Gyvenkime sveikai ir laimingai

Anykščių  Trečiojo amžiaus universitetas vykdo projektą ,,Gyvenkime sveikai ir laimingai“, finansuojamą Anykščių rajono savivaldybės. Rugsėjo mėnesį vykome į sveiko maisto šventę Šeduvoje, kurią organizavo Radviliškio sveikuolių klubas ,,Atgaja“. Dalyviai turėjo paruošti sveikų patiekalų stalus, pristatyti receptus. Komisijos vertinimai buvo palankūs anykštėnams. Kaip pirmos vietos laimėtojai,  buvome apdovanoti premija – ekskursija po Birštoną. Tą pačią popietę klausėmės paskaitos ,,Mitybos ABC“.

Sveiko maisto tematiką pratęsė ir lapkričio 15 dieną vykęs seminaras ,,Kiek ir kaip noriu gyventi“. Jį vedė knygos ,,Pirmas šaukštas“ autorė Rita Šilenskienė ir Arūnas Šilenskas. Išklausę įdomią paskaitą apie sveikatai palankius produktus, buvome pakviesti dalyvauti patiekalų gamyboje ir degustavime. Ragavome net šešis patiekalus, gavome jų receptus, todėl tikimės, kad ant mūsų šeimų stalo bus sveikesni valgiai.

Ne vien maistas lemia gyvenimo kokybę, labai svarbu judėjimas ir sportas bei geros emocijos. Kiekvieną pirmadienį TAU lankytojai renkasi mankštintis pagal rytietišką Tai chi metodiką. To moko  treneris Romualdas Petkevičius. Po mankštos visų nuotaika būna  puiki.

Projekte dar laukia arbatos gėrimo ceremonija bei paskaitos apie harmoningą ir laimingą gyvenimą.

TAU lankytojai dėkingi šio projekto koordinatorei Mildai Šerelienei.

Regina Budreikaitė

 

6 Komentarai

  1. Gerai tiems senjorams o mes pensijos negausime….

  2. 0 kur cia buvo sis renginys , jeigu buciau zinojus buciau nuejus sveiko ir skanaus maisto pavalgyt , tokius renginius is anksto reikia reklamuot , paskanaut atsirastu daug norinciu ne tik moteru , bet nusivestume ir savo vyrus bei pazistamus.

  3. Kviečiame įstoti į Anykščių trečiojo amžiaus universitetą ir jūs galėsite lankytis įdomiose paskaitose ir užsiėmimuose.

  4. kas pasakis ,-kur kreiptis del istojimo.nuo kokio amziaus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.