Gyventojai ir savivaldybė nepatenkinti UAB „Termotaupa“ darbu

Anykščių savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka informavo, kad yra bėdų su UAB „Termotaupa“ (direktorius Romualdas Vitkus), kuri vykdo J. Jablonskio ir Obelų gatvių projektus. Tarybos posėdyje A. Gališanka kalbėjo, jog „tiek mes, tiek gyventojai nepatenkinti UAB „Termotaupa“ darbu ir kultūra“. Pasak A. Gališankos, savivaldybės netenkina paklota asfalto danga. „Buvo atlikti laboratoriniai tyrimai, asfalto danga neatitinka normatyvų“, – informavo tarybos narius A. Gališanka.

Pastaruoju metu dėmesys į nekokybišką asfalto dangą atkreiptas Lietuvos mastu. Patikrinus valstybinės reikšmės kelius, paaiškėjo, kad Lietuvoje dėl netinkamo pagrindo  ir per mažo asfalto sluoksnio didžioji dauguma kelių rekonstruoti blogai, todėl susidaro provėžos, asfaltas trupa ir skyla.

Bendra projekto „Susisiekimo sąlygų pagerinimas tarp kuriamų Anykščių miesto traukos centrų bei patogus gyvenamosios aplinkos pasiekiamumo užtikrinimas rekonstruojant J. Jablonskio g. ir tiesiant Obelų g.“ kaina – 657 106,60 Eur.

Beje, anksčiau buvo skelbta, kad vykdydama gatvių rekonstrukcijos ir tiesimo darbų viešąjį pirkimą Anykščių rajono savivaldybės administracija sutaupė 42 proc. t. y. 71,626 tūkst. Eur biudžeto lėšų.

NYKŠČIAI

19 Komentarai

 1. Laiku pastebėta

  Rytoj lankysis Rokas Masiulis tai galės tuo tarpu atvykti į J. Jablonskio gatve bei įvertinti ar naujai paklotas 5 cm storio asfalto sluoksnis tinkamas gatvei kuria važinės automobiliai ar visgi tokio storio danga turėtų būti tiesiami dviračių takai

 2. Tegul darbininkai išsiblaivo

 3. Vienuolio gatvės dviračių tako kokybę kas nors tikrino? Baisu…

 4. O taip meras reklamavo šitos gatvės remonto pradžią. Sukvietė sava žurnalistų komandą, apžiūrėjo svogūnų lysves ir prižadėjo, kad rudenį bus baigti darbai. Jau greitai bus kitas ruduo…

 5. nu statybininkai pavaro

 6. Darbininkai toks vaizdas,suvaryti uz socialines pasalpas atidirbt…du trinkeles kloja ,keturi ziopso ,trys ruko …gaila nenufotkinau…Geda rajono valdziai…antras sezonas ,,kurortiniame mieste,, zvyro karjerai !

 7. Amžina meilė

  https://lt.m.wikipedia.org › wiki
  1, Darius Gudelis, LLS, 2002 m. gruodžio 22 d . 3, Arvydas … 5, Romualdas Vitkus, LLS, 2002 m. gruodžio 22 d. … 9, Audronius Gališanka, LLS, 2004 m. balandžio 6 d. 2004 m.

 8. geria visur ir seime Kirkilas girtas posėdį veda.Išvys tuos darbininkus,o seime niekas nejudina,o ypač dabartiniai valdantieji

 9. Pas vitku visi pijokai dirba,kiekviena diena geria.

 10. projekto biudžetas užsakovo pageidavimu sumažintas 50 mm nuo kiekvieno centimetro. Kiek užsakovas moka tiek ir dirba vykdytojas.
  Kaip galima sutaupyti, jeigu pagal projektą paskaičiuota viena suma, o nurodoma atlikti už 11 proc. mažiau, kai gamybos kaina brangsta.

 11. ir dar gatve grazina,taka daro o zmoniu kiemu krastus apgriove ir tipo daba patys turim tvarkyti.juk jei sugriovei tai ir sutvarkyk.ar reik eit pas p.Galisanka ir parasyti skunda?

 12. Darbininkai cia nekalti. Jie neturi kompetetingo vadovo , tai aiskiai mateme.

 13. Visa problema prastame vadovavime. Darbininkai dirba taip kaip is ju reikalaujama.

 14. Gyventojas

  Idomu kokia isvada padare savivaldybe del nekokybisku darbu?

 15. Nuo kada dirba direktorium Romualdas Vitkus, visada buvo Gintaras Vitkus

 16. realybėje

  iš kart po Rangovo paskelbimo buvo aišku, kad problemų dėl darbų kokybės bus. Argi konkursą laimėjusi įmonė turi atestuotus kelių statybos inžinierius? Čia taip ir būna, kai traktoristas dirbęs prie siloso krūvos lyginimo, paskiriamas kelio pamatui lyginti, o grindų betonuotojas asfalto dangą liet dėl gatvės kelio paskirties.

 17. O meras džiaugiasi

  Meras Kęstutis Tubis pasidžiaugė, kad gegužės 15 dieną jau pasirašyta su rangovu UAB „Termotaupa“ darbų sutartis ir darbai greitu laiku bus pradėti. Meras akcentavo, kad tokį projektą regione vykdome mes pirmieji. Projektą „Susisiekimo sąlygų pagerinimas tarp kuriamų Anykščių miesto traukos centrų bei patogus gyvenamosios aplinkos pasiekiamumo užtikrinimas rekonstruojant J. Jablonskio g. ir tiesiant Obelų g.“ vykdo Anykščių rajono savivaldybės administracija, projektą įgyvendinanti institucija – Transporto investicijų direkcija.

  Pasak mero, projekto darbus planuojama pradėti birželio, o užbaigti rugpjūčio mėnesį.

  „Administracija vykdė darbų pirkimą ir sutaupė per 40 procentų projekto lėšų. Pradžioje J. Jablonskio gatvei rekonstruoti buvo planuojama skirti 897 734 eurų, o Obelų gatvės tiesimui – 236 892 eurų. Po sėkmingo rangovo pasirinkimo pavyko sutaupyti ir darbus nupirkome vos ne per pusę pigiau, sutaupėme ir Savivaldybės, ir Europos sąjungos lėšų per 715 tūkst. eurų. Dabar abiejų gatvių rekonstrukcijos projektas kainuos 657 106,60 eurų. Rangovui žadame šiek tiek mokėti iš anksto, kad greičiau vyktų darbai, kad gražėtų parkas, kad naujai sutvarkyta gatve galėtų greičiau naudotis gyventojai. Rangovai jau padarė atžymas, kur eis gatvės kraštas. Žinoma, ne visiems gyventojams tas patiks. Gal prie kurio iš jų daržo gatvė priartės, gal „nugnybs“ dalį lysvės, kuri šiek tiek pasislinko į valdišką žemę.

  Šilelis 2017 metai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.