Gydytoja apgailestavo, kad Anykščių valdžiai nereikalingi teisingi vadovai

Internete paskelbtame gegužės mėnesio Anykščių rajono tarybos posėdžio įraše rajono tarybos narė, gydytoja Rita Juodiškienė teigė, kad Karščiavimo klinika, dėl kurios neįsteigimo laiku buvo nušalintas ligoninės direktorius, ir ją įsteigus nepriimdavo ligonių, todėl klausė, kam ji iš viso buvo reikalinga.

Šiaip retai pasisakanti Anykščių rajono tarybos narė, gydytoja Rita Juodiškienė pirmiausiai išreiškė apgailestavimą kadrų politikos rajone. „Man labai gaila, kad Anykščių valdžiai nereikalingi kultūringi, žmogiški, teisingi vadovai“, – sakė gydytoja.

„Klausimas būtų labai paprastas – ligoninės direktorius buvo nušalintas, kad nesugebėjo įsteigti Karščio klinikos. Skirtas kitas vadovas, kuris įsteigė Karščio kliniką, bet į ją nebuvo priimtas nė vienas pacientas. Kam buvo reikalinga tokia klinika, kai didesni miestai tokių klinikų nesteigė. Kam Anykščiams reikėjo tokių klinikų, kur nebuvo nė vieno žmogaus?“, – klausė R. Juodiškienė.   „Klauskit šito Verygos“, – atsakė S.Obelevičius, aiškindamas, kad tokie buvo nurodymai.  „Aš ne Verygos klausiu, aš jūsų klausiu, kodėl nebuvo priimtas nė vienas žmogus? Buvo karščiuojančių, bet jie nebuvo priimti, aš pati susidūriau su šia situacija“, – teigė gydytoja.  „Tai todėl, kad nenusiuntė šeimos daktarai“, – aiškino S. Obelevičius.  „Siunčiau, deja. Apkaltinti žmogų labai lengva“, – virtualiame tarybos posėdyje kalbėjo R. Juodiškienė.

Beje, Karščiavimo klinikos likimas turbūt bus sprendžiamas ketvirtadienį.

Linas BITVINSKAS

35 komentarai

 1. Lauk tą Obuolį, ir reiktų jau truputį protestų, ir triukšmingų…

 2. Tikrai nereikalingi. Begėdiškai pasielgta. Sarmata.

 3. Obeleviciui lauk iš mero kėdes .

  • Bravo daktare!

   Bravo daktare Rita! Jūs šauni ir drąsi. Laikas tarybai nustoti tylėti nulenkus galvas prieš konservų ir socdemų diktatą!

   • Ritule, Jums tegu sekasi.

    Viena mano Daktarytė už visus nepastovės. Bet vis tiek Jai garbė ir šlovė. Ačiū už išsakytą teisybę. Jūsų pacientė Onutė.

 4. Faktai bado akis ?

  Kuo toliau, tuo labiau darosi aišku, kad ta „Karščiavimo klinika“ tėra tik butaforija. Tik „pokazuka“. Kas gi gali į tokią įleisti ligonius?

  • „Kuo toliau, tuo labiau darosi aišku, kad ta “Karščiavimo klinika” tėra tik butaforija. Tik “pokazuka”. Kas gi gali į tokią įleisti ligonius?“ Ir nėra, ką papildyti. Jūs teisus. Nebent, kad tai Daktaro Audriaus ėdimo dalis.

 5. mano galva savivaldybės administracija ir meras, pasirašydamas patarėjo inicijuotus potvarkius elgėsi neteisėtai

 6. Pasirodo pacientai buvo siunčiami.bet klinika jų nepriėmė. Nu ne vaiginas lėktų iš balno už tokią butaforiją. Šaunuolis mere, taip ir toliau iki pat rinkimų. Šaunuolis.

  • Ar tik ne viešai apsimelavo prieš kompo kametą skaitydama iš lapelio paruoštą kalbelę, apgailėtina.

