Gyvenimo skrydžiui susiruošė 130 (22)-oji biliūniečių abiturientų laida

Paskutinis skambutis antradienį nuskambėjo 130-čiai J. Biliūno gimnazijos abiturientų. Ryte septyniais išpuoštais autobusais abiturientai keliavo į Niūronis, kur vyko paskutinė pamoka. J. Biliūno „Laimės žiburio“ papėdėje galvojo norą ir mintyse jį „nešė“ į pačią kalno viršūnę su viltimi, kad svajonė išsipildys. Vėliau iškilmingas paskutinio skambučio renginys tęsėsi gimnazijos salėje.

Gimnazijos direktorė Regina Drūsienė linkėjo abiturientams tai, kas išmokta mokykloje, įtvirtinti egzaminų metu, o gyvenimo pamoką ruošti ir mokytis visą gyvenimą. Direktorė kvietė abiturientus neužmiršti mokyklos suolo, galbūt rinktis mokytojo kelią. Po tokių žodžių per abiturientų gretas nusirito atodūsio šurmulys… Direktorė kvietė jaunuolius nebūti abejingais, iš bet kokios situacijos ieškoti išeities ir per gyvenimą eiti iškelta galva.

Po mokyklos moksleivių spektaklio „Kita versija“, kurio mintis – tikra yra tik tai, kas yra tikra, abiturientai išnagrinėjo kiekvieno mokytojo horoskopą pagal Zodiako ženklą, kuriame buvo pagyrimų, švelnių pašaipėlių ir „taiklių strėlių“.

Tradiciškai abiturientai vienuoliktokams įteikė testamentą. Šiais metais jis buvo kitoks – tuščias, nes, kaip teigė šios laidos abiturientai, testamentus dažniausia rašo besiruošiantys mirti ar kažką kažkam palikti. „Mes neturime ko palikti, nes niekas mums nepriklausė. Pasiėmėme tik žinias, jų testamentu palikti nėra kaip. Mes žinome, kad esame geresni ir protingesni už jus. Po metų įrodykite, kad mes klydome“, – įteikdami testamentą ir mokyklos raktą, kalbėjo abiturientai.

Nusifotografavę prisiminimui bendroje nuotraukoje su mokyklos pedagogais, penkių gimnazistų klasių atstovai šalia mokyklos pasodino po didžiulį kelmą raudonų rododendrų.

Dalina RUPINSKIENĖ

2 Komentarai

  1. Kaimas stilistais pakvipo 😀 Juokinga iš tokių žurnalistu, kurie neva nusimano apie stiliu…

  2. nesugebėjo daugiau nuotraukų ikelt

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.