVINSKAS

5 Komentarai

  1. Šaunuoliai.

  2. puiki akcija, mamai pasakysiu.

  3. Sveikintina iniciatyva. Patenkintos senjorės džiaugėsi ir gyrėsi, kad pirmadienį ir vėl susitiks kavinėje

  4. Pas jus labai miela ,mes su dukra uzeinam kai ji būna Anykščiuose

  5. niekaip nesuprantu,kad norint pabendrauti ,reikia nemokamos kavos puodelio.Svarbiausia,kad dykai.Manau,kad tai ne materialinis,bet moralinis skurdas .Kada mes iš jo išsivaduosime…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.