Gyventojai vėl ieško pagalbos

Vasarą pragyvenę pakankamai ramiai, Anykščių Ladigos gatvės gyventojai vėl antra savaitė kamuojasi su Šaltupio upeliu.

Upelis vėl pradėjo dvokti ir pasidarė drumzlinas. Šiandien gyventojai vėl kviečiasi aplinkosaugininkus. Vasaros pradžioje aplinkosaugininkai taršos šaltinio nenustatė. Buvo spėjama, kad dvokiantis vanduo teka iš UAB “Anykščių vandenys” nugeležinimo įrenginių, bet gyventojai dabar rado kitą vamzdį, kurį ir nori parodyti aplinkosaugininkams. Pasak gyventojų, vamzdžiu nuotekos teka iš Ramybės mikrorajono.

NYKŠČIAI

9 Komentarai

  1. ar norite sudrumsti ramybę Ramybės rajonui ? Na patekės ir ištekės , ne jūsų kieme tas vanduo.

  2. Užmūrysim ir viskas

  3. Moterys,paneles,merguzeles, jus puosiate gyvenima kaip geles!

  4. Nelieskit to vamzdzio,nes visos ramybes sudai prades teketi i upeli,apsems visa centra.Tiksi fekaline bomba

  5. kaip bego taip ir bega ,kiek sunvociu valdininku ieskojo ,sprende ir tuscia is ju vieta ,tik pinigams imti

  6. durniai. Tai jeigu matos kažkoks vamzdis, tai paimt ir užbetonuot, bikuvoj 40 kg maišiokas 3,4 eur tekainuoja. Užtektų bent 2 – 3 vamzdžiams.

  7. Ona iš Ramybės

    Taigi taigi kaipgi, nei vietos bendruomenės nei seniūnaičiai nei Naujų vėjų bendruomenė, nei Pasaulio anykštėnų bendrija, nei Regioninio parko direkcija negali padėti Ladygos gatvės gyventojams įminti mįslę. Kažko aš nesuprantu arba tai pasakos.

  8. Mūsų valdžios vyrai (Gervinskas ,Každailis,Pilka )bando įrodinėti, kad žemė čemodano formos.Visą savaitė pro vamzdį bėga dvokiantis vanduo o jie sako tai lietaus kanalizacija,bet kad šią savaitę lietus nelijo.Kai atvažiavo iš Utenos ir paėmė vandens mėginius kur bus 100%tarša.Kaip mat Anykščių vandenys užsuko kranelius.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.