Gyvenimas gerėja…

Nuolat teisybės ieškančią žinomą anykštėnę Marijoną Fergizienę šįkart papiktino praskolintų butų pardavimas varžytinėse. Jas moteris prieš pora dienų stebėjo internete.
Svetainėje evarzytines.lt M. Fergizienė aptiko informaciją apie parduodamą 2-jų kambarių (73,23 kv. m) butą Troškūnų mieste, K. Inčiuros g. 16-6. Pradinė jo kaina – 3200 Eur. Tačiau pasiūlymų kol kas nėra.
„Gyvenimas gerėja kas valandą, tik ar ne varguolių sąskaita. Vakar internetu žiūrėjau varžytines. Galima jose ir dalyvauti.
Buvo parduodamas Troškūnuose 2-jų kambarių butas. Neatsirado nei vieno pirkėjo. Antrosiose varžytinėse kaina bus sumažinta perpus. Jei skola 3200, o parduos už daug mažesnę kainą, gyventojas ir toliau bus persekiojamas dėl likusios skolos. Apie varžytines buvo paskelbta tik internete. Dieve mano, kiek žmonių varto portalą evarzytines.lt Troškūnuose? Galima suskaičiuoti ant pirštų. Antstoliai nėra įpareigoti skelbti apie varžytines vietinėje žiniasklaidoje. O turėtų“, – apie nelabai švarius dalykus savo pastebėjimais dalinasi Anykščių gyventoja.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.