Harmoningi namai: valgomojo erdvė

Naujos statybos namuose labai populiarios vientisos erdvės. Tai dažniausiai yra erdvė, kurioje yra virtuvė, valgomasis ir svetainė viename. Įrengiant tokią erdvę labai svarbu tai daryti sąmoningai. Neretas, kuris susidūrė su tokios erdvės įrengimu, patvirtins, kad iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti lengvesnė užduotis, nei yra iš tikro. Būtent dėl to dalinamės specialistų patarimais, kaip įrengti tokio tipo erdvę sąmoningai, kad ja būtų galima džiaugtis ilgai.

Vientisa spalvų gama

Tokiuose namuose labai svarbu išlaikyti vieningą spalvų gamą, siekiant sukurti vientisumą. Tai neprivalo būti vienodos spalvos, pakanka, kad jos būtų panašios, to pačio kolorito. Interjero dizaineriai dažniausiai rekomenduoja tokioms erdvėms rinktis neutralesnes spalvas, taip vizualiai sujungiamos skirtingos zonos, esančios vienoje erdvėje.

Taip pat naudinga nepamiršti ir dekoro detalių ir įvairių akcentų. Siekiant jau minėto vientisumo pojūčio, įvairios smulkios panašios spalvos puošybos detalės turėtų atsikartoti visose zonose, taip vizualiai jas prijungiant vieną prie kitos estetiškai tenkinančiomis jungtimis.

Be to, dauguma interjero specialistų, tokiose erdvėse pataria rinktis bent keletą apvalesnių objektų, elementų. Dažniausiai tokio išplanavimo erdvės ar namai yra stačiakampės ar kvadrato formos, kuriuose ir taip natūraliai karaliauja griežtesnės tiesios linijos ir kampai, taigi apvalesnių formų detalės jai suteikia šiek tiek ramybės, sušvelnina aplinką. Galima rinktis apvalų kilimą svetainėje ar valgomajame, apvalesnius staliukus prie sofos ir panašiai. Taipogi, kaip ir su kitais elementais, taip ir su šiais, rekomenduojama, kad kiekvienoje zonoje atsikartotų bent vienas apvalesnės formos daiktas.

Universalūs baldai ir jų pasirinkimas

Vientisoje erdvėje gana svarbu baldus ir kitus atributus panaudoti protingai. Šiuo atveju puikiai tiks tokie baldai, kurie gali būti panaudojami keliose erdvėse. Stalas transformeris šiuo atveju yra puikus pavyzdys: jį galima naudoti tiek kaip kavos staliuką svetainėje, tiek paversti puikiu pietų stalu pietaujant, ar švenčiant didesnes šeimos šventes namų erdvėje.

Be to, kalbant apie minkštus baldus, dažnai labai sveikintina, jei panašios, mėgstamos medžiagos baldai yra visose zonose. Žinoma, tose, kur tai logiškai tinkamas sprendimas. Jei, tarkime, sofa yra iš vienos medžiagos, o valgomajame yra kėdės su paminkštinimais, jie gali būti tokios pačios medžiagos, kaip ir sofa.

Tinkamo baldų pardavėjo paieška ir pasirinkimas

Renkantis funkcionalius baldus vientisai erdvei labai svarbu pasirinkti tinkamą šių prekių tiekėją. Tokio pasirinkimo naudos bus ne tik matomos įrengiant namus, bet ir ateityje, norint juos atnaujinti, ar pakeisti iš naujo. Specialistai pataria ieškoti baldų pardavėjo, atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

  • Bendravimo efektyvumas, tonas. Tinkamas baldų salonas ir jo komanda bus pasiruošusi patarti visais baldų pasirinkimo klausimais. Taip pat ji padės išsirinkti tinkamiausią variantą ir tai darys greitai ir maloniai.
  • Salonų vietos. Taupant laiką ir siekiant efektyviai jį išnaudoti, namų įrengimui šis aspektas bus itin svarbus. Gero baldų pardavėjo salonai bus randami įvairiuose šalies miestuose, todėl bus paprasta surasti artimiausią sau.
  • Prekių asortimentas. Tai labai svarbu, norint rasti visas reikalingas prekes ir atributus vienoje vietoje. Tai taip pat sutaupys daug laiko įrengiant ar atnaujinant namus bei kitas erdves.
  • Apsipirkimo būtų įvairovė. Atsižvelgiant į nestabilią epidemiologinę situaciją ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje šis aspektas yra ypatingos svarbos. Baldų salonai, siūlantys apsipirkimą internete, pristatymą nurodytu adresu, turėtų keliauti į sąrašo viršų be ilgų svarstymų.

Tinkamai parinktas tiekėjas palengvins baldų kelionę į namus, o ir mylimais bei nuostabiai atrodančiais, jaukiais namais bus galima džiaugtis žymiai greičiau. Todėl patariama skirti pakankamai dėmesio ne tik baldų, bet ir jų salono pasirinkimui, siekiant tobuliausio varianto ir jaukiausių namų.

Užsak. Nr. 2354

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.