Griovimo darbams – įspūdinga suma

Anykščių rajone esančių bešeimininkių pastatų likvidavimui – LR Aplinkos ministerija skyrė daugiau kaip du šimtus tūkstančių eurų.
Pagal rajono savivaldybės administracijos paraišką bus nugriauti 62 bešeimininkiai statiniai ir 5 vandens gręžiniai su priklausiniais.
„Pirmieji Lietuvoje ne tik pateikėme paraišką kraštovaizdžio estetinio potencialo didinimui likviduojant bešeimininkius pastatus, bet ir gavome finansavimą. Projekto metu gautos lėšos Anykščių rajoną pavers saugesniu rajono gyventojams, patrauklesniu tiek turistams, tiek ir investuoti čia norintiems verslininkams“, – sakė Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.
Tikimasi, kad įgyvendinus projektą Anykščių rajone bus ne tik atstatyti praeityje ūkinės veiklos pažeisto kraštovaizdžio komponentai, pašalintas neigiamas poveikis žmonių sveikatai ir aplinkai, bet ir prisidėta prie Anykščių rajono darnios kurortinės plėtros, padidinant rajono rekreacinę vertę.
Bendra projekto vertė – 275.754,19 Eur, iš kurių ES fondų lėšos – 234.391,06 Eur ir pareiškėjo, Savivaldybės biudžeto lėšos – 41.363,13 Eur.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.