   • Labai lengva išsiaiškinti situaciją-kas siuntė, kada siuntė,kas nepriėmė. Tik ar bus noras aiškintis? Apgailėtina ne ji,o pats atrašinėjantis į kiekvieną kritišką komentarą. Kaip apgailėtini ir tavo favoritai besielgiantys įžūliai ir ciniškai.

 7. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Esu ne karta minejes, norint aiskintis bet kokius socialinius reiskinius, reikia susidaryti nors grubia kulturu vystimosi schema. Ne tos pakyletos kulturos kuria labina postsovietine ES lesomis fnansuojama valstybe, bet realiu zmonijos kulturu vystymosi desnius.

  Pradedam nuo to kad kiekviena kultura turi savo embriono, gimimo, augimo, kulminacijos, smukimo, atomazgos statdijas. Pvz krikscionybes kultura embriono stadijoje prabuvo beveik 400 metu ir tik po 400 metu pradejo vystitis ir augti kaip kultura.

  Gal kas atsakytu i klausima kokioje kulturos stadijoje yra siudienu Lietuva?
  Ir gal kas atsakytu i klausima kokie du pagrindiniai socialines ekonomikos rodikliai rodo kas yra siu dienu Lietuva. Tiksliau reiktu gal 3, trecias butu tikslinantis. Pagal kuriuos nors kiek socialinius mokslus kandes zmogus, juos turedamas nesunkiai nupies Lietuvos simptomus, ne tikjos medicina, kas neisvengiamai yra kulturos dalis, bet ir kitus socialinius kulturinius pozymius realybeje, o ne tokius kuriuos si salis vandeniniais dazais padebesiuose nuspalvina.
  _____________________________________________________________________
  Kitu atveju jus nagrinedami tas socialines problemas nebandydami suvokti elementarius socialinius desnius, tas pats kas bandote tamsiame kambari suskaiciuoti visciukus, neturedami net aritmetikos pradmenu..

 8. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Tai pasikartosiu pradedam po viena laipteli, kas atsakys kokioje kulturineje stadijoje yra siu dienu Lietuva?

 9. Labai teisingai gydytoja pasisakė.!Nors viena gydytoja kovoja už pacientus!Ačiū!

  • Tai pasiteiraukite, kiek gi pacientų R. Juodiškienė siuntė, o karšciavimo klinika – nepriėmė? O gi- nei vieno!!! Tai ar karščiavimo klinika kalta, kad Juodiškienė ir kiti šeimos gydytojai nesiunčia pacientų?

 10. nu šaunuolė Juodiškienė,nesitikėjau ,kad nors vienas tarybos narys išdrįs pasakyt merui teisybę.Gerai būtų, kad kas iš tarybos narių pasakytų teisybę, kas valdo Obelevičių ir administracijos direktorę.

 11. Konservatoriai mano favoritai buvo visada,bet per šita nelemta krize iš „po skverno „išlindo labai nemaloniu dalyku,ar jie toliau verti vadovauti Anykšciams…?

 12. Gal pagaliau pabalsuosit normaliai,o ne uz o…

 13. balsuosim kitaip

 14. Velniop ta sigį !

  Eik geriau į savo gėlyną,bus daugiau naudos ,nes dabar naudos , kaip iš ožio pieno .

 15. blokuoja redaktor pasisakymus

 16. Gerbiu ,sita ZMOGU GYDYTOJA mylima musu daktaryte.o ar Jos nebijot .kad pensininkai vaigino ir sodininko.nes jiems nesvarbu .koks zmogus gerb,gydytoja RITA JUODISKIENE ,es jus mylim

 17. Sveikatos ministras

  neliepė klinikos steigti ligoninėje.

 18. Kaimynei uzkilo temp. iki39.Greitoji neime,pasake,kad nera vietu.Taigi nepulkit gydytojos.Mere kada atvers duris Anyksciu poliklinika ? Gal reikia streiko prie savivaldybes ir poliklinikos?Panevezyje karantino metu nebuvo jokiu problemu pkliuti.Baikit komedijas ir kaspirovskini gydyma.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.