Gyventojai sustabdė požeminių konteinerių statybos darbus

Apie pietus sujudimas Anykščių mieste, „Maxima“ vidiniame kieme, kur gyventojai ir savivaldybės atstovai bandė rasti bendrą kalbą dėl numatomų statyti pusiau požeminių šiukšlių konteinerių.

Sunkioji technika gerokai išgąsdino Dariaus ir Girėno gatvės daugiabučių gyventojus, mat išvertė skalbinių džiovinimo rėmą ir ėmė kasti duobę.
Kelios garbaus amžiaus moterys puolė žiūrėti, kas čia darosi, nes jokio pranešimo apie statybos darbus gyventojai nebuvo gavę. „Vairuotojau, ko grasini policija?“ – klausė viena iš moterų.  „Nereikia gultis po mašina“, – atsakė kabinoje sėdintis  vyras.
Aistros įsisiūbavo ne juokais, atvyko savivaldybės atstovas Linas Šulskus, kuris aiškino, kad ši vieta statyti konteineriams yra numatyta ir suderinta jau seniai. Moterys nenorėjo sutikti, kad konteineriai būtų statomi būtent šioje vietoje. Tiesa, pasiūlius susirinkti namo gyventojams, jos irgi nesutiko, nes sakė negalinčios atstovauti visam namui, o namas bendrijos nėra įkūręs.
Po ilgų derybų darbai buvo sustabdyti, L. Šulskus  pasiūlė namo atstovams atvykti rytoj į savivaldybę. Gyventojai ne tik piktinosi, kad konteineriai bus įrengti po langais, bet ir maža automobilių stovėjimo aikštele prie namo.
„Aš perduosiu vadovams jūsų siūlymus, pranešiu apie situaciją“, – sakė L. Šulskus.
NYKŠČIAI

21 Komentarai

 1. klimbalumba

  Kaip visada. Savibledybė randą priėjimą prie žmogaus. Mes pasitarėm ir aš nusprendžiau. varge vargeli, nebalsuok už tubelį

 2. vadovai turi eiti prie zmoniu o ne atvirksciai

 3. Bitės vagia

  Tubio vadovavimo vaisiai. Seniūnaičiams net nepranešė apie numatomas vietas, su gyventojais nesitarė.

 4. nesuprantu, kodel dar klauso gyventoju? jiems visuomet viskas blogai, tada tegu pastato konteinerius prie ligonines, o gyventojai tegu su kibiriukais nesa ten siuksles, jei cia jiems po langais. prades matai gyventojai vadovauti…

 5. O sitoms garbaus amziaus senjoroms kas nors kada nors buvo gerai? Ai tiesa, buvo, prie ruso buvo gerai. Tada niekas nieko neklause, nepatinka paru pasedi ir jau viskas gerai.

 6. kad dabar greiciau paru pasedesi nei prie ruso. prie ruso tai nors gyvenimas buvo, ko nepasakysi apie siuolaikini riedejima i duobe.

 7. Pensininkams is neturejimo kas veikt viskas visada blogai,pikcio pertraukti,daro kaip geriau ,bet aisku ant ko gi pensininkem islieti savo pikti jei ne ant darbininko.

 8. retorinis klausimas

  Ar gali Tubis tikėtis amnestijos? 100 metis praėjo, nėra mažamečių vaikų turinti mama, ne invalidas… Teks atsėdėti visą laiką.

 9. is pareigunu pensininku gerai kat teikesi atait

 10. Žmonės, nekomentuokit, ko nežinot. Yra alternatyvių vietų, kur galima būtų įrengti šiuos konteinerius. Bėda ta, kad savivaldybė daro taip, kaip jai patogiau ir paprasčiau – žmonėms po langais. Kažin ar kuris iš komentuojančių norėtų, kad jam po langais būtų įrengti konteineriai, į kuriuos žmonės neš šiukšles ne tik iš aplinkinių 6 daugiabučių, bet ir iš šalia esančių dviejų kavinių. Iš pradžių kiemo stovėjimo aikštelę padarė miesto stovėjimo aikštele su P ženklu, dabar konteinerius rengia po langais… Liūdna ir apmaudu, kad mano gimtinė, kurią taip mylėjau ir didžiavausi, negerbia čia gyvenančių žmonių…

 11. aš mieste negyvenu,ir noriu pasakyti nedasileiskyte žmones kad polangais jums pristatytu bakteriju dauginimo aparatu šikiniku forma,šiukliu surinkims turi vykti atokuau nuo namu juk ir langus atsidarot tam turi padarytos aikštelės keleto namu

 12. mieli gyventojai nei Jūs rupite valdžiai nei ką,negadinkite sveikatos. Pamenate (buvo rašyta)kaip vyko Šviesos gatvėje statymas konteinerių,. Nei su žmonėmis derino,nei klausė,braižė ,žymėjo naktimis ir pastatė. Apėjome visas instancijas ,niekas nepadėjo,visur atseit suderinta. Kasė ,nutraukė elektros laidus ir galiausiai pastatė ant komunikacijų ,bet svarbiausia beveik po langais nors mūsų gatvėje žemės tuščios labai daug. Pradėsime pilti,o gal ir pila dar į neveikiančius.

 13. trina žinutes,diktatūra liepia

 14. Niekam neįdomi gyventojų nuomonė, konteinerius reikia statyti, o nepatenkintų su elektrosokais suvaryti į namus, kad nesikišti kur jiems nepriklauso.

 15. vistiek iškasė duobę ir paliko

 16. koki linas sulskus baiges mokslus

 17. Reikia kažką ir statyt, gana vien tik griaut.

 18. Tas namas, kurio palangėse bus šiukšlinykas ir šiaip neliūdnai gyvena. Vyno gamyklos ūžimas, kai sezono metu dirba sulčių konsentravimo linija, furos su įjungtais varikliais, kai veža rudenį obuolius, į Maksimą prekes atvežę mašinos. Triukšmas, degalų smarvė. Darykit šiukšlyną vyninės pasieny, kur mašinų stovėjimo aikštelė. Mes, kiemo bobos užkasim tą duobę , nes neliko kur skalbinius džiauti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.