Gyventojai įtaria, kad kažkas nuodija šunis

 

„Vorutos“ sodų bendrijoje gyvenantys žmonės nerimauja dėl savo augintinių.

Į „Nykščius“ paskambinusi moteris kalbėjo, kad „Vorutos“ sodų bendrijoje ir netoli jos gyvenantys žmonės jau kuris laikas kovoja su tais (ar tuo), kurie siekia nunuodyti šunis. „Jau seniai tai vyksta. Prie sodų bendrijos, kur išvedame pasivaikščioti šunį, nuolat randame kaulų ir kitokių maisto atliekų, kurios būna supakuotos ir padėtos pagal takelį. Jau pavargome rinkti. Vakar šuo vėl atvilko kaulą, atėmėme, bet gyvūnas vėmė visą vakarą“, – pasakojo pavardės nenorėjusi skelbti moteris.
Pasak jos, jų šuo – ne pirmas, kuris nukenčia nuo išdėliotų maisto atliekų. Be to, rinkti primėtyto maisto į sodus vis dažniau užklysta lapės, kurios ištampo kaulus po sodo teritoriją. „Manome, kad iš vienos pusės kažkas sąmoningai šiukšlina, iš kitos – siekia nunuodyti šunis“, – nerimavo moteris.
Jos tvirtinimu, toks „dovanų“ dėliojimas trunka jau gerus metus, tačiau per tą laiką nepavyko pamatyti, kas konkrečiai tai daro. „Tikimės, kad perskaitęs tas žmogus susiprotės“, – teigė pašnekovė.

Linas BITVINSKAS

4 komentarai

  1. Ir ramybės mikro rajone ira bandimu nuodit… Išsigimėlių daugėja!!!

  2. nuodyja kas neturi šuns ,o tokiu reta gėda pelėda

  3. ANKSCIAU AR VELIAU TAU RAGAI ISSIGIMELI , JEIGU TAI SKAITAI , TAI GALVOK APIE TAI DIENA IR NAKTI

  4. atsakymas zinai

    aš ir daugelis neturii nei šuns, nei katės, bet ir niekada nenuodija ir nenuodys, aš gyvenu daugiabutyje, man atrodo, kad šuo turėtų nuosavą kiemą, po kurį galėtų bėgioti laisvai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.