Gylių gyventojai nesulaukia taksi

Į „Nykščius“ kreipėsi Anykščių seniūnijos Gylių kaimo gyventojai, kurie teigė negalintys pasiekti gydymo įstaigų, nes iškviesti taksistai dėl slidaus kelio atsisako važiuoti į jų kaimą.

„Reikia pas daktarus, o taksi atsisako važiuoti, nes teigia, kad kelias slidus. Tai tiesa, nes ir pačiam kaime taip slidu, kad į gatvę baisu išeiti, o niekas nebarsto“, – problemos esmę išdėstė paskambinęs, bet pavardės nenorėjęs sakyti vyras.

Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas „Nykščiams“ teigė, kad problema jau išspręsta. „Taip, ir man iš ryto skambino moteris, kuri sakė, kad kelias Gylių kaime nebarstytas. Susisiekiau su kelius prižiūrinčia įmone, sakė, kad ta problema bus išspręsta, kelias bus pabarstytas“, – sakė E. Pajarskas.  

Gylių kaimas yra prie pat Anykščių miesto, važiuojant į jį yra kalvotų vietų, todėl ėmus tirpti sniegui tapo problemiška pasiekti kaimą. Slidžių kelių yra ir daugiau, bet seniūno teigimu, barstomi pirmiausia tie ruožai, apie kuriuos žmonės praneša. „Kai praneša gyventojai, tada ir reaguojame“, – sakė E.Pajarskas ne tik apie šį kelią, bet ir apie kitus seniūnijos kelius (asociatyvi nuotr.).

Linas BITVINSKAS

2 komentarai

  1. ot problema, tegu patys pasibarsto

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.